Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu Halis daha 31/32 yasinda 5 sezondur falan fifa ve 7/8 senedir de ust klasman hakemi bugun hakemlige baslasaniz 10 senede ukh olabilirsiniz hersey yolunda giderse dusunun iste nasil bi torpil nasil bi guc var adamin arkasinda

Yorum Yap

Aslı Ozgun Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Antep bu kadar korkak oynarsa 5 yer.
      19:05 te bahsetmi?sin herseyden 😊

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu Halis daha 31/32 yasinda 5 sezondur falan fifa ve 7/8 senedir de ust klasman hakemi bugun hakemlige baslasaniz 10 senede ukh olabilirsiniz hersey yolunda giderse dusunun iste nasil bi torpil nasil bi guc var adamin arkasinda
        yalova bolgesinin hakemi,ogretmenmis ,tayini istemis tff ist yada ank bolgesine atamasi olacakmis sebebi orda yalniz kaliyormus daha sosyal olmaliymis kaynak bulent yavuz ,hafta ici radyoda denk geldi

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          19:05 te bahsetmi?sin herseyden 😊
          antep korkak oynamadi ,kalite becerisizlik ?n plana cikti ,adamlarda rahat tabi..

Yorum Yap

Halis ?zkahya penalt?y? kulland?r?ken 6 ki?i ?izgiye bast? topa vurulmadan 5 ki?i i?eri girdi Atiba ya k?rm?z? vermi?ti Halis ?zkahya Penalt? vuru?lar?nda Atiba ya g?sterdigi hassasiyeti g?remedik ?imdi bunda nas?l art niyet aram?yal?m

Yorum Yap

Adamlar y?r?ye y?r?ye 5 att?lar ya la!!

Yorum Yap

Yorum Yap

Bu oyunla 5 gol.
                  ?u ismail kartal ger?ekten cok ball? bi teknik adam.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu oyunla 5 gol.
                    ?u ismail kartal ger?ekten cok ball? bi teknik adam.
                    Renklilerin hagisinde bal yok ki ben anlam?yorum ya

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Halis ?zkahya penalt?y? kulland?r?ken 6 ki?i ?izgiye bast? topa vurulmadan 5 ki?i i?eri girdi Atiba ya k?rm?z? vermi?ti Halis ?zkahya Penalt? vuru?lar?nda Atiba ya g?sterdigi hassasiyeti g?remedik ?imdi bunda nas?l art niyet aram?yal?m
                      ?siz i?te

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?siz i?te

Yorum Yap

Adaletini Seveyim T?rkiye . futbolu futbol de?il . siyaseti siyaset de?il . e?itim ??retim ilim bilim din ekonomi hepsi birilerinin tekelinde . hepsi ??kar ama?l? . en ?ok da koyan insanlar?n vicdanlar?n? satmas? . yeni T?rkiye . yersen...
                          Diyecek ba?ka da bir?ey yok .

Yorum Yap

Yazik ya,vallahi yazik billahi yazik...?nceden caktirmadan yaparlardi simdi g?z g?re g?re resmen takimlari biciyorlar...

Yorum Yap

Skoru g?r?nce rahatca ezmis dedim fb ama maci izledim ?imdi mac 0-1 ken 3-1yapacak pozisyon bulmu? antep ee onlar? atamayincada 2.golden sonra dagilmislar antepe bize karsi tek pozisyon bulamamisrenklilerin ?ans?na imreniyorum biz olsak bug?n fb yerine yenilirdik eminim buna.

Yorum Yap

5:0 biten ?u ma?ta bile Halis hakkaniyetini g?stermi? . ?zetlere g?re ma? 1:0 giderken Topal'? ikinci sar?dan atamam??,3 penalt? pozisyonu var bence en son Egemen'in yapt??? hareket penalt? ?st?ne ?stl?k yeni emek h?rs?z? Alper'in bal?klama atlay???na penalt? ?alm??. Art?k s?yleyecek s?z bulam?yorum bu herife. Allah tez zamanda belan? versin Halis ?zkahya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X