Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Balina sokim 2 top direkten dondu ilk sutlarida gol olur

Yorum Yap

ortalar ?ok iyi bursan?n

Yorum Yap

bursa tam mal

Yorum Yap

Fark olmu?tu ?imdiye

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bursa yine d?nyalari kaciriyor.. Bu gs d?nyanin en balli takimi

Yorum Yap

bursa iyi y?klenio

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bursa tam mal
                Abi tamam sonuca gidemedi ama on bes dakika da 3 net pozisyonu var biz hic boyle derbi oynadikmi dicem normal mac bile oynamadik

Yorum Yap

Yaln?z Gs tatil havas?na girmi?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bursa tam mal
                    Abi tamam sonuca gidemedi ama on bes dakika da 3 net pozisyonu var biz hic boyle derbi oynadikmi dicem normal mac bile oynamadik
                    mall?k oynad?klar? oyun i?in de?il ka??rd?klar? pozisyonlar i?in dedim..2-3 net pozisyon buldular ka??rd?lar..?imdi gs bi gelir sa?ma sapan gol bulur

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Yaln?z Gs tatil havas?na girmi?.
                      Bunlar sezon boyu tatil havas?ndan ??kmadan ?ampiyon oldular abi.

Yorum Yap

spiker gsli heralde

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bursa tam mal
                          mall?k oynad?klar? oyun i?in de?il ka??rd?klar? pozisyonlar i?in dedim..2-3 net pozisyon buldular ka??rd?lar..?imdi gs bi gelir sa?ma sapan gol bulur
                          Bu futbolun dogasi oldu artik berkes kacirir ?s ilk pozisyonda atar

Yorum Yap

Bal ak?yor yine bal...

Yorum Yap

?enol hoca bu kazmalarla iyi basarili olmus ya valla.. Girdikleri pozisyonlarin cogunu harciyor kazmalar.. Bizim takimin bu kadar pozisyona girdigini d?s?nemiyorum.. hani hepsini atariz demiyorum ama pek rastlamadim yani bu arada penalti

Yorum Yap

?erefsiz yasin senin cibiliyetini ben nasil atmis ya kendini

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X