Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Allah bizi Diego dan korumu?.

[emoji768]
    her fb ma??nda diyorum

Yorum Yap

https://pbs.twimg.com/media/B_mRCxVWQAAbLk8.jpg

Yorum Yap

?u fenere kar?? kad?k?yde bask?l? ba?lamak T?rkiye ligindeki her tak?m i?in hayal bence, buna biz de dahiliz.. Adamlar?n defans?ndan en u?taki adamlar?na kadar b?t?n oyuncular? topa agresif deli gibi bas?yorlar, top kayb?na zorluyorlar, bir ?ekilde topu kap?p hemen oyunlar?n? kuruyorlar..

Yorum Yap

In?n?'de B?lent Uygun'un y?z?ne gelen cisim y?z?nden BJK-Sivasspor ma?? seyircisiz oynanmisti.

Y?klenmeliyiz, Fb deplasman? seyircisiz oynan?rsa ?ans?m?z ?o?al?r.

Yorum Yap

Kupa ma?lar? var arada orda ?ekebiliyorlar m? acabaa

Yorum Yap

Az?c?k g?venin arkada? kendinize.

?ngilizlerin anas?n? a?latt?k bu sene. Herkesin aksine ben derbileri sab?rs?zl?kla bekliyorum.

Yorum Yap

Fener derbisine ne yap?p edip tam kadro ??kmam?z laz?m.
                Erciyes ma??nda T?re-Ba-Serdar-Veli dikkat etmeli.
                Bu sene hi?bir derbiye tam kadro ??kamad?k ve 11ki?i tamamlayamad?k.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ngilizlerin anas?n? a?latt?k bu sene. Herkesin aksine ben derbileri sab?rs?zl?kla bekliyorum.
                  ?lk yar?da derbileri bende sab?rs?zl?kla bekliyordum ama yine bekledi?imle kalm??t?m

Yorum Yap

Aslı Ahmet Can Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?lk yar?da derbileri bende sab?rs?zl?kla bekliyordum ama yine bekledi?imle kalm??t?m
                    ilk yar? derbileri alsak aahhhhhhhhh ahhhhhhhh hat?rlad?k?a k?t? oluyorum amk gazetesi yaaaaaaa

Yorum Yap

Aslı Mustafa Diler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ahmet Can Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ilk yar? derbileri alsak aahhhhhhhhh ahhhhhhhh hat?rlad?k?a k?t? oluyorum amk gazetesi yaaaaaaa
                      ilk yar? derbileri unutal?m art?k seneye Vodafon Arena var ?yle elini kolunu sallayarak Be?ikta?'? kimse yenemicek Hakemlerin oras? buras? oynuyam?cak kaldi ki Feneve B?lent Y?ld?r?m sayesinde yendi

Yorum Yap

Valla feneri ve gs yi evinde yenmek s?k?nt?. Taraftar bas?yor hakem bas?yor bir Kere en kral topunu oyna hakem bask?dan bunal?p ?al?yor d?d?kleri o y?zden 6 puan sil ?yle plan yap. He yenersin ekstra olur.

[emoji768]

Yorum Yap

Gelde Eses ve Balkes ma?lar?na yanma

Yorum Yap

Veli Ba T?re kart s?n?r?nda. Burda 1 ki?i bile kart gormezler diyemez. Ha dikkatli olurlar gormezler maca da ??karlar. Ama i?te buradaki sorun kimsenin buna inanmamasi. Hep bizi eksik birakiyolar. Liverpool'u ?rnek veriyosunuz. O g?n zemin de iyiydi hava da. Eksik de de?ildik. Hakem de var tabii. Ben ordaki zeminler iyi olaca?? i?in kolay teslim olacagimizi sanm?yorum bu sefer ama derbileri kafama da takmiyorum pek a??k?as?. 10 ma?ta rakiplerin takilacagi en az 3 ma? daha var belki de 4

Yorum Yap

Siz kafadan b?rakm??s?n?z zaten derbileri.

Yorum Yap

Fener'in sahas? kapat?lmal?! Yan hakeme at?lan cisim ve k?f?rler...Gelde Eses ve Balkes ma?lar?na yanma

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X