Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Maci izlemedim. Akhissr yatti mi yoksa gs baliyla mi kazandi?

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Maci izlemedim. Akhissr yatti mi yoksa gs baliyla mi kazandi?
      Her ikiside

Yorum Yap

Galatasaray'in goller ve Burak'in kapt??? top d???nda pozisyonunu hat?rlam?yorum gollerde de zaten buyur etti Akhisarl? t?m futbolcular

Yorum Yap

Kupa finali ne zaman lig bitincemi

Yorum Yap

burak y?lmaz gibi bir h?rs?z gol krall???nda 3.s?rada umar?m ba 5 haftan?n hepsinide 1-2 gol atar

Yorum Yap

Aslı Serhat Dagci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Kupa finali ne zaman lig bitincemi
              Lig sonunda

Yorum Yap

Mersin iki renkliyle de oynuyor in?allah ??yle s?k? ma?lar ??kart?r R?za. Bu ak?am baksana bilal resmen hocas?na selam ?akt?

Yorum Yap

Erciyesin 2-0 dan 3-2 yenilmesi hi? iyi olmad? haftaya Sivas Fener'e as?l?r m? oras? muamma Sivas?n yenilmesi laz?md? Akhisar'da bir su?lu varsa Bilal K?sa ve G?ray'd?r

Yorum Yap

Butun ipler elimizde kazan son 5 maci o kadar.

Yorum Yap

Gs nin konya ma?? ?ok zor olacak.yazin bunu bi yere.hele ki gs ilk gol? yerse o ma?? kazanamaz.

Yorum Yap

Evdeki hesap ?ar??da uymad?..Bal?kesir,kaybetti?imiz erciyes ma??,kad?k?yde yedi?imiz son dakika gol?..?nemli fakt?rler

Yorum Yap

Bilal'in her ald??? topun ekseni etraf?nda d?n?p ezmesi ve kaleye att??? (70'e kadar izledim) t?m ?utlar?n en yak?n 25 metre mesafede olu?u akhisar'? frenledi. kaleyi bulan tek ?utu muslera alt?pas ?izgisindeyken 30 metreden yapt??? AKIL DOLU! a??rtma ?utuydu. Onun d???nda akhisar'?n isabetsiz 5 ?utunun 4? kendisine aitti. Galatasaray'a bruma yasin sel?uk ??l?s?nden daha iyi katk? verdi.

Kolay bi ma? oldu galatasaray i?in. Konya'y? da kay?ps?z ge?erler ama mersin'de i?leri kolay olmayacak.

Yorum Yap

ben de bilal den ?ok ?ey bekliyordum ancak fazla art niyetli oldu?unu d???nm?yorum. adam bize 30metreden att? gol?, uzaktan gs ye de baya denedi olmad?. ha g?n?ls?z oynayabilir, belki gs lidir o ayr? mevzu. ancak akhisardan 3 puanl?k performans beklemek de hayalcilik olur. gs 4 ma?l?k periyoda girdi 3 g?nde bir ma? yapacak. ordan bi?ey ??karsa ??kar, yoksa i?i kendimiz bitirece?iz hay?rl?s?yla...

Yorum Yap

Aslı Bilal Gulsen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ben de bilal den ?ok ?ey bekliyordum ancak fazla art niyetli oldu?unu d???nm?yorum. adam bize 30metreden att? gol?, uzaktan gs ye de baya denedi olmad?. ha g?n?ls?z oynayabilir, belki gs lidir o ayr? mevzu. ancak akhisardan 3 puanl?k performans beklemek de hayalcilik olur. gs 4 ma?l?k periyoda girdi 3 g?nde bir ma? yapacak. ordan bi?ey ??karsa ??kar, yoksa i?i kendimiz bitirece?iz hay?rl?s?yla...
                              ertelenmezse (!)

Yorum Yap

Yakin Be?ikta? Tarihinin En b?y?k kaptan? gerekeni yapacakt?r, Arenada beraberlik yetecek ?ekilde ??kabiliriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X