Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ya bir de bu Melo nas?l olur da 2 aya sahalara d?nebilir lan?! Bel f?t??? ameliyat? ulan bu, beyin cerrah? yap?yor. Mikronluk hata ?m?r boyu yata?a mahkum eder Allah korusun! Bence sezonu kapatt? Melo...

Yorum Yap

Burak Y?lmaz'da sakatlanm?? Erciyes ma??nda yok. Melo'nun da sahalara ne zaman d?nece?i belli de?ilmi?. ?ifo bir g?zellik yapsa ?unlara haftaya.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Burak Y?lmaz'da sakatlanm?? Erciyes ma??nda yok. Melo'nun da sahalara ne zaman d?nece?i belli de?ilmi?. ?ifo bir g?zellik yapsa ?unlara haftaya.
        Bi yandan it, bi yandan h?rs?z sakatland?, harika haberler bunlar.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Fb kaliteli oyunculardan kurulu bir tak?m..Birde rakibinden daha fazla ko?tu mu kazanmas? noramalle?iyor..Fb son iki ma?ta ger?ekten iyi oynad?..Ondan ?nceki galibiyetlerin bir ?o?unda hak edecek oyunu oynayamad?lar ama son iki ma? i?erde oynamamn?nda avantaj?yal iyi oynay?p kazand?lar..

Fb bu pres oyununu ve fizik m?cadele oyununu sezon sonuna kadar oynayabilir mi? Do?rusunu s?ylemek gerekirse zor g?r?n?yor..S?k s?k sakatlanan Emre Me?reles gibi oyuncular?n bu tempoyu s?rd?rmesi zor g?r?n?yor..

Tekrar tekrar yaz?yorum..Fb derbileri i?erde oynayacak ,fikst?r? avantajl? var diyen arkada?lara ,durumun b?yle olmad???n? anlatmaya ?al??ay?m tekrardan..

Fb 16 ma??n 9 ?n? i?erde 7 sini d??arda oynad?..
          9 ma??n 8 ini kazand? 1 beraberlik ald? yani 25 puan..
          D??arda ki ma?lardan 3 galibiyet 2 beraberlik yani 11 puan ald?..D??arda ald??? ma?lar Be?ikta? ma?? malum hakem,Bal?kesir ma?? malum kalecinin i?eri almas? ve malum Erciyes olmayan bir penalt?dan gol bulmas?..

?imdi ikinci devre 8 ma? i?erde oynayan fb nin ma?lar?..TS,Akhisar,Gs,Bjk,Bursa,Bal?kesir,Erciyes ve Kas?mpa?a..
          Fb,Ts yi son iki y?ld?r i?erde yenemiyor..Be?ikta? ile ge?en sezon berabere kald?..Bursa ve gs ma?lar?n?n kolay ge?ece?ini s?yleyebilirmiyiz..Geriye kalan ma?larda fb favori ve ma?lar? kazanabilir..Yani bu devre i?erdeki 9 ma?tan 8 galibiyet ??karan fb,?kinci devre 8 ma?ta 8 galibiyet ??karabilir mi?

Gelelim d??ardaki ma?lar?na..?kinci devre k?me d??me m?cadelesi k?z??aca??ndan d??arda ma? kazanmak ?yle kolay olmayacak..

Fb ikinci devre 10 deplasman ma?? yapacak..Bu ma?lar?n nerdeyse hi?birinde Fb garanti kazan?r diyemiyoruz ki bu devreki deplasman performans? sergilenirse,FB bu devredki puan? bulmas? bile zor..
          D??ardaki ma?lar?..Kas?mpa?a,Karab?k,Antep,Konya,Gen?ler,Riz e,Es es,Sivas,Mersin ve ba?ak?ehir.
          Fb nin fikst?r avantaj? var diyen fb lilere ve baz? Be?ikta?l?lara bunun b?yle olmad???n? 3 ocakta s?ylemi?im..
          Fb i?erde oynad??? iki ma??da kazanamad?..
          Gs,Be?ikta?,Bursa,Bal?kesir,Erciyes ve Kas?mpa?a kalan i? saha ma?lar?.Bu ma?lardan Bal?kesir ve Erciyes ?antada keklik g?z?k?yor onun d???ndaki ma?lar?n ne olaca?? belli olmaz..
          Ayr?ca deplasmanlar?da ?ok zor..Konya,Gen?ler,Rize,Eski?ehir,Sivas,Mersin Ve Ba?ak?ehir..
          Bence biz Sara?o?lunda fb ye yenilmezsek bu i?i g?t?r?r?z..

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bi yandan it, bi yandan h?rs?z sakatland?, harika haberler bunlar.
            ?t sezonu kapatm?? Bel f?t?g? amaliyet? olmu? H?rs?z'da ayn? yerinden sakatlanm?? yine eeee o kadar tak?m?n hakk?n? yedi ki Allah birg?n ??kar?cakt? bug?nlere nasipmi?

