Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb konya deplasmani da ?ok zor olacak ,caner cezali..

Yorum Yap

emenike...

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yener ya

Yorum Yap

Aahahahahhaah evde halay ?ekiyommm

Yorum Yap

tam eses ma?lubiyetine ?z?l?yorken ?nce melo sonra akhisar keyifler yerinde

Yorum Yap

emenikeye duaciyiz

Yorum Yap

3 te 3 yapar kad?k?ye lider gideriz. kad?k?yde liderli?i teslim eder 1 puan geriye d??eriz. 3 derbi kaybetmi? olmam?za ra?men son 9 ma? kala zirvenin 1 puan gerisinden devam ederiz. hocaya,tak?ma,y?netime sallamaya devam ederiz. sonra 33.hafta toki arenayada lider gideriz. gerisi iyilik g?zellik

Yorum Yap

Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Yener ya
                  O zaman konya k?meye giderbiraz zor..

Yorum Yap

Akhisar Japonu dikti (bize ay?p ettiler ) iyi oldu iyi oldu.

Yorum Yap

Bo?verin d?n? Fenerin ?zerinde puan fark?yla olmak ?ok iyi bir avantaj.
                      Bence FB-GS ma?? berabere bitsin ikisine de puan fark? atal?m.
                      Bence bu hafta biz rahat kazan?r?z.
                      Gs ile Fb'nin ikisi veya en az biri puan kaybeder.
                      Erciyesin yerine bakmay?n baya?? iyi tak?m.(haydi ?ifo)
                      Konya'n?n durumu da ?ok kritik.Beraberlik koparabilir Fenerden.

Yorum Yap

Baz? arkada?lar fb ald? g?t?rd? falan diyorlard?..Ben yok ?yle d?nya dedim dedi?im de ??kt?

Yorum Yap

Hakemin avantaj? kesti?i yeri izlediniz mi [emoji1][emoji1][emoji1]beter olun amk ?ocuklar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gs hapi yuttu ,melo kilit oyuncuydu..

Yorum Yap

Aslı Ahmet Goktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı ?a?r? Tosun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ulan bir kerede onlar kaybetti?inde biz kaybetmemi? olal?m ya.k?t? gs lider oldu
                              gs ?uan isterse 5 puan farkla lider olsun s?k?nt? yok melosuz gsyi ?n?m?zdeki ma?larda g?r?r?z nas?l tak?r tak?r d?k?lecekler iddia ediyorum lig bitiminde ?ampiyon olur muyuz bilmem ama FB-Bizimle aram?zda 1-2 puan farkla biri ?ampiyon olacak , GS lig bitti?inde puan tablosunda ?ampiyonun en az 7 puan gerisinde olacak
                              gs'yi ba??ndan beri b?yle k???ms?yoruz ama adamlar ?aka maka geldiler buraya kadar ve 21. haftay? lider bitiriyolar hem de ?yle az uz puanla da de?il,?imdi iyice ?ampiyonluk havas?na girecekler,??nk? bu i?leri bilen,bu tecr?beye sahip oyuncular? var,eski?ehir-bursa-sivas ma?lar?n? 7 puanla tamamlad?lar biz sivasla hen?z oynamad?k bursay? yenip eski?ehire kaybettik,ben de ayn? senin gibi d???n?yodum a??k?as? onlarla ilgili ama san?r?m haddinden fazla k???ms?yoruz,?ampiyonlu?a oynamay? bizden daha iyi bildikleri kesin,sonuna kadar onlar da gidecek gibi g?r?n?yolar,ama melonun olmamas? tabi ki b?y?k avantaj olacak bizim i?in.

Yorum Yap

Lig bitti diyenler burada m?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X