Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben de bilmiyordum Fuchs'un Tr pasaportu oldugunu, sayiyorum sayiyorum, dedim yine belesten 3 puan mi aldilar.
    Yarin aldik mi tak rahata, Cicek Abbas'taki gibi minibuscu atismalarini dinle sonra bunlarin. Haftaya 2 kirmizi cikar, adaylarim Sabri ve Belozoglu cocugu.

Yorum Yap

?u reziller hakemle balla ve ?zellikle anadolu tak?mlar?n?n korkak futbolu ile bu kadar puan ald?larya ne desem az

Yorum Yap

Ge?en hafta Barcelona ilan edilen fb 2 ma?ta 5 puan kaybetti B?yle devam

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Antu'dan:

"Torku firmas?n?n bisk?visini almayaca??m art?k. B?yle adamlar sponsorluk yapmayacakt?n?z"

ASDASDASDASD bu ne ya

Yorum Yap

https://pbs.twimg.com/media/B-8_634W8AASD53.jpg:large

Yorum Yap

Melo denen kopaaa??n enc??? ?u derbiyi g?rseydi de ?yle sakatlansayd? ke?ke.
              Futbol fahi?esiyle birbirlerini ay?klarlard? iyi olurdu.
              Akl?m yar?nki ma?ta, umar?m yorgunluktan dolay? bi kaza olmaz.
              Olmaz di mi lan

Yorum Yap

La yarin bir berabere kalirsak...

Yorum Yap

Haftaya fener gsye kaybetmez melo da yok. Zor ma?larda belli olacak etkisi. 3 tak?m?n beraber gitmesi yay?nc? kurulu?un da i?ine geliyo zaten. Bi yerde kopma olacak ama o haftaya bence daha var

Yorum Yap

fener iyi oynuyor. gayse ise tam bal?na ?ans?na birazda cesur oynad??? i?in kazan?yor. Fb rahat kazan?r haftaya. biz yeterki kendi ma?lar?m?z? kazanal?m. haftaya lideriz tekrar in?allah.

Yorum Yap

Konya golden sonra bizim kulland???m?z kartal sesini kullanm??, ben mi yanl?? duydum acaba

Yorum Yap

Dogru duydun onlarda kartal

Yorum Yap

?ift ba?l? kartal onlar?n amblemi Sel?uklulardan geliyor diye biliyorum

Yorum Yap

Ah ulan eski?ehir. Yenseydik ligi koparacakt?k...

Yorum Yap

Aslı Salih Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ah ulan eski?ehir. Yenseydik ligi koparacakt?k...
                              Ondan sonra 2 derbiyi de kaybetsek lig nas?l kopacakt?

Yorum Yap

Hayir bide febeye tek galibiyet yetmeyecek. Darbe vurmali , cokertmeli ve dokmeliler gs yi. Insallah sneider vs gibi birkac iyi oyuncusunun uzerleri oynar kart aldirirlar.
                                Ki gs %25 dustu melo nun yoklugu ile; bide atakta dokuk cikarlarsa maclara baya puan birakirlar.
                                Febe- basak- kadimpasa fixturleri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X