Yorum Yap

Yanl?z ak?amki ma??n ?zetlerini izledim de, hakem ?zg?r Yankaya, Sow'un pozisyonunda avantaj kural?n? uyguluyor ancak ters vuru?la top fenerlinin ?n?ne gitti?ini g?r?nce d?n?p faulu veriyor. Topun gitti?i yeri g?rerek bilerek d?d??? ?al?yor. Resmen mide buland?r?c? bir pozisyon, y?zde y?zl?k bir pozisyonu bilerek ve isteyerek kesiyor, ?st?ne ?stl?k k?rm?z? kart?n a?a babas? olan pozisyonda k?rm?z?y? g?stermiyor. Bu adamlar hakikaten T?rk futbolunun katili, kim ne hakediyorsa verin karde?im, ligi manip?le etmeyin. Sizler manip?le ettik?e seyirci futboldan uzakla??yor....

Yorum Yap

Dun burda yine bahsetmistim burakta sakatlanirsa cincon puan felan alamaz diye simdide sakatlik haberi geldi aksama dogruda sneijder'in sakatlik haberi gelse guzel olur

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Yanl?z ak?amki ma??n ?zetlerini izledim de, hakem ?zg?r Yankaya, Sow'un pozisyonunda avantaj kural?n? uyguluyor ancak ters vuru?la top fenerlinin ?n?ne gitti?ini g?r?nce d?n?p faulu veriyor. Topun gitti?i yeri g?rerek bilerek d?d??? ?al?yor. Resmen mide buland?r?c? bir pozisyon, y?zde y?zl?k bir pozisyonu bilerek ve isteyerek kesiyor, ?st?ne ?stl?k k?rm?z? kart?n a?a babas? olan pozisyonda k?rm?z?y? g?stermiyor. Bu adamlar hakikaten T?rk futbolunun katili, kim ne hakediyorsa verin karde?im, ligi manip?le etmeyin. Sizler manip?le ettik?e seyirci futboldan uzakla??yor....
                  Abi bence o pozisyonda hakem avantaj? bitti san?yor Fener'in.Orada kafas?nda Akhisarl? topu uzakla?t?r?nca hemen d?neyim faul? vereyim diye d???n?yor.Akhisarl? topa vurunca da nereye gitti?ine dikkat etmeden an?nda uyguluyor.O y?ne do?ru bak?yor ama akl?nda faul var.Bilmiyorum ben ?yle hissettim.Sonra itirazlar gelince da??l?yor zaten.Sar? verece?i varsa da veremiyor.

Bizim aleyhimize ?unlar? yapsa ??ld?r?r?m tabi,o ayr?.

Yorum Yap

d?n fenerli oyuncular elleriyle bol bol kart istediler . Buna art?k sar? kart verilmiyor mu ? eskiden bizim oyunculara hep veriliyordu .

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi bence o pozisyonda hakem avantaj? bitti san?yor Fener'in.Orada kafas?nda Akhisarl? topu uzakla?t?r?nca hemen d?neyim faul? vereyim diye d???n?yor.Akhisarl? topa vurunca da nereye gitti?ine dikkat etmeden an?nda uyguluyor.O y?ne do?ru bak?yor ama akl?nda faul var.Bilmiyorum ben ?yle hissettim.Sonra itirazlar gelince da??l?yor zaten.Sar? verece?i varsa da veremiyor.

Benim bildi?imde oyuncu kafaya darbeyi ald?m? avantaja falan bakmay?n deniyor..Topal kafas?na darbe al?yor..hakem avantaj? kullanmayacakt? ha madem kulland? sonuna kadar izin verecekti..

Yorum Yap

?smail Kartal Fenerbah?e tarihine gelmi? ge?mi? en a?lak teknik direkt?rd?r + Kendisini her g?rd???mde sinirlenirim.

Hem sevimsiz Hem a?lak.

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

kesinlikle, hakemin art niyeti yok rakip topa m?dahele etti?i anda d?d??? ?alm??t? zaten, her pozisyonda k?ppek gibi hakemin etraf?n? saran ezzikler hakemde insan, faul? versen a?l?yolar vermesen yine a?l?yolar topal?n burnu k?r?lsa umurlar?nda olmaz yeterki gol olsun noposstt ?ocuklar?

Yorum Yap

Bence art niyet var. Ge?en y?l drogbaya uyduruk penalt?y? veren de antep te h?rs?z?n gol?ne sevinen de ?zg?r yankaya. Cinconlu muhtemelen.

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?smail Kartal Fenerbah?e tarihine gelmi? ge?mi? en a?lak teknik direkt?rd?r + Kendisini her g?rd???mde sinirlenirim.

Hem sevimsiz Hem a?lak.
                              o ezik kulubun ezik teknik direkt?r?

Yorum Yap

Penalt? yoksa galibiyette yok Eski?ehir ma??ndaki gibi uyduruk bir Penalt? vermedimi hakem o i? olmaz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X