Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antep ba?kan? isyan ediyor...

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Uefa art?k bu i?lere el atmal?. Tenis gibi her tak?m?n 3 kere penalt? gibi kritik kararlara itiraz hakk? olmal?. Koca 90 dakika m?cadele et sonra densizin biri yandan ??k?p milletin hakk?n? ?als?n. Sonra futbol bu hatalarla g?zel. Oldu amk
      son karar? kim verecek peki ? onaylayan kim olacak yani penalt? ya da de?il diyecek ki?i kim
      Tepeye 3 tane ba? hakem koyarlar ikisinin s?yledi?ine karar verilir.
      ?stad ba?hakem dediklerin kim olacak kki ya bunlar?n benzeri ya da hakem eskileri.hele hakem eskileri olursa iyice yand?k zaten.tek ?are yabanc? hakem.en az?ndan bu kadar olmaz

Yorum Yap

Boyle galibiyetler fbyi ekstra motive ederken rakiplerini de bi o kadar demorolize eder bide o y?nden bakmak lazim...nasil ?ampiyon olacan bu ligde?

Yorum Yap

Mahmut Uslu nerede yaa ?

Yorum Yap

Ay?pt?r G?khan ay?p!

Yorum Yap

Bize en son ne zaman penalt? verildi ? Ben resmen unuttum art?k hi? hat?rlam?yorum.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

penalt?y? verdiren ?erefsiz ?izgi hakeminin y?netti?i ma?lar.
                ?ok m?thi? ?st d?zey ma?lar y?neterek bu ma?? haketmi?.
                koca kafas?na soktumun federasyonunun hakemleri i?te..

Yorum Yap

Aslı Yunus Alp Sutculer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bize en son ne zaman penalt? verildi ? Ben resmen unuttum art?k hi? hat?rlam?yorum.

Gecen yilin 3. haftasinda Antep'i 2-0 yendigimiz macta bi tane verilmisti sonra valla hatirlayamadim simdi gelmedi aklima.

Yorum Yap

Yazik gunah ya...Gokhan G?n?l'un "adam" olmad???ni da bazilari g?rm??t?r umarim...

Yorum Yap

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ulan R?dvan ??km??s?n futbol konu?uyorsun bir de.
                      Aynen ?yle G?ntekin Onay'da ?anak tutuyor resmen rezilik!
                      G?ntekin onay?n be?ikta?l?l?k olay?na hastay?m zaten.renklilerin her kirlili?ine futbold??? olaylar?na kay?ts?z.
                      g?ntekin ve ercan taner yalakal?kta level atlam??lar.

Yorum Yap

?ime tak?lm?? aya??, asl?nda kendini atmam??. Fenerli bir denyo bunu yazm??

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Yunus Alp Sutculer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Gecen yilin 3. haftasinda Antep'i 2-0 yendigimiz macta bi tane verilmisti sonra valla hatirlayamadim simdi gelmedi aklima.
                          Ge?en senenin son haftas? Gen?lerbirli?i ma??nda ilker Meral penalt? olmayan pozisyona ?alm??t? Almeida atamam??t?.

Yorum Yap

Neden izlandadan 3 yedik
                            i?te cavab? bu ma?t?r!

Yorum Yap

Ger?ekten ?ok yaz?k.
                              iyi tak?m olsak ne olacak nas?l ?ampiyon olacaks?n bu ligde? http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-penalti-ani-128

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Uefa art?k bu i?lere el atmal?. Tenis gibi her tak?m?n 3 kere penalt? gibi kritik kararlara itiraz hakk? olmal?. Koca 90 dakika m?cadele et sonra densizin biri yandan ??k?p milletin hakk?n? ?als?n. Sonra futbol bu hatalarla g?zel. Oldu amk
                                son karar? kim verecek peki ? onaylayan kim olacak yani penalt? ya da de?il diyecek ki?i kim
                                Tepeye 3 tane ba? hakem koyarlar ikisinin s?yledi?ine karar verilir.
                                Bu konuda hakl?s?n Uefa'n?n g?revlendirdi?i adamlar olmal? ama bug?n ya?anan pozisyon i?in yabanc? hakeme gerek yok, ?? tane s???r koysan bu pozisyona penalt? demezler. Vallahi acayip moralim bozuldu sonra sene sonu puan hesab? yaparken bu ma?lar hep unutuluyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X