Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mersinli Sadiku muhtemelen sezonun en g?zel gol?n? att?

Yorum Yap

Sergen ilk y?llar?nda ?ok ?elimsizdi, Muhammed Demirci gibiydi. Sonra duba gibi oldu.

Yorum Yap

Karab?k'e yaz?k oluyor. 1 puandalar hala ve oynad?klar? oyun bana kal?rsa son s?rada olmalar?n? haketmiyor.
        memleketim olan Antalya'y?, b?y?d???m-ya?ad???m ?ehir konya'y? bile desteklemem ama Karab?kspor ba?ka benim i?in.
        ?n?allah toparlan?rlar, lig sonunda s?ralamadaki yerleri de en az, bu sezon ki ?ubuklu formalar? kadar g?zel olur umar?m.

Yorum Yap

Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Karab?k'e yaz?k oluyor. 1 puandalar hala ve oynad?klar? oyun bana kal?rsa son s?rada olmalar?n? haketmiyor.
          memleketim olan Antalya'y?, b?y?d???m-ya?ad???m ?ehir konya'y? bile desteklemem ama Karab?kspor ba?ka benim i?in.
          ?n?allah toparlan?rlar, lig sonunda s?ralamadaki yerleri de en az, bu sezon ki ?ubuklu formalar? kadar g?zel olur umar?m.
          Adamlar kutu stad yapt? ama bu Passolig y?z?nden bombo?.Karab?k'?n yeri hep ayr?d?r.

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ve Trabzonspor sezonu kapatt?.

Trabzonspor kul?p doktoru Hakan Bozdo?an d?n oynanan ma?ta sakatlanarak oyundan ??kan Onur K?vrak'?n ameliyat?n?n iyi ge?mesi halinde en iyi ihtimalle 6 ay sonra idmanlara ba?layabilece?ini a??klad?

Yorum Yap

cok yazik oldu milli takim , Ts en onemli ismini kaybetti. Fatih insallah potansiyelini yansitir sahaya o da iyi kaleci olacak bence.

Yorum Yap

Ge?mi? olsun Onur'a.
                Trabzon'un tutunmas? ?ok zor art?k bu sezon. G?venebilecekleri tek taraf?yd? kaleleri, o da y?k?ld?.Fatih 1461'deyken ?ok b?y?k umut vaat ediyordu ama ?n?nde tolga ve onur vard?. Tek kald? bakal?m ne yapacak.

Yorum Yap

lazyonun ma?lar? paso ?st biter art?k?n

Yorum Yap

?enol G?ne? olsayd? hala Fatih'in ?ok iyi kaleci olaca??n? s?ylerdim ama ?u anda TS i?in sezon bitmi? gibi.

Yorum Yap

Mersin Bursa'ya 2-1 ?akm?? d??er mi acaba bu sene Bursa

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Mersin Bursa'ya 2-1 ?akm?? d??er mi acaba bu sene Bursa
                        Beter olsunlar .. !

Ma??n skorunu bir kenara b?rak?p B?yy?kk hocalardan ?enol G?ne?e iki ?ift laf?m var ..

Teknik direkt?r olup ma?? sahaya 1 metre yerden izleyeceksin ma? sonunda da yok yabanc? hakem istiyorum diye *?t?nden konu?acaks?n...

civellinin hareketini devam ettiren, akabinde seni bir k?rm?z? ve bir penalt?dan kurtaran , ilk g?l? yedikten sonra bariz gol pozisyonunda ?enerin pozisyonu es ge?en ve nizami pozisyonu ofsayt diye kesen yan hakem ile Bar?? ?imse?in gidip bir taraflar?n? ?p .. Samimiyetsin herif !

Yorum Yap

yine bir s?per lig ma?? yine stat bombo?. kar?? trib?ndekileri parmakla rahat sayabiliriz. 35-40 ki?i var yok.
                          hakemler de ?l?yordu az kals?n reklam panosu ?zerlerine devrildi de son anda ka?t?lar

Yorum Yap

Kas?mpa?a zemini harika, burdan g?rd???m kadar?yla s?yl?yorum...

Yorum Yap

Gs 3'l? defans z?rvas?ndan bence vazge?er bu ak?am. Rahat kazan?rlar gibi. Umar?m yan?l?r?m.

Yorum Yap

Erciyes s?priz yaparsa ?ok g?zel olacak.?n?allah bu hafta karl? bir hafta olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X