Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye ve D?nyadan Transfer Haberleri ( 2014 - 2015 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

19 M zararda Trabzonspor.

Yorum Yap

Ts'nin sonunu iyi g?rmuyorum

Yorum Yap

Vay Trabzonspor co?tuk?a co?tu 3-4 senelik transferi bir transfer d?neminde yapt?lar ya son haftalara kadar ?ampiyonlu?a oynarlar ya da tak?m kar???r orta s?ralarda tak?l?rlar ortas? olmaz. Kaliteli oyuncular ald?lar

Yorum Yap

Ben Arfa Hull City (kiral?k)

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Orta sahalar?nda Mehmet Ekici ve Soner Aydo?du d???nda o b?lgenin orijinali olan 3. bir isim yok. Constant ve Medjani'yi kullanacaklar mecburen. Stoper, kanat ve forvet deryas?na d?nd? tak?m. Bir de ba?ar?s?z olurlarsa vay hallerine.
            basaririz olmalarina gerek yok, bir farkli fenerbahce maglubiyeti trabzonu dagitir

Yorum Yap

trabzonun bu kadro yap?s?yla ba?ar?l? olma ihtimali yok, ortasaha s?f?r.

Yorum Yap

ts nin iki gs ma??nda -6 puan? var bunu atlamayal?m

Yorum Yap

Almeida'y? kimse almad?!

Be?ikta? ile s?zle?mesi bittikten sonra ba?ta Galatasaray olmak ?zere bir?ok kul?ple g?r??en Hugo Almeida bo?ta kald?.

?imdi sorar?m;
                  Sezon bitmeden yap?lan teklifi (2-2.5 milyon Euro) kabul etseydi Be?ikta?'a ne katk? sa?lard?.

?n?allah bu son olur. De?ersiz ,vasat top?ular kulub?n ?n?nden dahi ge?mez.

Yorum Yap

Aslı Selman Kalayc?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Almeida'y? kimse almad?!

Be?ikta? ile s?zle?mesi bittikten sonra ba?ta Galatasaray olmak ?zere bir?ok kul?ple g?r??en Hugo Almeida bo?ta kald?.

?imdi sorar?m;
                    Sezon bitmeden yap?lan teklifi (2-2.5 milyon Euro) kabul etseydi Be?ikta?'a ne katk? sa?lard?.

?n?allah bu son olur. De?ersiz ,vasat top?ular kulub?n ?n?nden dahi ge?mez.
                    kendini nimetten sanan kuru fasulye bu Almeida. Haketti?i de?eri ?imdi g?rd?. Anca arap ?lkelerine gider bu saatten sonra.Kald? ki Ocak ay?na kadar bo?ta kalmak istemiyorsa ba?ka bir ?aresi de yok. San?r?m Rus liginde transfer sezonu devam ediyor diye biliyorum. E?er do?ruysa bir tek Rusya kald? buna alternatif olarak.

Yorum Yap

Almeida ?yle bo?ta kalacak kadar berbat bir adam de?il esas?nda.
                      Ben hi? sevmem, Be?ikta?'la ad?n?n bile an?lmas?n? istemem ama iyi k?t? bir transfer yapar diye bekliyordum.

Bizden istedi?i paralar? istemeye kalkt?ysa, hayat?n?n ahmakl???n? yapm??t?r. 1M bile ?ok para, o oyuna. 2.5-3 istedi bir de.

E?er yan?l?p yap?l?p imzalansayd?, Be?ikta? hayat?n?n hatas?n? yapm?? olurdu.

Yorum Yap

holosko asist yapm??
                        burhanda asist yapm??
                        mehmet aky?z gol atm??

bunlar bize sinyal veriyor galiba

Yorum Yap

holosko ile mehmet aky?z? anlar?m da burhan ne alaka ki?

Yorum Yap

D?n PAOK T?rkiye twitter hesab?n?n yazd???na g?re onlar da bu sezona sadece 2 stoperle ba?l?yormu?. PAOKla benzerliklerimiz sadece renklerle falan s?n?rl? de?il anla??lan y?netimde de var ortak y?nler

Yorum Yap

Aslı Cagatay Kavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              holosko asist yapm??
                              burhanda asist yapm??
                              mehmet aky?z gol atm??

bunlar bize sinyal veriyor galiba
                              Bak i?te ne g?zel kendilerine uygun yer buldular mi nasilda iyi i? yap?yorlar.
                              Anadolu top?u su anadolu da oynar

Yorum Yap

Almeida'ya iyi oldu kalmas?n? katiyen istemezdim ama 2,5 M Avro verdiler kabul etmedin ?imdi yal?nayak kal?rs?n b?yle ortada FO'yu be?enmemde sevmemde ama bizden gidenlerin ?o?u Be?ikta?'? ve T?rkiye'yi arar bu konuda ona kat?l?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X