Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ma??n 50. dakikas?... Um?t'un gol?nden sonra ntvspor Hasan ?a?'a ba?land?. Hasan ?unlar? s?yledi:
    "Yar?n fb ve BE??KTA?'?n i?i ?ok zor. Gen?ler ivme yakalad?, Erciyes ise can derdinde...Biri 4 di?eri 3 puan geride olman?n stresini ya?ayacak. ?ampiyonluk yolunda ?nce oynaman?n avantaj? da bu. Ma??n?z? kazan?r arkan?za yaslan?rs?n?z."

Kimse de demiyor ki "Aga daha 40 dakika var. Skor da 5-0 de?il"

Ger?i benzer bir?eyi Ali Ece de s?yledi "Ba?ak?ehir geri d??t?yse ge?mi? olsun" diye... Ama olsun, Ali Ece bizden...

?ng?r?lerini ve seni seviyorum Hasan ?a? Ama bir?eyi unuttun: Gese bitti demeden bitmez
    evet hasan?n ?yle bi havas? var ger?ekten,2-0 ken ben de izledim musmutlu,g?zlerinin i?i g?l?yodu,i? bitti ?imdi fenerle Be?ikta? d???ns?n gibisinde.
    hele 2-2'den sonra ba?land?lar bi de o anki halini g?rmeliydiniz ?a? hasan?n,ben ?ok g?ld?m o haline

Be?ikta??n ?ampiyonluk yar???nda ?ok gerilerde kal?ca??n? d???n?yorum diyen adam ?a?.

Yorum Yap

Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?zellikle 50. sn den sonras?na dikkat, 2-1 olunca adam ihtimal yok diyor

pohahahaha,koptum bunlara. amk gazetesi ?ebelekleri

Yorum Yap

mhk gassaray oyuncular?na e?er kendileri istemezlerse k?rm?z? kart ??kart?lamaz diye yeni kural koymu? herhalde. benim anlad???m o bu son pozisyon ve ligin ba??ndan beri hi? k?rm?z? almamalar?ndan.
        ?u ligde ?ampiyon olduk diye sevinip olamad?k diye ?z?l?yoruz ya ben en ?ok ona yan?yorum amk gazetesi.

Yorum Yap

Aslı Can Cagatay Camkir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          mhk gassaray oyuncular?na e?er kendileri istemezlerse k?rm?z? kart ??kart?lamaz diye yeni kural koymu? herhalde. benim anlad???m o bu son pozisyon ve ligin ba??ndan beri hi? k?rm?z? almamalar?ndan.
          ?u ligde ?ampiyon olduk diye sevinip olamad?k diye ?z?l?yoruz ya ben en ?ok ona yan?yorum amk gazetesi.
          ?u boktan ligte bu ?erefsiz hakemlerin en kolay k?rm?z? kartlar? Be?ikta?'a g?sterildi?ine itiraz eden ??kmaz art?k heralde,bundan sonra kimse futbolcular?m?za da sayd?rmas?n l?tfen,musleran?n yerinde tolga veya cenk olsayd?,eminim 10 ki?i tamamlam??t?k ma??,buda benim d???ncem

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?u boktan ligte bu ?erefsiz hakemlerin en kolay k?rm?z? kartlar? Be?ikta?'a g?sterildi?ine itiraz eden ??kmaz art?k heralde,bundan sonra kimse futbolcular?m?za da sayd?rmas?n l?tfen,musleran?n yerinde tolga veya cenk olsayd?,eminim 10 ki?i tamamlam??t?k ma??,buda benim d???ncem
            Abi Fikret Orman ve Y?netim Be?ikta?'?n puanlar? gasp edilirken demedimi Biz Hakemlerin arkas?nday?z diye ilk yar?s?ndaki Rize ma??nda 3 Penalt?m?z verilmedi Metin Albayrak biz iyi oynamad?k ilk ?nce kendimize bakmal?y?z dedi Hakeme bi?e demedi Fenev derbisinde B?lent Y?ld?r?m ma?? ald? Feneve verdi ses yok Erciyes Ma??nda ?lker Meral denen ?eref yoksunu G?khan T?reyi oyundan att? ses yok Halis ?zkahya denen ?erefsiz Atibay? oyundan yok yere att? ses yok eeee ?imdi ses ??karmazsan tepene ??kmazlar m?

Yorum Yap

Kardes siz futbol izliyorsunuz ve musleraya kirmizi yanlis diyorsunuz.

poz. Da Gol sansi var mi var. Faul mu faul. Kirmizidir.

Gelelim diger acidan son adam konusu.

Muslera kalede olsa ve stoper bunu yapsa hani belki dersin. Burda kalede stoper kalacak siyrilirsa ve son adam. Kirmizi. Gol sansi yuksek net kirmizi.
              4-5 acidan kirmizi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yahu k?rm?z?y? tart??mak bile abes.
                Son adam?n da son adam? bu pozisyon.
                Kale bo? yahu BO???????

