Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fikst?re baktimda fenerin fikst?r? cok kolay kebap resmen..

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bence sivas ve belediye ma?lar?nda puan kaybedicekler.

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        mecnun varken sivastan hayatta puan kaybtmez

Yorum Yap

Bi arkadas yazm?? fb nin ma?lar?ndan ziyade kendi ma?lar?miza bakal?m diye..
          Bencede ?yle biz kazanamdiktan sonra fb kaybetse neye yarar.
          Herkes fb 7 de 7 yapar diyor da i?erde Akhisar'a nas?l kaybettiklerini unutuyorlar galiba. Gen?lerbirli?i ma??nda nas?l yoklari oynad?klar?n? hatirlamiyorlar galiba. .Mehmet Topal d?n ilk yar? stresten oynayamadik dedi.o bask? lider olduklar? i?in daha da artacakt?r.

Yorum Yap

Trabzon Pfdk ya sevk edilmi? ?irkin ve k?t? tezah?rat'dan bizim ma? seyircisiz olabilir

Yorum Yap

27 haftan?n en az 20 haftas?n? hakem yard?m? ile kazanan bir tak?m nas?l olur da hala ?ampiyonlu?u garantileyemez. ??te fenerbah?e bu kadar k?t? bir tak?m. Hi? abart?s?z sene ba??ndan beri hakemler ile bir yerlere geldiler. Bu g?zler penalt? verdi diye hakemin g??s?ne vurarak te?ekk?r? g?rd?. Bu yapt?klar? yine bir yerlerinden fitil fitil gelecek haberleri yok ama...

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                mecnun varken sivastan hayatta puan kaybtmez
                Fener Sivasta asla kaybetmez. ?ike sezonunda nas?l yanyana Aziz ile Mecnun tiyatroyu bize izlettiler. ??te ?yle bir tiyatro izleriz yine, ?imdi o ma?? hat?rlad?m da Sivas gol att?k?a Korcan gol yiyordu. Ne komediler izletmi?in bize Aziz, Allah?ndan bul emi...

Yorum Yap

?ikeli sezonda fener-Sivas ma??n?n geni? ozetini bulabilecek arkada? varsa videoyu ?uraya koyabilir mi ?

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    27 haftan?n en az 20 haftas?n? hakem yard?m? ile kazanan bir tak?m nas?l olur da hala ?ampiyonlu?u garantileyemez. ??te fenerbah?e bu kadar k?t? bir tak?m. Hi? abart?s?z sene ba??ndan beri hakemler ile bir yerlere geldiler. Bu g?zler penalt? verdi diye hakemin g??s?ne vurarak te?ekk?r? g?rd?. Bu yapt?klar? yine bir yerlerinden fitil fitil gelecek haberleri yok ama...
                    Yasadiklari son mac dramlari iste bu haksizliklardan dolayi aldiklari ahlarin birer urunudur. Sezon boyunca hakemlerle mac alirsin, sonra gidersin sampiyonluk macinda Trabzon'u ezmene ragmen yenemezsin, bos kaleye atamazsin, rakip ilk atakta gol atar ve sampiyonluk elinden gider. Yine son macta sampiyon oldum diye sevinirken bir bakarsin ki aslinda olamamissin. Ya da sampiyon olursun, gunlerce kutlarsin, sonra bir bakarsin yaptigin sikeler kayd altina alinmis, yine kursaginda kalmis. Fakat oyle haram yemeye alismislar ki bunlardan ders cikarmiyorlar. Ne diyelim, biz yine ilahi adalete sevkedelim bu haram yiyicileri ve surekalarini.

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

istermisiniz fenerle esit puanla son maca gireriz son macta onder hoca fenere celme takar biz kazanip sampiyon oluruz varya fena koyar renklilere

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Allah bilir ?smail Kartal kendini ba?ar?l? say?yordur ?zellikle ilk yar?da Penalt?larla Hakem yard?m?yla yar??ta tutuldu

Yorum Yap

gs den antep macinda puan kaybi bekliyordum ama antebin basinda okan buruk oldugunu ?grendim yani gs bu hafta y?zde bir milyon 3 puani aliyor

Yorum Yap

Dun hincal lig TV ye sokup sokup cikardi imkani olan izlesin...

Yorum Yap

Futbol yorumcusu Erman Toro?lu, A Haber'de yay?nlanan 'Kadraj' adl? programda, Digit?rk'te ?al??t??? d?nemde Maraton program?ndaki ?al??ma arkada?? ?ansal B?y?ka ile aras?nda ya?ananlar? anlat?rken, piero teknolojisi i?in ?ok a??klamalar yapt?.

Fenerbah?e-Bursaspor ma??nda Bursaspor'un ofsayt nedeniyle say?lmayan gol?yle s?ze ba?layan Erman Toro?lu, piero ile ilgili an?s?n? anlatt?. ??te Toro?lu'nun s?zleri...

