Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    karab?k kalesinde bu hafta Waterman var ge?en hafta gs ma??nda kul?bede oturt bu hafta oynat.
    ?erefsiz Y?lmaz Vural.
    ben bu durumu y?lmaz vurala ba?lam?yorum a??k?as? bu rengi bozuklar kimle oynasalar rakipte ya kadro d??? oyuncu kal?yor yada en iyi oyuncular? sakat ya da cezal? oluyor, ibb ma??nda doka, pa?a ma??nda ?sakkson, karab?kte v?ola waterman,erciyes ma??nda z?lk?f...hepsimi ?eref yoksunu bunlar?n..

Yorum Yap

Karab?k kazand?.. tamda bizimle oynayaca?? haftadan ?nce kazan?p havaya girmesi iyi olmad?....

Yorum Yap

Son 5 dkda 5 tane ?ok ney pozisyon harcad? Karab?k. ?imdi sorar?m ve Y?lmaz Vural'a son Gs ma??nda Sow,Viola ve en ?nemlisi kalecin Watterman neden yoktu be adam?

Yorum Yap

Yilmaz VURAL bidi bidi konusuyor .gs macinda kadro disi oyuncularin hesabini ver once.O kaleci degilde waterman oynasa en az iki golu kurtarirdi.adam bariz hatali 3 gol yedi..

Yorum Yap

Gs yenerse ?ampiyon olur, normal ?artlarda o rezil gs kaybeder ama futbol sahada oynanmadigi i?in bu ?lkede yar?nki sonucu merakla bekliyorum

Yorum Yap

Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs yenerse ?ampiyon olur, normal ?artlarda o rezil gs kaybeder ama futbol sahada oynanmadigi i?in bu ?lkede yar?nki sonucu merakla bekliyorum
              Yav Allah a?k?na yapmay?n..Hadi gs bizi ge?ti diyelim.Fb de potada..Ayr?ca gs nin bizimle ma?? var.Biz geriye d??sek bile Fb ?yle kolay kolay yedirmez ?ampiyonlu?u.

Daha 7 hafta var ve gs en iyi ihtimal 3 puan ?n?m?zde olacak..Nas?l ?ampiyon oluyor anlam?yorum.
              Ge?en hafta Karab?k ma??nda daha 8. dk da hakem k?rm?z penalt?y? verse gs 1 puan bile alamazd?.
              Gs nin en garanti ma?? Okan Buruk'un Antep ma??..Onun d???nda ki hi?bir ma?lar? garanti de?il.

Ben Be?ikta?'?n ?ampiyon olaca??na inan?yorum.
              Son hafta da olsa son dk da olsa biz ?ampiyon olaca??z(in?allah)

Yorum Yap

34.haftan?n 90+4.dakikas?nda gelsin ?ampiyonluk.

Yorum Yap

Ulan ?u ?erefsiz fenere bu sene ne k?yaklar ge?ildi bee.. bedava penalt?lar, bizim derbilerde ge?ilen k?yaklar, ligin sakatl?klar?ndan dolay? ertelenmesi, son 6 haftan?n fikst?r?.

?erefsizler kul?b? fenerbah?e.

Yorum Yap

Konya'n?n fikst?r?nde galiba 27 haftan?n rahat bi 10'unda cuma ma?? var.
                    2 y?l ?nce de eski?ehirin fikst?r? b?yleydi. Yeni stad oldu?undan b?y?k tak?mlar?n ma?lar?yla ?ak??t?rmay?p etiket yapmak ad?na m? b?yle bi ?ey yap?l?yor bilmiyorum ama ne zaman cuma g?n? ma?lar?na baksam konya oynuyor.
                    Kalan haftalarda da galiba bizim 4 tane pazartesi ma??m?z var. Nas?l bir ayarlamaysa art?k. Pazar ma?lar? ise sadece gese ve trabzon ma?lar?. Y?netim aman ses etmesin sal?ya falan al?rlar ma?lar?..!

Yorum Yap

trabzon 2 - 1 gs
                      fb 1 - 1 bursa

totem

not: birisi gecirzinhoyu paylassin gifi bulamadim

Yorum Yap

kalan ma?lar?n ayn? saatte oynanmas? laz?m

Yorum Yap

bakalim trabzon nas?l oynayacak

Yorum Yap

i?imiz trabzona kald???nda y?z?m?z g?lm?yor ge?en sene kurduklar? baraj? unutam?yorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              trabzon 2 - 1 gs
                              fb 1 - 1 bursa

totem

not: birisi gecirzinhoyu paylassin gifi bulamadim

Bursa da yenerse sa?lam para al?yorum vala

Yorum Yap

Renklilerden en az?ndan birinin puan kaybedece?ini d???n?yorum. Olur da bu haftay? kay?ps?z ge?erlerse ciddi s?k?nt?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X