Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ikenin kral? d?nd?.

Yorum Yap

Fener bu hakem triosuyla burda puan felan vermez kimseye resmen dayak ata ata yendiler mac?n hakk? cok ac?k Bursan?nd?.

Yorum Yap

Fb ye kur?unlar?n bedeli ?deniyor.
        H?seyin G??ek kadar eyyemc? bi hakem g?rmedim.
        Her ?eye ra?men ?ampiyon Be?ikta? olacak

Yorum Yap

Bursa'ya kizmayin. Bu kadar dayak yemelerine ragmen iyi mucadele ettiler. Temiz golleri iptal oldu, ayrica son dakikalarda penaltilari verilmedi. Aslinda sonu belli tiyatro izliyoruz her sene. Hayirlisi...

Yorum Yap

Tamam hakem fakt?r? var ama ben 2 senedir bizim takimin b?yle pres yaptigini g?rmedim.En son Aybaba zamaninda b?yle yirtiniyordu futbolcularimiz.
            Bu y?zden bence fener birakmaz bu isi. Zaten hakemlerde can atiyor serefsizler alsin diye.

Yorum Yap

33. hafta 2. lik ma?? oynar?z. Orda da muhtemelen uefa kupas? bileti al?r?z. Bitmesin dertler...

Yorum Yap

1- bursanin gol?n? vermedi
                2-Bekiri atamadi
                3-bursanin penaltisini vermedi
                4-Fenerin attigi golde sow faul yapiyor.

bir hakem maca bu kadar etki ediyorsa, cikip hakemleride yeneceksin lafi hikaye bu ligde

Yorum Yap

kabahat bizim. balkesi yeneceksin derbi yeneceksin puan farkini acacaksin. bunlar potaya bile giremeyecek

Yorum Yap

Bizm futbolcular bu ?ekilde oynasayd? ma?? 9 ki?i tamamlard?k. Hakemin ?zerine ?ullanmalar,el kol hareketleri, binbir t?rl? itlikler. Hakemlerde gram ci?er yok,hepsi ?dlek ve koku?mu?.

Yorum Yap

Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Tamam hakem fakt?r? var ama ben 2 senedir bizim takimin b?yle pres yaptigini g?rmedim.En son Aybaba zamaninda b?yle yirtiniyordu futbolcularimiz.
                      Bu y?zden bence fener birakmaz bu isi. Zaten hakemlerde can atiyor serefsizler alsin diye.
                      Aybaba zaman? y?rt?nma derken.Benim hat?rlad???m uyuya uyuya top oynad???m?z.

Yorum Yap

Bu ..... ?lkesinde do?masayd?m ke?ke, niye biliyo musunuz? O tetik?i yan hakem 90+4 de Josuenin Mehmet Topala arkadan gelip arka arkaya 3-4 defa dirse?iyle vurmas?ndan sonra Bursaspor lehine faul veriyor ya.
                        ??te bu y?zden.

Her defas?nda bu tiyatro ligini, her ?eyi ayarlanm?? koku?mu? d?zeni izlemeyece?im diyorum yine de izliyorum mal gibi.
                        En son düzenleyen Omer Cubuk; 20-04-2015, 23:12.

Yorum Yap

Es es haftaya en az?ndan 1 puan alacak bu ?ikecilerden.

Yorum Yap

Fener nerede pres yapt? abi.

Gelene ge?ene vurdular, hakem de g?k?n? ??karmad?.

Yorum Yap

ahmetcakar @ahmetcakar1 ? 8 dk.8 dakika ?nce

Yaz?klar olsun H?seyin G?cek bir mac ancak bu kadar tek tarafl? y?netilir.Bursaspor g???k alt?nda kald? .

Yorum Yap

Bundan 20 sene sonra bu seneki sampiyonlugumuzun buyuklugunu anlatmak icin kelime bulamayacagiz.

Bu sezonun bizim hikayemiz oldugunu hissediyorum, muthis bir finalle sampiyon olacagiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X