Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ofsayt yokmu?

Yorum Yap

yine duran top!

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Gs baskili basladi demiyor mu. Lan balkes geldi 2 kere ciddi.
        Galatasaray bask?l? oyununa devam ediyor diyor simdi de saka gibi

Yorum Yap

fener macindan sonra d?s?se gecer bunlar

Yorum Yap

ne de g?zel atl?yor. ku?u gibi

Yorum Yap

Bu Burak kendini bile inand?ryor penalt?ya bi garip adam.Dokunmuyolar bile penalt? istiyor.

Yorum Yap

ya bir futbolcu bu kadar serefsiz haysiyetsiz olur ya nasil atti kendini ya pislik herif ya

Yorum Yap

Burak Y?lmaz pozisyonundan penalt? bekleyenlerle ayni yurtta mac izliyorum

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    fener bu gsyi 5 lemezse bende futboldan anlam?yorum. zaten kad?k?yde ma?a 1-0 da de?il 2-0 ?nde ba?l?yor psikolojik olarak. gs bu defansla nas?l ?ampiyonlu?a oynuyor nas?l biz pozisyona giremeden ma? kaybediyoruz kafay? yicem

Yorum Yap

Eski?ehir-Bal?kesir-Sivas-Erciyes, ?urdan 10 veya 12 puan ??karmak ?art..Sonras?nda fb deplasman? var zaten..

Yorum Yap

balkesin yabanc?lar? t?rt

Yorum Yap

Balkes'ten bi yol olmaz. Gs fark atmazsa yine iyi.

Yorum Yap

Bal?kesir bile biraz ak?ll? olsa 10. Dakikada 2 tane ?akm??t?. ?unlar?n her ma??n? izledi?imde kahroluyorum, nas?l yenildik biz bunlara

Yorum Yap

Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Burak Y?lmaz pozisyonundan penalt? bekleyenlerle ayni yurtta mac izliyorum
                              Allah'tan ben yurtd???nday?m (T?rkiye d???nda manas?nda ).

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                fener bu gsyi 5 lemezse bende futboldan anlam?yorum. zaten kad?k?yde ma?a 1-0 da de?il 2-0 ?nde ba?l?yor psikolojik olarak. gs bu defansla nas?l ?ampiyonlu?a oynuyor nas?l biz pozisyona giremeden ma? kaybediyoruz kafay? yicem
                                tamamen ?ans

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X