Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Melo iti disinda mac nasil gidiyor ?

Yorum Yap

Aslı Sinan Durgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Melo ka? tane sar? yedi la

6-7 ye kadar yolu var meloya k?rm?z? g?sterilemez diye madde koymu?lar
      ma?kolik olmas? gerekeni goster?o galiba

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Gs yine bok gibi oynuyor.hakemlet klasik gs ye calisiyor.

Yorum Yap

Bu vakitten sonra barcelona bile gelse ?ampiyon bellidir. Uefa ve maliye nezdinde bat?k olan GS i?in herkes el ele vermi?. ?rt?l? ?denek ge?en sene TS i?in kullan?ld?. Bu sene GS i?in kullan?l?yor. Toplu halde biat ettiler. Kimse Bilic ve ?ocuklara laf etmesin art?k.

Yorum Yap

antep ma??nda cenk bir el hareketi yapt? kart g?rd?,alay? s?v?yo kart yok

Yorum Yap

tosun aynisini yaptiginda sari kart gormustu.sneider yapinca yurup gidiyor hakem.

Yorum Yap

?inayd?r? da kendilerine benzetmi?ler. ??reniyorum bu tak?mdan.

Yorum Yap

BU HAL?S atiba'y? atan hakem miydi? gen?ler kaleye biraz ?ut ?ekse malum kalede sinan var

Yorum Yap

Kaleciye bak

Yorum Yap

Aslı Alpturk Budak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu vakitten sonra barcelona bile gelse ?ampiyon bellidir. Uefa ve maliye nezdinde bat?k olan GS i?in herkes el ele vermi?. ?rt?l? ?denek ge?en sene TS i?in kullan?ld?. Bu sene GS i?in kullan?l?yor. Toplu halde biat ettiler. Kimse Bilic ve ?ocuklara laf etmesin art?k.
                      Antep macinda bos pozisyonda olcaya vermeyen gokhanla, her macta mustafaya israr eden oyunu okuyamayan bilictemi biat etti?

Yorum Yap

Ofsayt? Bizim 15 cmlik ofsayt? g?renler bunuda g?rmez...

Yorum Yap

hamiti yapt?g?n? ayn?s?n? genclerli oyucu yap?nca kart c?k?o ne diyim..

Yorum Yap

Bu yosmalari tutanlarin nasil midesi b?yle seyleri kaldiriyor inanamiyorum.
                            Yasin,Sneider,Melo,Burak....
                            Hicmi serefiniz yok ? Aileniz falan g?rm?yormu bu sahtekarliklarinizi ??
                            Yemin ediyorum bizim takimda biri b?yle sahtekarlik yapsin ilk basta ben k?f?r ederim.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Giray Guvercin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Gs yine bok gibi oynuyor.hakemlet klasik gs ye calisiyor.
                              ' Hakemlere g?veniyoruz Olur b?yle ufak tefek hatalar '

Yorum Yap

spiker denen serefsiz buraga yapilan harekete sert bi mudahele diyor.ayni spiker melonun hareketine yorum dahi yapmadi. Alayi oc bunlarin dedim ya alayi oc.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X