Yorum Yap

Bence muslera n?n pozisyonu bariz gol ?ans? de?il.. Ama k?rm?z? kart g?rmesi gerekir .. Pozisyona bak?nca topla alakas? olmayacak ?ekilde rakip futbolcunun sa?l???n? etkileyecek vir hareket yap?yor bilek taban v?c?d adam her?eyi kullan?yor.. Zaten muslera gelmeden b.?ehirli oyuncu topu aya??ndan ?ok a??yor..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Abi Fikret Orman ve Y?netim Be?ikta?'?n puanlar? gasp edilirken demedimi Biz Hakemlerin arkas?nday?z diye ilk yar?s?ndaki Rize ma??nda 3 Penalt?m?z verilmedi Metin Albayrak biz iyi oynamad?k ilk ?nce kendimize bakmal?y?z dedi Hakeme bi?e demedi Fenev derbisinde B?lent Y?ld?r?m ma?? ald? Feneve verdi ses yok Erciyes Ma??nda ?lker Meral denen ?eref yoksunu G?khan T?reyi oyundan att? ses yok Halis ?zkahya denen ?erefsiz Atibay? oyundan yok yere att? ses yok eeee ?imdi ses ??karmazsan tepene ??kmazlar m?
                    S?ylediklerinin hepsine kalt?l?yorum,alt?na imzam? atar?m ancak tepemize ??kacaklar? kadar ??kt?lar zaten,y?netimin o konulardaki tavr?n? bende yanl?? buluyorum sessiz kalmakta bir yere kadar,zaten sesimiz ??kmad?g? i?in ismi ge?en ma?larda bizim futbolcular dogrand? ve i? buralara geldi,Be?ikta?'a ayr?cal?k yap?ls?n demiyoruz ama standard? neyse o uygulans?n,sen Be?ikta?'?n futbolcusunu kufurden dolay? at?yorsan,fb n?n oyuncusu da ayn? kufuru ettiyse onu da atacaks?n,k?sacas? hakemlere hac?osmanoglunun yapt?g? gibi bazen ince ayar gerekiyor,yoksa bildigin ucuz kartlarla,uyduruk penalt?larla dogran?yorsun i?te

Yorum Yap

Pozisyon kirmizi degil diyen varsa futboldan anlamiyordur

Maratonda da kirmizi degil diyorlar
                      Neymis aciyi kaybetmis

Ee musleranin mudahelesi olmasa adam sut acisini kaybetse bile hamitin yanindan cizgiye paralel yuvarlasa ikinci direkte takim arkadasi bos kaleye yuvarlayacak.

Eger hakem topun gitti yonu hesapliyorsa hamitin solundaki rakibi de hesaplayacak

galatasaraylilar bile kirmizi diyor

Yorum Yap

Sar? kart do?ruymu?, twitter da payla?m??lar

S?per Lig?de bu sezon k?rm?z? kart say?lar?;[9] Be?ikta?[6] Bursaspor[4] Fenerbah?e[0] Trabzonspor[0] Galatasaray

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Pozisyon kirmizi degil diyen varsa futboldan anlamiyordur

Maratonda da kirmizi degil diyorlar
                          Neymis aciyi kaybetmis

Ee musleranin mudahelesi olmasa adam sut acisini kaybetse bile hamitin yanindan cizgiye paralel yuvarlasa ikinci direkte takim arkadasi bos kaleye yuvarlayacak.

Eger hakem topun gitti yonu hesapliyorsa hamitin solundaki rakibi de hesaplayacak

galatasaraylilar bile kirmizi diyor
                          Macta kirmizi verse; maratonda iste kirmizi dogru bariz gol sansi, kaleci vs diyecekler. Sistemleri bu

Yorum Yap

Bi ayi hamza 'nin teknik direktor filan olmadigi belliydi

buraya kadar gelebildiler o kadar

stad bitince yarislar bizimle fb arasinda gecmeye baslayacak

gs daha geri plana dusecektir

Yorum Yap

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bi ayi hamza 'nin teknik direktor filan olmadigi belliydi

buraya kadar gelebildiler o kadar

stad bitince yarislar bizimle fb arasinda gecmeye baslayacak

gs daha geri plana dusecektir
                              Abi ben hamzao?lu nun hala iyi bir TD oldu?unu d???n?yorum. Her td hatalar yapabilir ve bunlardan ders ??kart?r. Akhisar?n ?ok ma??n? izledim staddan Hamza hoca gayet iyi bir tak?m kurmu?tu.

D?n gs nin Burak melo semih eksikleri vard?. Bizde Demba ba atiba Ersan olmay?nca ne hallere d??ebiliriz? Yasini ??kartmasa fark? belkide daha da a?acakt? gs.

Bu ?lkede gs veya fb nin geri plana d??ece?ini nas?l d???n?yorsunuz anlam?yorum. Gs nin y?ll?k cirosu taraftar kitlesi vs kemikle?mi? durumlar.

Kimsenin geri planda kalaca??n? zannetmiyorum. Biz o seviyelere ??kaca??z gelir konusunda.

Yorum Yap

Hamza sneideri kanada atti die hoca oldu bide ballari var tabi. Eses vs o yalan dolan 3 puanlar gelmeseydi hamza kotu durumdaydi. Ha cok kotu hoca demem. Gene en iisini buldular.
                                O fenerdeki hindide 3 dmc cikip anadolu takimini kitlemeyi hocalik saniyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X