Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R.Carlos'dan ?nce bence M.Re?it Ak?ay hamlesi yanl??t?.

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

6-7 gol yemi? ba?ak?ehirin k?s?r fb den puan alabillecegine inanan ?

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        6-7 gol yemi? ba?ak?ehirin k?s?r fb den puan alabillecegine inanan var m? sizce?
        Aynen Abi adamlar top oynamadan ma? kazan?yolar
        En son düzenleyen Mehmet Ali Bulut; 03-01-2015, 12:01.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir bug?ne kadar fenerden deplasmanda galibiyet alamam?? bi ya da iki beraberli?i var diye hat?rl?yorum. Hedef ma? olarak g?r?yor fener bu ma?? ??nk? derbiden ??kacak her bizim galibiyetimiz d???nda her sonu? onlar?n i?ine gelir. Ben a??kcas? Ba?ak?ehir'in ligin en ters tak?m? oldu?unu d???n?yorum , savunma olarak ?zg?ven kazand?lar.

Her ne kadar sevmesek de A.Avc? tipik Anadolu tak?mlar?n?n oynam?? oldu?u futboldan daha geli?mi? bir oyun sergiletiyor tak?m?na , fener oyunu ??zebilecek bir kul?be zenginli?i olmayacak Webo'nun olmay??? eksi hanelerinde yaz?yor. Do?ru bir stratejiyle ben en az?ndan Ba?ak?ehir'in 1 puan alabilece?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Valla ma??n sonucu ne olur bilemiyorum ama fb yine bedavadan penalt? kazan?r. Bo? ge?mezler bu haftada.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir kaybetmez

Yorum Yap

Ba?ak?ehir 3-1 veya 4-1 yenilir.

Yorum Yap

Bir Lua Lua ??kana kadar Kad?k?y'de kaybetmezler. Bakal?m o Lua Lua ; Mossoro,Visca,Doka'dan biri olur mu.

Yorum Yap

derbi haftas? fb duble kollan?r..

Yorum Yap

0-0 biter

Yorum Yap

febe yine penalt? kullan?r

Yorum Yap

?aykur Rizespor 1-0 ?nde Konyaspor kar??s?nda, kendi evlerinde galibiyeleri yok diye biliyorum bakal?m siftah yapacaklar m??
                          Bir de ufak bir m?daheleden sonra aya?? k?r?lm??cas?na yerde k?vran?p d?d?kten hemen sonra kalk?p oynayan futbolcuya sar? kart? vereceksin, hakemi aldatmaya y?nelik hareket bence

- Hokosko sakatland? galiba ??kt?, Deniz Kadah %100 gol? ka??rd? az ?nce
                          En son düzenleyen Mehmet Kele?; 03-01-2015, 16:15.

Yorum Yap

Fb ma?? 0 biter... 4 ganyan vermi?ler bir de sanki ?aykur rize ma?? AntohnyQuinn!!

Yorum Yap

Bursa t?rk futboluna birde solbek sunacak gibi bakal?m.

Yorum Yap

garanti penalt? var fener lehine

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X