"P?ERO DENEN ALETE ?NANMIYORUM"

"Fenerbah?e ma??nda Bursaspor ma??ndaki pozisyon i?in 'Ofsaytsa 15-20 cnm, de?ilse 15-20 cm' dedim. Her ?ey insan ba?l?. Piero denen alete ben inanm?yorum. ??nk? Lig TV'de ?al???rken ba??mdan bir ?ey ge?ti. Anlat?y?m, kamuoyu da bilgilensin.

"P?ERO ?LE B?R OYNARIM, OFSAYT OLMAYINI OFSAYT G?STER?R?M"

?ansal dedi ki, 'Piero denen bir alet ??km??, bu ak?am uygulayaca??z. Bir top i?eri girdi mi, girmedi mi diye. Yani gol m?, de?il mi? Bir pozisyon oldu, bunu pieroya vereceklerini s?ylediler. Dedim, 'Ben de bak?y?m, ??plak g?zle, gol m?, de?il mi diye karar veriyim.' ?ansal 'Olur' dedi. Yapt?k pieroyu, ikimiz de piero ile tutturduk. O ak?am bir ba?ka tv kanal?na pieronun rakibi gitmi?. O zaman 3 dakika ?zetler veriliyordu. ?u an 3 dakikalar verilmiyor, T?rkiye 1-2 ki?iye mahkum oluyor. Piero aletiyle bir oynar?m, ofsayt olmayan? ofsayt g?steririm.

"P?EROLAR FARKLI SONU? VER?YOR"

Di?er tv kanal? ayn? aletle pozisyonu yap?yor, bizim gol verdi?imizi o kanal gol de?il veriyor. Bu bir anda bas?n?n diline d???yor, geyikler yap?l?yor, hakl?lar. Aradan bir hafta ge?ti, ?zmir'e gittim, Be?ikta? oynuyor. Alsancak Stad?'nda oynan?yor ma?. Bir pozisyon oldu, top girdi mi, ??kt? m?? Herkes bana d?nd?, 'Hoca gol m?? Piero ne verecek bakal?m, sizin piero ne yapacak, ?teki piero ne yakacak?' Nas?l oluyor yani ayn? pozisyonu piero farkl? veriyor.

"P?EROCU, ?ANSAL'A SORUYOR, 'SOKIYIM MI, ?IKARIIM MI?' D?YE"

Ma? cumartesiydi, pazar ak?am? Maraton program?na geldik. Kasetler hava u?u?uyor. Bizim 'Oynatal?m U?ur' kasetleri getiriyor, ?ansal'a e?ilip e?ilip bir ?ey s?yl?yor. ???nc? geli?inde ?ansal, 'Pierocu ?al???yor de?il mi?' dedi, U?ur da '?al???yor a?abey' dedi. D?rd?nc? geldi?inde, kula??na bir ?ey s?yledi, ?ansal bir ?ey s?yledi. 'Ya U?ur sen ne s?yl?yorsun?' dedim. 'Ya a?abey' dedi, 'Pierocu topu sok?y?m m?, ??kar?y?m m? diye soruyor' dedi. Pierocu sokarsa gol olacak, sokmazsa olmayacak. ?ansal topu sokun veya ??kar?n diyecek. Bu kadar rezillik. A?z?m biraz bozuktur, canl? yay?nda da olmad???m?z i?in anlatt?m pierocuya bir g?zel. ??eriye gelirsem, o topun ??kar?laca??n? m?, sokulaca??n? m? anlatt?m, y?ksek sesle, herkes duydu. Ondan sonra da pierocuyu da??tt?m yay?nda ??nk? resim geliyor futbolcu sol aya??n? kald?rm??, bizim pierocu sa? aya??n? kald?rm??, ?tekinin sol kolu havada, bunun sol kolu havada. Yanl??. Pierocuyu da??tt?m, sonu oldu o g?n.

"OFSAYT ?IKARTIRIM, OFSAYT ?IKARTMAM"

Makinaya ne verirseniz onu al?rs?n?z, o y?zden ben pieroya inanm?yorum. Makinay?, saniyenin onda biri gibi zamanda topun son oynand??? anda, saniyeyi ileri ??kart?r?m ofsayt olur, saniyeyi geri ??kart?r?m ofsayt olmaz. T?rkiye'yi 5-6 y?ld?r ?ah?slara mahkum k?l?yorlar. Verin bu g?r?nt?leri herkes oynats?n, herkes g?rs?n. 3 dakikalar? verin. Ben Digit?rk'te ?al???rken 9 kanal al?yordu 3 dakikalar?.

Yorum Yap

Erman Toro?lu Lig Tv de ?al???rken ya?ad?g? Piero olay?n? anlat?yor Adamlar bizi resmen kand?r?yomu? yaa

https://youtu.be/hMWbmiPLptE

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X