Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye ve D?nyadan Transfer Haberleri ( 2014 - 2015 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Jimmy Durmaz ------------> Olympiakos,

Balotelli ----------------------> Liverpool.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Liverpool'da hi? ak?l yok.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Liverpool'da hi? ak?l yok.
        Paray? nereye sa?acaklar?n? ?a??rd?lar iyice,

Lambert-Balotelli yerine ?ok daha temiz forvet alabilirlerdi o paraya.

Yorum Yap

Suarezden gelen para anca bu kadar kotu harcanabilirdi beter olsunlar hic sevmiyorum

Forza Premium ile gonderildi

Yorum Yap

Balotelli 15 ma? manyak gibi oynar sonra ordan da s?k?l?r i? biter

Yorum Yap

Serdar ?zkan -------> Eski?ehir

Yorum Yap

Eski?ehir k?me d??mek i?in s?n?rlar? zorluyor.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Serdar Ozkan Ertugrul Saglam ile cok iyiydi bizde valla ben hala bu adamdan bi patlama bekliyorum. Aydin ,Batuhan falan degil de Serdar cok yetenekliydi be abi

Yorum Yap

?u Serdar ?zkan ve Batuhan'da ne buluyorlar, bizim g?remedi?imiz neyi g?r?yorlar bu kadar anlam?yorum. Serdar ?zkan ?anl?urfa'ya; Batuhan da Elaz??'a kadar d??m??t? i?te, b?raksayd?lar kalsalard? oralarda. PTT 1. Lig'de 3-5 sene tak?lsalar belki ak?llar? ba?lar?na gelirdi.

Yorum Yap

trabzonspor rafael van der Vaart diyorlar guzel transfer olur hamsiler i?in

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Serdar Ozkan Ertugrul Saglam ile cok iyiydi bizde valla ben hala bu adamdan bi patlama bekliyorum. Aydin ,Batuhan falan degil de Serdar cok yetenekliydi be abi
                        Gecen sene Elazigda da iyi isler yapti Serdar

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emir Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          trabzonspor rafael van der Vaart diyorlar guzel transfer olur hamsiler i?in
                          yok artik sanmam alacaklarini batacak adamlar

Yorum Yap

bu arada real madrid barcelonanin di maria icin yaptigi 60 milyon euroluk teklifi reddetmis barcelonaya satmak istemiyorlarmis

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              bu arada real madrid barcelonanin di maria icin yaptigi 60 milyon euroluk teklifi reddetmis barcelonaya satmak istemiyorlarmis
                              Madem o kadar iyi satmasinlar. Hem adami satmak istiyorlar hemde yok barca olmasin. Para var imkan var tabi

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Barcelonaya yeniden transfer yasagi geldi diye okumustum. Balon haber olabilir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X