Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ok tuhaf ma? oldu
    d?n bizim yapacag?m?z h?rs? fener gosterd?
    4 k?rm?z? yed? fener 5. y?de y?yecekt?
    keske b?zde boyle sald?rsayd?k galtasarya .

Yorum Yap

Y.D zaman?nda ?? ?ampiyonluk Gs,bir ?ampiyonluk Fb. Bize ikincilik bile yok bu y?zs?z adam Allah korusun bir daha bizde de?il ba?kan y?netici olsun ben art?k dayanamam ve ??k?? d??mesine basar?m.

Yorum Yap

Ee y?netim bi tebrik mesaj? yay?nlar.. elde ettikleri onurlu ?ampiyon lu?u kutlaruz falan diye.. Duru? ya..

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

Fb li Top?ular Kad?k?y korkusuna k?rm?z?lar? yedi ?at?r ?at?r. ??nk? ?ampiyon olamazlarsa ana avrat k?f?r? yer sopayla kovalan?rlar. Bizimkilerin umurunda de?il. Su?lu biziz.

[emoji768]

Yorum Yap

?.l seneye bayern ??karda bu gt lalelerine, in? skorbord bozulur bayerin gollerini yazmaktan!

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ee y?netim bi tebrik mesaj? yay?nlar.. elde ettikleri onurlu ?ampiyon lu?u kutlaruz falan diye.. Duru? ya..
              Buna inan abi ?a??rmam o duruma getirdiler

Yorum Yap

Aslı Mustafa Diler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?a??rma karde?im yapacaklar zaten..

Yorum Yap

1 ya??nda k?z?m bu k?peklerin Kutlamalar? y?z?nden s??ray?p Uyan?yor ya yaz?klar olsun bizim top?ulara. Ke?ke kuca??mda k?z?mla ben kutlama yapsayd?m o da ge? uyusayd?.

[emoji768]

Yorum Yap

Bir yerde lig kadro kalitelerine g?re s?raland?. Eleme turnuvas?nda kadro belli olmaz ama uzuuuun lig yar???nda kadron yoksa umutlanmayacaks?n

Yorum Yap

fb 6 ki?i kal?p ma?? 3-0 h?kmen yenik de bitirebilirdi, hakemin eyyam?yla ma? 2-2 sonu?land?.

Bu arada, 1 ma?ta 4 k?rm?z? kart ??kt? fb'ye, biz sezon boyunca 10-11 k?rm?z? kart g?rd?k; fakat gs'nin g?rd??? k?rm?z? kart 0. ?stelik Melo itinin her ma? en az 1 kartl?k (baz? ma?lar 3-4) hareketi es ge?ildi. Bunlar?n aras?nda direkt k?rm?z? kartl?k hareketler de vard? tabii.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Diler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?a??rma karde?im yapacaklar zaten..

Abi siz niye bu kadar sakinsiniz ya ben ??ld?r?yorum ?u annn yerimde duram?yorum

Yorum Yap

Webonun o yaptigi hakerete en az 6-7 mac ceza vermelrri lazim

Yorum Yap

Bu arada 5 nci kattan saks?lar? sallad?m A?a??ya ak. Rahatlad?m

[emoji768]

Yorum Yap

Rahmetlinin Kemikleri s?zlam??t?r mezarda. Ad?n? ta??yan sezonda ?erefsiz dedi?i tak?m? ?ampiyon yapt?lar.

Yorum Yap

Yaln?z fb ye ??kan son k?rm?z? hari? hi?biri k?rm?z? de?ildi heleki penalt? da penalt? de?il.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X