Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gs yenmesin her t?rl? pislik d?ns?n b?t?n h?rs?zlar , it ,k?pek vb ger?ek kimli?iyle sahada yerini als?n . sar?lar k?rm?z?lar havada u?u?sun fb seyircisi sahaya girsin vb

Yorum Yap

Berabere bitsin!
      Fb ile aram?zda 3 puan olsunki onlara kar?? yenilgi veya beraberlik kontejyan?m?z olsun.
      Gs ile aram?zda 1 puan sorun olmaz bir ?ekilde kapan?r.
      Ben Bili? den once d?i?nm??t?m valla

Yorum Yap

ilk gol? gs ats?n ama fener yensin bol bol k?rm?z? kart ??ks?n. melo olsayd? iyiydi emreyle kap??abilirlerdi

Yorum Yap

Bol k?rm?z?l? bir ma? olur in?allah... Biri yenecekse eze eze yenmeli ki di?er tak?m 2-3 hafta toparlanamas?n...

Yorum Yap

Fb parcalar gibime geliyor ,insallah yanilirim berabere biter

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              gs yenmesin her t?rl? pislik d?ns?n b?t?n h?rs?zlar , it ,k?pek vb ger?ek kimli?iyle sahada yerini als?n . sar?lar k?rm?z?lar havada u?u?sun fb seyircisi sahaya girsin vb
              Amin ?mza

Yorum Yap

Ulan ??yle le? Stadlar? g?r?nce Vodafon Arena y? d???nemiyorum saha yak?nl?g? Akustigi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ulan ??yle le? Stadlar? g?r?nce Vodafon Arena y? d???nemiyorum saha yak?nl?g? Akustigi
                  A.Bilbao' nun stad?na hayran oldum d?n. M?kemmeldi tam anlam?yla.

E?er o atmosferi yakalayabilirsek ben kolay kolay ma? kaybedece?imizi d???nm?yorum Vodafone' da. Isl?k ve u?ultu olmak ?art?yla tabi. Rakip h?cumdayken t?rk? s?yleyerek de?il.

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    A.Bilbao' nun stad?na hayran oldum d?n. M?kemmeldi tam anlam?yla.

E?er o atmosferi yakalayabilirsek ben kolay kolay ma? kaybedece?imizi d???nm?yorum Vodafone' da. Isl?k ve u?ultu olmak ?art?yla tabi. Rakip h?cumdayken t?rk? s?yleyerek de?il.
                    Vodafon Arenada Trib?nler saha yak?n sahan?n i?indeyiz Hakem a??s?nda sakat 5.6 hakenler yan hakemlerle beraber izlicez ma??

Yorum Yap

fb Volkan, G?khan, Egemen, Alves, Caner, Mehmet Topal, Emre, Kuyt, Emenike, Diego, Sow

gs Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles, Hamit, Sel?uk, Olcan, Burak, Sneijder, Umut

Yorum Yap

Fb 3-0 al?r Diego ve Sow gol atar bu ma?ta. Di?erini de Emenike h?yar? ats?n bakal?m

Yorum Yap

potuk denen keva?enin olmamas? b?y?k handikap kendini yere atarak ?ok duran top ve penalt? kazand?rd? pu??????t yerine emekli diego oynuyo

Yorum Yap

bol k?rm?z? kartl? olsun

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              fb Volkan, G?khan, Egemen, Alves, Caner, Mehmet Topal, Emre, Kuyt, Emenike, Diego, Sow

gs Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles, Hamit, Sel?uk, Olcan, Burak, Sneijder, Umut
                              volkan egemen caner emre fb nin sar? garanti / k?rm?z? belki ihtimalleri
                              hamit selcuk olcan burak gs nin k?zarma ihtimalleri + sabri ma?ta neden k?rm?z? kart yedi?ini anlamayan adam

Yorum Yap

Kimin yendigi umrumda degil, bol kirmizi kartli ve olayli bir mac olmasi dilegi ile. Yiyin birbirinizi...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X