Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Melo nun ve chedjou nun olmay??? gs'?n fizik g?c?n? d???recek tir. Birde semih ve sel?uk kart riskinden dolay? ?ekinerek oynucaklard?r. Orta saha merkezi tamamen gen?lerin alacag?n? d???n?yorum (gosso, do?a kaya )

Yorum Yap

Haydi Gen?ler

Yorum Yap

?rfan can kahveciyi al?c? g?zle izlemek laz?m

Yorum Yap

Aslı ?ner Mert ?zsoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?imdi ilk gs oynayacak. Puan b?rak?r diyebilir misiniz?
          melo iti cezal?, snayder de yok. ben bekliyorum puan kayb?, bu sene ?ampiyonluk baraj?n?n y?ksek olaca??n? d???nsem de bu ma?ta berabere kal?r ya da yenilirlerse ?a??rmam. ama bunu da ??k?p rahat rahat kazan?rlarsa anadolu ma?lar?nda 0 beklentiye kesin olarak ikna olurum
          Baraj y?ksek olmaz bence. Gen?lerbirli?i zorlar ama kaleye gelince t?kan?r. Bu ma? berabere bitecek gibi hissediyorum.

Yorum Yap

Gs puan kaybetsede biraz rahatlasak.

Yorum Yap

Gen?ler mallik yapmazsa kaybetmez en kilit adamlar? yok gsnin

Yorum Yap

Berat Tosun, ?rfan Can, Guido Ko?er bu 3?ne dikkat.

Yorum Yap

Cavcav, "Buna kimse cesaret edemiyor? Ben cesaretle konu?uyorum. Milli mar?lar?n s?ylenece?i yer, sporcular?n veya ma?lardan ?nce s?ylenecek yer de?ildir. Ba?ta Spor Bakan?m?z ve Futbol Federasyonu Ba?kan?m?z'a sesleniyorum; Milli Mar??m?z lig ma?lar?nda kesinlikle okunmamal?d?r. Milli ma?larda kesinlikle sayg? duyuyorum. ???nc? Lig'de ma? oynan?yor; ?stiklal mar??..! Gazetede okudum: ?stiklal Mar??m?z'a ?sl?klar ?al?nm??. Bu milletin bir evlad? olarak, bu millet i?in ?al??an ve u?ra?an bir sanayici olarak yar?n bir g?n bu olaylar?n ?o?almas? karga?alara sebebiyet verebilir. Bu nedenle say?n Ba?bakan?m?z'?n talimat vererek ?stiklal Mar??m?z'? lig ma?lar?nda yasaklamas? gerekir" diye konu?tu.

Bu ?eref yoksunun da suyu iyice ?s?nd? art?k
                  ?lerde daha fazla karma?aya sebebiyet verebilirmi? ?stiklal Mar??. Lafa bak arkada? ya.
                  Zaten bize ne oluyorsa kraldan ?ok kralc? oldu?umuz i?in oluyor.
                  ?yle ba?a b?yle tarak hesab?...

Yorum Yap

Be?ikta? Passo Lig kart?m?n i?inde Gen?lerbirli?i kombinesi var, bu sene tek ma??na gidemedim. ?rfan Buz'un 3.hafta gelmesiyle iyi bir ritim yakalad?lar. ?zellikle i? sahada m?thi? bir grafikleri var. Sadece Bursa'ya yenildiler ve o da 2.haftayd?, o ma?tan sonra da hoca de?i?ti.

Ge?en haftaki ma?ta defans?n ya? ortalamas? ?ok d???kt?. 20-21 ya??nda 3 oyuncu oynad?.( Ahmet O?uz, Ahmet ?al?k, Halil ?brahim Pehlivan) di?eri de Tosic'ti. Hacettepe alt yap?s?ndan oyuncular? tak?m? iyi monte ediyorlar. Sa? bekte Hakan Aslanta? oynuyor normalde ama Ahmet O?uz da fena oynamad?. Bu ma?ta sakatl??? yoksa ?zellikle ofansa da ??kabildi?i i?in Hakan'?n oynamas? daha iyi olur.

?n b?lgede oynayan Do?a Kaya tak?m?n her ?eyi. O olmadan tak?m ileri de ??kam?yor, yan?nda Gosso da m?thi? pres yap?yor ve m?cadele ediyor. Tomic de ?zellikle duran toplarda tehlike yarat?yor. Tak?m?n en iyisi de hen?z 1995 do?umlu olan ?rfan Can Kahveci. Kanatlarda oynuyor, ?zellikle sa? kanatta daha iyi. Son iki i? saha ma??nda m?thi? 2 gol att?. Bizim de ileride d???n?p transfer edebilece?imiz bir oyuncu. G?khan T?re ve Kerim'e nazaran pasla?may? da seven birisi.

