Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sivas?n bu savunmayla puan almad? ?MKANSIZ

Yorum Yap

Ekmek cikmaz bu mac

Yorum Yap

bu kadar mi mal bu takimlar ya. her hafta fb ye 20 saniye dayanamadan gol yiyorlar!

Yorum Yap

mallar ya hemen yediler.

Yorum Yap

Golun anonsu bitseydi de oyle yeseydiniz bari zevzekler.

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Fener'in kazanmas?n? istemek nedir yahu? Galatasaray bizim maca ne olursa olsun kazanmak icin cikar. Ayr?ca sampiyon oluruz insaallah ama ?ampiyonlar ligi ihtimalini de unutmayal?m. Yenilsin kopsun gitsin Fener.
              fenerin kazanmas? bizim i?in daha hay?rl? olacaksa e?er kazanmas?n m??
              Galatasaray da ne olursa olsun kazanmak i?in ??kmayacakt?r beraberlik yararsa ?st?ne yatarlar, ?irkeflikle hakemlerle falan da her t?rl? istediklerini al?rlar ama sald?r?rlarsa arkada ?ok bo?luk b?rak?yolar ve biz bunlar? de?erlendiririz..
              T?m bunlar?n d???nda ben art?k ?ampiyonlar ligi ihtimalini falan istemiyorum keza kar??m?za arsenalvari bir tak?m ??k?yor ve yine uefaya yol al?yoruz.. 6 sene oldu art?k ben ?amp.ligi falan de?il ?ampiyon olmak istiyorum.!

Yorum Yap

beyler hepsi senaryo 3-2 4-3 2-1 skorlarla fener yenicek. Sivas vermedim ayagina gol atiyor iste

Yorum Yap

??ecek var m? arkada?lar?

Yorum Yap

takimda caner gokhan alper disinda kosan yok durarak top oyniyip mac kazaniyorlar

Yorum Yap

yinemi diego atm?? lan

Yorum Yap

Aslı Fatih Sultan Bak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ??ecek var m? arkada?lar?
                        Bir ?nceki sayfada 3 tane VLC linki mevcut abi.

Yorum Yap

?nce sen at sonra ben atay?m ma?? !!! liginizin taaaa

Yorum Yap

Biri iki haftad?r 85 de atar, biri iki haftad?r her yedi?i golden sonra iki dakikada kar??l?k verir. Bizde yere yatanlarla, 9ki?i kapananlarla u?ra??r dururuz. Biz lideriz ama adamlar bizden daha ?mitli, bir bildikleri var demek ki. Bizim i?imiz hakikaten ?ok zor be arkada?!

Yorum Yap

adam kadroya giremiyorken y?ld?z olmaya ba?lad? ... ulan ge?en sene webo bu sene d?ego adamlarda k?sme yok kafay? yicem .....

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Biri iki haftad?r 85 de atar, biri iki haftad?r her yedi?i golden sonra iki dakikada kar??l?k verir. Bizde yere yatanlarla, 9ki?i kapananlarla u?ra??r dururuz. Biz lideriz ama adamlar bizden daha ?mitli, bir bildikleri var demek ki. Bizim i?imiz hakikaten ?ok zor be arkada?!
                                abi sorun su ki, biz lider degiliz. bildigin "yalanci lideriz" sezon persembe bitse gs sampiyon olur du

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X