Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Alpaslan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Galatasaray bu sezon hi? k?rm?z? kart g?rmedi, kalesinde hi? penalt? kullan?lmadi ve hi?bir ma?ta stad? kapanmad?.
    Adamlarin ba??nda adam ak?ll? y?netim yok bide
    Liseliler var yonetim olmasa kac yazar.
    Bizde var m? sanki Be?ikta? bu sezon Hakem hatalar?ndan 16 puan? gitmi? kimin umrunda 3 g?n oldu ses yok halen daha

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Erciyes nas?l, yar?n i?in umutlanabilir miyiz bi can havliyle puan falan alabilirler mi acaba?
      Ben beklemiyor de?ilim..
      Erciyes ge?en hafta 2-0 ?ne ge?ti koruyamadi 2-2 bitti.bir onceki hafta 2-0 ?ne gecti yine bu sefer 3-2 yenildi.
      Yarin ?ne gecmesinlerde
      fenerde tam tersi 2 haftadir 2 kere 3 kere maglub duruma dusup maci kazaniyor.

Yorum Yap

Daha Akhisarla Konya'yi ge?medik yaln?z..
        Tam ben yazacakt?m

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Galatasaray bu sezon hi? k?rm?z? kart g?rmedi, kalesinde hi? penalt? kullan?lmadi ve hi?bir ma?ta stad? kapanmad?.
          Adamlarin ba??nda adam ak?ll? y?netim yok bide
          Bizde var m? sanki Be?ikta? bu sezon Hakem hatalar?ndan 16 puan? gitmi? kimin umrunda 3 g?n oldu ses yok halen daha
          Acikcasi konusup konusup bir ise yaratamamaktansa hic konusmasinlar daha iyi.. Ayrica bu isler konusmakla da olmuyor.. aziz belki 500 defa hakem odasi basmistir medya bunun 5'ini yazabilmistir.. gucun varsa agirligini konusmadan da koyabilirsin.. bizim yonetimin boyle bir gucu yok.. senelerdir bu gucte bir yonetim gelmedi.. cunku futbol carkini para donduruyor ve fb-gs cekismesini daha kolay paraya cevirebiliyorlar.. bu Turk futbol dunyadasindaki herkes de bundan yana.. federasyondan hakemlerine, anadolu kuluplerine kadar.. herkes fb ve gs'ye velinimeti gozuyle bakmaya basladi.. isin ozu sorun duzende aslinda.. bu gidisat surdukce bekledigimiz istedigimiz turden bir yonetimimiz olamayacak korkarim.

Yorum Yap

B?y?kler puan kaybetmez art?k ne yapar eder kazan?rlar bence.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Acikcasi konusup konusup bir ise yaratamamaktansa hic konusmasinlar daha iyi.. Ayrica bu isler konusmakla da olmuyor.. aziz belki 500 defa hakem odasi basmistir medya bunun 5'ini yazabilmistir.. gucun varsa agirligini konusmadan da koyabilirsin.. bizim yonetimin boyle bir gucu yok.. senelerdir bu gucte bir yonetim gelmedi.. cunku futbol carkini para donduruyor ve fb-gs cekismesini daha kolay paraya cevirebiliyorlar.. bu Turk futbol dunyadasindaki herkes de bundan yana.. federasyondan hakemlerine, anadolu kuluplerine kadar.. herkes fb ve gs'ye velinimeti gozuyle bakmaya basladi.. isin ozu sorun duzende aslinda.. bu gidisat surdukce bekledigimiz istedigimiz turden bir yonetimimiz olamayacak korkarim.
              ?yide abi hi? bir m?cadele yok insan ona k?z?yor

Yorum Yap

T?rkiyede futbolunun saha i?inde saha d???nda tff i?inde medya i?inde bir tak?m oyun kurallar? var ve biz net olarak bu i?i kural?na g?re oynayam?yoruz.dnam?zda yok bi kere.

Yorum Yap

Acaba ?uanda ba?kan?m?z say?n Fikret Orman de?ilde, say?n Serdal Adal? olsayd? nas?l olurdu? A??kcas? bunu ?ok merak ediyorum. Az laf ?ok i? mi olurdu, yoksa s?yledikleri sadece lafta m? kal?rd?....

Yorum Yap

Bu seref yoksunu gese sampiyon olacagina hep fener olsun ama su saibeli pislikler beter olsun beter ben boyle rezil pislik seref yoksunu manipuleci takim gormedim Kahrolsunlar!

Yorum Yap

Vlla gerek yok bilic sezon sonu gitsin bu hamzayla ismailin arkasinda klacaksak morinho gelse sampiyon olamayiz!!!

Yorum Yap

Yar?nki ma? ?ok ?nemli, puan kaybederlerse o motivasyonla Akhisar'? rahat yeneriz, o saatten sonra da ipleri zaten elimize alm?? oluruz ama Fener yar?n yine kazan?rsa, kaybedebiliriz Akhisar'a kar??

Yorum Yap

bu gs ?ampiyon olacaksa yaz?klar olsun
                          tamamen ?ans eseri buradalar
                          oynad?klar? futbol s?radan Anadolu tak?mlar? seviyesinde
                          bizim antep ma?? rakamlar?na bak?yorum gs mersin ma?? rakamlar?na bak?yorum
                          bizim antep kar??s?nda yakalad???m?z istatisti?i mersin gs ma??nda yapm??
                          hemen hemen ayn? oranlar
                          mersin ?ut topla oynama pas orta korner hepsinde gsnin ?n?nde
                          mersinli futbolcular 3 metreden gol ka??r?yor
                          Antepli aya??n?n ucuyla topu d?rt?yor ona buna ?arp?p kaleye giriyor
                          son y?llarda bu kadar ?ansl? bir tak?m g?rmemi?tim

Yorum Yap

Ba?kan?m?zda k?t? de?il,g?c? yetti?ince y?netmeye ?al???yor.Nevzat Demir'i hep merak etmi?imdir,nas?l ba?kan olur diye.

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ba?kan?m?zda k?t? de?il,g?c? yetti?ince y?netmeye ?al???yor.Nevzat Demir'i hep merak etmi?imdir,nas?l ba?kan olur diye.
                              fikret orman?n g?c? sivri sine?e bile yetmez
                              g?c? yokki neye yetsin

Yorum Yap

Besiktasli deliler grubu olacak.

kaybedicek hicbirseyi olmayan insanlardan olusacak yuzlerce kisi . ailelerine bakicak bir grupta olucak.

bu ulkede adalet olmadigi icin, bu deliler besiktasin hakkini yiyen hakemlerin agizini burunu kiracak her mac sonrasi.

yeminle buralara geldik artik!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X