Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim parolam?z 7/7 de?il 2/2

trabzonla gsyi yen ?ampiyon ol. Hadi tsyi yeneriz.

Bize arenada beraberli?in yetmesi laz?m.

Yorum Yap

Ulan serdar ozkan atacaksin onu. Iyice kari?tiracaksin civcivleri

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hahaha fenere gecirmisler

Ge?irzinho da geri d?nd???ne g?re, ?ampiyonluk ?midim artt?

Yorum Yap

Serdar iyi vurdu ama ay? iyi ??kard? , ma? tamamen Eski?ehir'in hakk?yd?, Simail Emre ve Caner pisliklerini ??kararak kafas?na s?kt?.

Yorum Yap

Resmen orgazm oldum.hicbisey oynamadi fener.

Yorum Yap

Iki haftada anca 1 puan hak edip 4 puan aldilar.. inanilir gibi degil..

Yorum Yap

adminlerden rica ediyorum son alt? hafta cunta y?netimine d?ns?nler k?t? sinerji yollayanlar? bi ma? rakip kazan?nca ?ampiyon ilan edenlere ?ampiyon olana kadar forumdan ats?nlar vallahi yetti k?t? sinerjiniz

Yorum Yap

bursaspor mac? ve bizim macta fener eger 1 er puan alsayd? suan samp?yonluk yar?s?nda yoktu!
                  en cok buna sinir oluyorum cidden cok sansl?lar

Yorum Yap

art?k ipler elimizde 7 de 7 yap bitir su ?s? ?zledik samp?yonluk sevincini. hos olmasanda can?n sagolsun y?ne sevcez y?ne ?zl?cez ma?lar?

Yorum Yap

Bundan sonra hesap olarak belli, TT Arena'da Galatasaray'? yenerek 1 beraberlik ile ?ampiyon oluruz. Fenerbah?e 1 ma? daha tak?lacakt?r.

Ancak biz bu ma?lar? kazanabilir miyiz?

Yorum Yap

Aslı S?leyman Er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Bora ?zdil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bu ma?ta fenere 1 puan bile fazlayd?.. ald?klar? 1 puana bile ?z?ld?m..
                        valla a?abey fenerli arkada?lara soruyorum biz hakettik diyorlar biz hangi ma?? izledik acaba
                        asl?nda fener daha neler hak ediyor da bakma i?te sen karde?im

Yorum Yap

mustafa kamil abito?lu mevcut hakemler aras?nda en iyi hakem bence...

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Serdar iyi vurdu ama ay? iyi ??kard? , ma? tamamen Eski?ehir'in hakk?yd?, Simail Emre ve Caner pisliklerini ??kararak kafas?na s?kt?.
                            emre 90 dk ??karam?yor mecbur ??kar?yor td

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              adminlerden rica ediyorum son alt? hafta cunta y?netimine d?ns?nler k?t? sinerji yollayanlar? bi ma? rakip kazan?nca ?ampiyon ilan edenlere ?ampiyon olana kadar forumdan ats?nlar vallahi yetti k?t? sinerjiniz
                              Cuntaya gerek yok da arkada?lar?m?z biraz ders alsa yeter. Ge?en hafta fb bursa'y? yendikten hemen sonra yazd?m "Fenerin 7de 7 yapmas? m?mk?n de?il. ?nemli olan bizim ne yapaca??m?z" diye. ?ok ??k?r bu tespitin do?rulu?unu g?rmek i?in fazla beklemedik. ??inde gs galibiyetinin oldu?u 5 galibiyet 2 beraberlik bile bizi ?ok b?y?k ihtimal ?ampiyon yapar diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Cok sukur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X