Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Oo gs k?rm?z? g?rm?? hahahahahahah.. yatacak yeriniz yok

Yorum Yap

gays ye bu ma?ta k?rm?z? kart g?steren hakeme a??z dolusu k?f?r etmek istiyorum,s?rf 1 sezonda k?rm?z g?rmedi demesinler diye g?sterilmi? bir kartt?r bu ?erefsiz hakemler

Yorum Yap

ama onlarada k?rm?z? verildi demek i?in g?sterdiler ulan lig bitmi? hala hesap kitap pe?indeler

Yorum Yap

K?yamet kopacak haz?r olun ?s k?rm?z? kart g?rm??

Yorum Yap

sabri de hakeme k?rm?z? kart g?stermi? ma? sonu [emoji2]

__Be?ikta? kimseyi terk etmez ve sevdas? hi?bir zaman ge?mez,Be?ikta? a?k? ge?se ge?se babadan o?ula ge?er__

Yorum Yap

Hakemi de omuzlara alm??lar. Zaten bunu yapmakta onlara yak???rd?. K?rler sa??rlar misali

Yorum Yap

gs son haftam? yemi? k?rm?z?y? g?stermelik

Yorum Yap

kemal ambito?luda hakemli?e veda etmi?.

Yorum Yap

?erefsiz giderayak yapm?? yine k?ya??n?.

Yorum Yap

Nalet olsun b?yle lige!
                      33 ma? hi?bir ?ey yok, son adam Muslera k?rm?z? yok, Melo her ma? temiz, lig bitmi? k?rm?z? kart g?rm?? GS!

Yorum Yap

Bursaspor bug?n kazanayarak ate?le oynad? resmen.Ligde 6. s?raya geriledi.?imdi UEFA'dan ald??? cezay? ?n?m?zdeki sezon ?ekebilmeleri i?in mutlaka kupay? almalar? gerekecek.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bursaspor bug?n kazanayarak ate?le oynad? resmen.Ligde 6. s?raya geriledi.?imdi UEFA'dan ald??? cezay? ?n?m?zdeki sezon ?ekebilmeleri i?in mutlaka kupay? almalar? gerekecek.
                          Kupa finalisti oldu?u i?in zaten UEFA garanti de?il mi? GS kazansa bile ?l ye gidece?i i?in, Bursa'n?n garanti diye biliyorum ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?u ma?tan ?nce ?ok emindim.
                            Hatta arkada??mla konu?urken "evi arabay? ne varsa sat, cincon k?rm?z? g?r?re bas." demi?tim.
                            sa?olsun bu i?ren? d?zen beni yan?ltmad?

Yorum Yap

Aslı Murat Eren Kardo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kupa finalisti oldu?u i?in zaten UEFA garanti de?il mi? GS kazansa bile ?l ye gidece?i i?in, Bursa'n?n garanti diye biliyorum ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              O kural art?k ge?erli de?il eskiden ?yleydi.Kupa finaline ??k?p ?ampiyon olamayan tak?m s?ralamada avrupa kupasna kat?lmay? hakedemiyorsa gidemiyor.O durumda ligde s?ralamadaki tak?m gidiyor.Bu durumda Trabzonspor gidecek UEFA'ya.Bursaspor kupay? al?rsa Trabzonspor gidecek. Ama ??yle bir s?ylenti daha var. Ba?ak?ehirspor isim de?i?ikli?i nedeniyle UEFA'ya gidemeyebilir s?ylentisi ??km??t?. Bu durum ger?ekse Bursaspor kupay? alsa da almasada avrupaya gidecek.

Yorum Yap

Kupa macinda melo yine kirmizi gormedi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X