Orta saha a??s?ndan fena bir tak?m de?il Gen?ler. Forvette Stancu oynuyor ama bu ma? cezal?yd? san?r?m. Yerine ya iki gen? olan Berat ya da Artun'u oynatacak ya da Antal'? oynatacak. Kontrayla gol bulmaya da m?sait bir ekip.

Bilet fiyatlar?ndan dolay? ak?am az bir taraftar ma?? izler. Pozisyon a??s?ndan da k?s?r bir ma? olabilir. ?ok zevkli bir ma? beklemiyorum. Gen?ler'in en az 1 puan alma ihtimali var. Umutla izleyebilirsiniz

Yorum Yap

Gayse puan kaybetse bug?n, bizde 3 puan alsak, hafta ya birde biz koysak gayseye tad?ndan doyulmaz .

Yorum Yap

?s ve fb bu hafta puan kaybedecekler

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Cavcav, "Buna kimse cesaret edemiyor? Ben cesaretle konu?uyorum. Milli mar?lar?n s?ylenece?i yer, sporcular?n veya ma?lardan ?nce s?ylenecek yer de?ildir. Ba?ta Spor Bakan?m?z ve Futbol Federasyonu Ba?kan?m?z'a sesleniyorum; Milli Mar??m?z lig ma?lar?nda kesinlikle okunmamal?d?r. Milli ma?larda kesinlikle sayg? duyuyorum. ???nc? Lig'de ma? oynan?yor; ?stiklal mar??..! Gazetede okudum: ?stiklal Mar??m?z'a ?sl?klar ?al?nm??. Bu milletin bir evlad? olarak, bu millet i?in ?al??an ve u?ra?an bir sanayici olarak yar?n bir g?n bu olaylar?n ?o?almas? karga?alara sebebiyet verebilir. Bu nedenle say?n Ba?bakan?m?z'?n talimat vererek ?stiklal Mar??m?z'? lig ma?lar?nda yasaklamas? gerekir" diye konu?tu.

?lerde daha fazla karma?aya sebebiyet verebilirmi? ?stiklal Mar??. Lafa bak arkada? ya.
                          Senin cesaretine sokay?m.
                          ?stiklal mar??n? yasaklama d???ncesi anca bu gerizekal? kaypak ?erefsizden ??kard? zaten. De?il 3. Lig, hal? sahada oynanan ma?ta dahi ?stiklal Mar?? okunsun.

Daha ?nce de sakal mevzusu vard? bunun zaten. Her?eye kar??maya ?ok merakl?.

Yorum Yap

Aslı Mert Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Melo nun ve chedjou nun olmay??? gs'?n fizik g?c?n? d???recek tir. Birde semih ve sel?uk kart riskinden dolay? ?ekinerek oynucaklard?r. Orta saha merkezi tamamen gen?lerin alacag?n? d???n?yorum (gosso, do?a kaya )
                            ?lk cumlene kat?l?yorum da ceza s?n?r?ndakiler rakibe ?ift te dalsa kart almayacaklar?n? bildiklerinden sorun ya?amazlarlar o konuda...

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Senin cesaretine sokay?m.
                              ?stiklal mar??n? yasaklama d???ncesi anca bu gerizekal? kaypak ?erefsizden ??kard? zaten. De?il 3. Lig, hal? sahada oynanan ma?ta dahi ?stiklal Mar?? okunsun.

Daha ?nce de sakal mevzusu vard? bunun zaten. Her?eye kar??maya ?ok merakl?.

Birilerinden kesin para alm??t?r bu adam.Para i?in her?eyi yapar.Adam ??km?? rakip tak?m?n cezas?na itiraz ediyor neymi? tribunden para kazanamayacakm??.Futbolu ne hale getirdiler yaz?klar olsun...

Yorum Yap

Yay?nlad?klar? a??klamaya bak?n ya,

Sezon ba??ndan bu yana Fenerbah?e'nin rakiplerinin, tak?m?m?zla oynayaca?? ma??n hemen ?ncesinde, ma??n hakemlerine y?nelik yapt?klar? manip?latif, hakemleri bask? alt?na almaya y?nelik ve alg? y?netimi i?eren; sonu?lar? itibariyle de ba?ar?ya ula?an ba?kan ve y?netici a??klamalar?n?n, Mersin ?dman Yurdu ma?? ?ncesinde bu kez teknik direkt?r d?zeyinde devam etti?ine ?ahit olmaktay?z.

Fenerbah?e Spor Kul?b? olarak, planlanan alg? y?netimi ve ma?lar?n hakemlerini etkilemeye y?nelik manip?latif a??klamalar kar??s?nda, T?rkiye Futbol Federasyonu ve kurullar?n? g?reve davet etmekle birlikte, s?z konusu a??klamalar? k?nad???m?z? kamuoyunun bilgisine sunar?z.

AZIZBAH?E SPOR KUL?B?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X