Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Digiplay ben de hala a??lmad?.

Yorum Yap

2-1 ts als?n.

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hakemlik bi pozisyon yok ama ben ?ifte standarttan b?kt?m art?k bunu dile getirmemiz laz?m
        spor programlar?na yazacak olan varm? bilmiorum da bu ?erefsiz hakem
        23. Dk ta sefaya, 28. Dkda erkana bizm ma?ta mottayd? galiba verdi ?ekmeden dolay? sar? kart?
        1. Dk da canere neden veremiyor arkada?
        ne fark? var
        Bunu mutlaka g?ndeme getirmek laz?m art?k yeter
        http://forum.forzabesiktas.com/showt...BCrk-Hakemleri

70 ki?i t?klam?? 1 ki?i fikrini beyan etmi? herkes hakemlerden ?ok memnun abi ses etme tak?m ?ampiyonlu?a oynuyor

Yorum Yap

tsnin gol atmas? mucize su oyunla iyi savunma yaparsa anca beraberlik c?kar oda zor

Yorum Yap

Ma? berabere biter gibi ama TS 10 ki?i kalmazsa.

Yorum Yap

DigiturkPlay ile g?r??t?m, genel s?k?nt? varm?? ne zaman d?zelir bilmiyoruz diyor.. Bilmiyorsan?z Allah Belan?z? versin dedim kapatt?m bende.

Yorum Yap

Digiturk play ??kt?. Gitti ilk yar?. Muhtemelen 2.yar? da...

Yorum Yap

beyler var m? so?uk i?ecek?

Yorum Yap

Aslı Enver Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    DigiturkPlay ile g?r??t?m, genel s?k?nt? varm?? ne zaman d?zelir bilmiyoruz diyor.. Bilmiyorsan?z Allah Belan?z? versin dedim kapatt?m bende.
                    Ma? bitince d?zelir ne zaman d?zelcek. Bana sorsan s?ylerdim

Yorum Yap

pismanliksin digiturk play bi daha da almam arkada?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        genelde ??z?yorlard? hemen bu tip durumlar?..

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Yok abi ondan de?il , genelde ??z?yorlard? hemen bu tip durumlar?..
                          Evet ?aka bi yana 2 senedir kullan?yorum. O kadar derbiler ?ampiyonluk ma?lar? izledim. ?lk defa b?yle bir sorun oldu.

S?zl?kte falan ?yle bi yazm??lar ki sanki site her g?n ??k?yor.

Yorum Yap

ligde f?rt?nalar estiren mehmet ekici denilen arkada? vard? ad?n? duyamad?k daha, ayr?ca bu d?ego denilen adam hakeme depar atma ??renmi? her pozisyonda hakemin ?zerine h?zlanarak ko?uyor

Yorum Yap

Allah belan? versin digiturkplay. Yay?n tekrar geldi derken tam ma? ba?lad??? s?ra yeniden giri? yap?n diyor.

Yorum Yap

FB'nin Sukru Saracoglu stadyumunda yenilmesi cok zor. Bunun sebebi oynadiklari futbol veya kaliteli kadro degil, rakip oyuncularin sindirilmesidir. Gerek oyuncular gerekse taraftarlar her turlu pisligi yapip hakemlere oynuyor. Ayrica rakibe cok sert girerek (kart gormedikleri icin) rakipleri iyice etkisiz hale getiriyorlar. Aziz Yildirim baskanligi doneminde tam da kendisi gibi pislik bir camia yaratti. Turk futbolu bu camiayla birlikte yildan yilda rezillesti, yozlasti ve pislesti.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X