Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

al 6 7 olur

Yorum Yap

bitti ma?

Yorum Yap

Su gs duran toplarla yarista kaldi resmen..bizim bi tane korner golumuz yok...

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Burak Y?lmaz pozisyonundan penalt? bekleyenlerle ayni yurtta mac izliyorum
          Allah'tan ben yurtd???nday?m (T?rkiye d???nda manas?nda ).
          Ne kadar uzak o kadar iyi

Yorum Yap

Bu Emrullah kaleciyse ben Oliver Kahn'?m

Yorum Yap

5 olur bu mac balikesir acayip k?t?.. ama gs bile su haliyle t?m takim h?cum ediyorlar biz her takimdan cekinerek basliyoruz..

Yorum Yap

i?ecek varm? abiler

Yorum Yap

bu ma?a kendi ad?m?za -3 yazm??t?k zaten.haftaya sivas deplasman?yla ba?lar gs nin d?????.orda bala mala kazanamayacaklar art?k

Yorum Yap

Ozgecan gibi gunahsizlar degil bu Allahsiz, emek hirsizi Burak, Alper Potuk gibi serefi olmayan insan bile diyemedigim yaratiklar bu dunyadan eziyet icinde can cekiserek gitmelidirler.
                    Rakip oyuncu olsam, alnini yarana kadar kafa atarim, iyi tutuyolar kendilerini.
                    Fb bunlari en az 3 ler, biz su rezil takima bir sezonda 2 kez yenilirsek sampiyon falan olmayalim.

Yorum Yap

Bence bunlar kadikoyden puan alacaklar. Bana oyle geliyor.

Yorum Yap

Anadolu tak?mlar? son y?llar?n en berbat sezonunu ge?iriyor. Alt s?ralardaki tak?mlar?n b?y?klerden puan almas? ?ok zor g?z?k?yor. Anadolu tak?mlar?na puan kaybeden ?ok ?ey kaybedecek bu sene. Bizim de Fener derbisine kadar yenilgi almamam?z ?art. Eski?ehir Bal?kesir Sivas Erciyes ma?lar?ndan 10-12 puan almam?z gerek.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bence bunlar kadikoyden puan alacaklar. Bana oyle geliyor.
                          S?per olur 4 puan kazan?r?z

Yorum Yap

hobaaa bal?kesir bi sie git allah a?k?na yaa

Yorum Yap

3

Yorum Yap

h?rs?z att?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X