Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Caner'le Volkan'? atmaya yemedi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      t?rmanmaya m? ?al???yor hay?rd?r ya?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ​Ulan baklava koymaya gittim 1-1 olmu?
        Afiyet olsun karde?im sen 2.yar? bi ara sen yine baklava koymaya git

Eyvallah abi ben yine giderim de benden ?t?r? oldu?unu sanm?yorum. Olsayd? Be?ikta? ma?lar?nda hep bir ?eylerle u?ra??rd?m

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          4 sar? 1 k?rm?z? bir aleyhte penalt? mete kalkavan'a helal olsun.

+ ge?mi? olsun.
          2 sene ma? alamaz art?k. hakemlik kariyeri biraz ara verecek.

Yorum Yap

Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            t?rmanmaya m? ?al???yor hay?rd?r ya?
            Haz?r kart g?sterilmiyor karete yapay?m demi? heralde.
            https://pbs.twimg.com/media/BzH91X4IgAA_b_K.jpg

Yorum Yap

ben yinede 2. yar? fener lehine en az 1 penalt? 1 de konyaya k?rm?z? bekliyorum.
              hem bask?ya dayanamaz hem de bu kadar sar? kart, penalt? ve k?rm?z?y? kad?k?yde g?stermek hayra alamet de?il.
              2.yar? durumu telafi ederler. ?u an devre aras? ?al??malar yap?l?yordur.

Yorum Yap

+ ge?mi? olsun.
                2. yar? fenere eyyam d?d?kleri ?alarsa ?a??r?r m?s?n?z ?

Yorum Yap

Volkan s?vd? de s?vd? arkada?, onu da at ulan ne korkuyorsun, garip bir ikinci yar? olabilir

Yorum Yap

Hakem as?l s?nav?n? ikinci yar? verecek

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

+ ge?mi? olsun.
                      2. yar? fenere eyyam d?d?kleri ?alarsa ?a??r?r m?s?n?z ?
                      ?a??rmam. hatta ikinci yar? fenerliler faul bile yapmadan! ma?? bitirebilir

Yorum Yap

Ad?m kadar eminim fenerli taraftarlar Bekir'in pozisyonuna k?rm?z? kartl?k bir ?ey yok demi?tir.

Yorum Yap

Fenerbahce ve Galatasaray'li oyuncularin hakemlere oynamalari cok cirkin bir hal aldi artik. Adamlar bariz kararlara bile en az 3 kisi ile yogun baski uyguluyorlar hakeme. Turk futbolunun gelisememesinin temel sebebi eyyamciliga alismis, alistirilmis bu iki takimdir. Hakemlerle basari elde ettiklerini bildiklerinden bu faktoru ana stratejilerinin onemli bir parcasi haline getiriyorlar. Namuslu bir federasyon ve hakemler topluluguyla (elbette haysiyetli ve serefli bir spor medyasiyla) adam olur bu lig; aksi halde her gecen sene kokusmusluk seviyesi artar. Tottenham macinin hakemini cok begendik hepimiz; fakat, o adam bizim ligde bu sekilde yonetmeye kalksa tribunler galeyana gelir.

Yorum Yap

?ok garip Gs'li oyuncular ba?ta Melo, neler yap?yorlar ben hi? kart verdiklerini g?rmedim kolay kolay. Ki Bekir'in pozisyonu k?rm?z? kart de?il bence. Tehlikeli kald?rd? ama tekme atmad?, s?rtt? aya??. Ben ?yle g?rd?m yani tekrar izlemem laz?m belki de. Ama Bursa ma??nda bizim oyuncular?n kafas?na kafas?na at?lan tekmelere kart g?stermeyen de bu hakemlerdi. Ne biliyim garip. Umar?m ikinci yar? eyyam yap?p fenere hediye etmez ma?? haysiyetsiz herif

Yorum Yap

su ezik gsye sinir oluyorum b?lentle necati maci vermese yenecekleri yok. ?st ?ste yenilgi alsalar cok g?zel olacak

Yorum Yap

konyan?n kapanmamas? laz?m.kapanan tak?m gol yemeye mahkumdur bunu en iyi biz biliriz.konya kapan?rsa fener al?r ma??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X