Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Aslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sinirden aglicam penaltiya bak gokhan bile anlamadi ne dudugu oldugunu........
    Nas?l anlamad?. Herif resmen emek ?almak i?in atlad?. D?d??? g?r?nce sevin?ten ?izgi hakeminin elini s?kmaya gitti.

Yorum Yap

Biz dedik b?yle kahpe bir d?zene S?leyman Seba ismini vermeyin diye! Hata falan de?il bu resmen bilerek verdi penalt?y?!

G?khan pi?i de ma?tan sonra der penalt? de?ildi falan diye ?erefine s??t???m!

Yorum Yap

Bi gecen hafta bize verilmeyen penalt?lara bak,bide ?u penalt?ya

Yorum Yap

?u emek h?rs?z? k?prklerin Milli tak?mda oynamas?n? da hazmedemiyorum. Pislik herif n ne at?yon kendini, birde d?n bas?n toplant?s?nda tak?mlar kapan?yor diye veryand?n ediyordu. Aya??n baca??n k?r?ls?n k?pek herif...

Yorum Yap

Bende yar?n Digit?rkPlay alay?m ma?lar? oradan izleyeyim diyordum. B?yle ?erefsizliklerin kol gezdi?i ligi izlemek i?in para verecektim bir de iyi oldu bu penalt? sayesinde vazge?mi? oldum.

Yorum Yap

http://www.hurhaber.com/gokhan-gonul...i/haber-352569

http://www.ntvmsnbc.com/id/25478343/

Yorum Yap

Ben feneri rakip g?rm?yorum bu sene, ?smail Kartalla olcak i? de?il. Biz biraz k?p?rdan?rsak (Arsenal ma?? gibi) rahat ?ampiyon oluruzda ama i?te...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Cikar mactan sonra ozur diler yine yavsak Gokhan ulan deli oluyorum boyle adamlara bide delikanli triplerindeler. Allah belasini versin hakemininde ligininde bizi sapmiyon falan yapmazlar karde?im .Yok hakemide yeneceksin bilmem ne ben niye hakemi yeniyorum ulan rakibim neden yenmiyor hic hakemi neden surekli o tokezledigi zaman yardim ediyor hakemler ona .

Yorum Yap

Cebimden telefonum calinmis gibi hissediyorum. Hakkim yendi resmen, hakkimiz yendi.

Ben simdi neden yarin ki maci izleyeyim ki? Kazansak ne olacak, kazanmasak ne olacak? 34 haftalik bir maratonda her zaman mutemadiyen kayirilan takimlar gulmeyecek mi?

Temmuz 2015 geldiginde ise hic kimse hatirlamayacak bugun kazanilan 3 puani. Halbuki bu takimlar her sene boyle sampiyon yaptiriliyor, tekrar tekrar ustuste eklenen puanlar ile...

Cok sikildim artik bu isten.

Yorum Yap

Bu penalt? bize verilmeyen 3 net penalt?n?n ertesi haftas?nda verildi.

Yorum Yap

Bize b?yle penalti verdiklerini hatirlayan varmi ? G?khan da adamlik ayaklarina yatiyor ilk once kendine bak ?ckagitci..

Yorum Yap

Hi? de?ilse S?leyman Seba'y? alet etmeseydiniz, b?yle kirli bir lige onun ismini vererek! Yaz?klar olsun!!!

Yorum Yap

Hakemide yenecencinlere gelsin bu penalt?.
                            Rakipteki b?yle hakemi nas?l yenecen.

Yorum Yap

bu ibrahim de ayr? bir dengesiz.

Yorum Yap

O sattigin t?pler gotunde patlasin in?allah...!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X