Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu yosmalari tutanlarin nasil midesi b?yle seyleri kaldiriyor inanamiyorum.
    Yasin,Sneider,Melo,Burak....
    Hicmi serefiniz yok ? Aileniz falan g?rm?yormu bu sahtekarliklarinizi ??
    Yemin ediyorum bizim takimda biri b?yle sahtekarlik yapsin ilk basta ben k?f?r ederim.
    Y?netim futbolcu taraftar diye bo?a demiyoruz abi

Yorum Yap

DI?AR? c?karsana lan

Yorum Yap

Sel?uk noldu.

Yorum Yap

Yine son dakikalarda atarlar ?an?a bala...

Yorum Yap

bu sene ya fener ya biz..
            bu osmalar ?ampiyon falan olamaz

Yorum Yap

Gs ma??ndan ?nce atiba yi atan.gecen sezon gs gen?ler ma??nda gs nin iki k?rm?z?s? ni vermeyen de halis ti..adam gs nin kadrolu hakemi..ge?en sezon ?ampiyonlar ligine g?nderdi bu senede ?ampiyon yapacak.

Yorum Yap

?nsan ister istemez umutlan?yor tekrar

Yorum Yap

Atiba hassasiyetini bekliyoruz Haliscim. (!)

Yorum Yap

yok be abi b?yle kahpelerle rekabet etmek hakkatten zor.futbolcusu y?neticisi taraftar? ba?ar? i?in her ?eyi m?bah g?r?r m?,bu kadar vicdans?z bu kadar hak gasp etmeye y?nelik futbol oynan?r m?.bi tanesi de de?il ikisi de ayn? bok,iki farkl? kahpeyle tertemiz rekabet etmeye ?al???yoruz.

Yorum Yap

antep,konya ve gen?ler allah?n bir oldu iki oldu 3 olmas?n sana yalvar?yorum. ?lahi adaleti ?u d?nyada ya?ayal?m. Bug?n kaybedeceksin gs haftayada sizi ?yle bir yenece?izki hayat?n?z boyunca o ma?? unutamayacaks?n?z...

Yorum Yap

kontradan 1-0 olursa bir ihtimal.yoksa illa ki yine ite kaka atarlar.

Yorum Yap

?s berabere kal?rsa fener de yar?n yenerse ?ampiyon olur.
                          Konya-?s-gen?ler ma?lar?m?zdan en g?vendi?im ?s ma??. ?mkan? yok yenemeyecekler o ma?ta bizi.

Yorum Yap

Aslı Sinan Durgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu yosmalari tutanlarin nasil midesi b?yle seyleri kaldiriyor inanamiyorum.
                            Yasin,Sneider,Melo,Burak....
                            Hicmi serefiniz yok ? Aileniz falan g?rm?yormu bu sahtekarliklarinizi ??
                            Yemin ediyorum bizim takimda biri b?yle sahtekarlik yapsin ilk basta ben k?f?r ederim.
                            Y?netim futbolcu taraftar diye bo?a demiyoruz abi
                            Haklisin. Bu Lig icin fazla serefliyiz.
                            Hem Hleb?in ayagina daliyor itogluit, sonrada inanilmaz hareketlerle sasiriyor hakem faul caldi diye.
                            Lan kirmizi verse yeridir onun bunun cocugu.Neye sasiriyorsun?

Sampiyonluk gitti zaten.Insallah fb olur.Su yosmalar, sirf Burak ve Melo sevinmesin diye, samp?yon olmasin.

Yorum Yap

1- Gen?lerbirli?i bizden daha cesur oynuyor..
                              2- Bu Gosso sa?lam adam...

Yorum Yap

onun bunun ?ocu?u halis melo itine kart g?stermedi?inin pozisyonun daha hafifini gen?lerli stoper ahmete teredd?ts?z sar? ??kard?.Sizin ben liginizinde topunuzunda monakoyummmmm..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X