Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

d?nyan?n en l?zumsuz futbol turnuvas? t?rkiye kupas?d?r.
    tak?mlar?n iplemedi?i, s?per lig tak?m?n?n sadece bir alt ligindeki tak?ma 9 tane gol atabildi?i rezil ?tesi bir turnuva.

Yorum Yap

trabzon 9-0 manisa dk79

Yorum Yap

Lan bide deliler gibi seviniyorlar gollere futbolcular cok ilginc manisa bu kadar kotu takim degildi sanirim onlarda pek sallamiyor maci

Yorum Yap

ayn? ligde olsa anlar?mda arkada? senden bir alt ligdeki tak?ma 9-0 dan sonra bile it gibi sald?rmakta nedir? inan?n ?ok adice bir durum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Rekorumuz elden gidecek herhalde ?uan 8-0 Trabzonspor.
            Ankara'da son 2 ma? berabere bitmi? Gen?lerbirli?i - Galatasaray, umutluyum
            bizim rekorumuz ligde k?r?ld?. kolaysa ligde k?rs?nlar. Ha bu arada bizde bu kupada zaman?nda 10 gol atm??t?k.

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?p...29&macId=34088

Yorum Yap

15 tane at trabzon basin goge erecek.. 2 kupa birden verecekler sanki manisa'ya bu kadar gol atinca.

Yorum Yap

Halen hem lig hemde kupada rekor bizde ligde bu rekorun k?r?lmas? ?ok zor

Yorum Yap

yahu arkada? bu kadar duygusal kap?lmay?n yahu. Futbol bu olacak tabi. Buldun mu atacaks?n. Madem alt liglerdeki takm?lar rencide olmaya tahamm?l edemiyorlar ??kmas?nlar o zaman kupaya.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Lan bide deliler gibi seviniyorlar gollere futbolcular cok ilginc manisa bu kadar kotu takim degildi sanirim onlarda pek sallamiyor maci
                    baz? as oyuncular?n? getirmemi?ler.. ma?tan ?nce san?r?m teknik direkt?rlerinin konu?mas?na denk geldim. Haftasonu ?nemli lig ma??m?z var, ligdeki rakibimiz kupa ma??n? Sal? oynad? biz ise bug?n oynuyoruz ve hatta ge? saatte oynuyoruz, Manisa'ya d?n???m?z yar?n ak?am? bulacak gibi ?eyler s?yledi. As kadrodan oyuncular? buraya getirmedik falan dedi..

Yorum Yap

Manisa ersun yanalin eski takimi degilmi ya benmi yanlis hatirliyorum? Sirf onun hatrina bile 5 de birakabilirdi bence...

Yorum Yap

Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Manisa ersun yanalin eski takimi degilmi ya benmi yanlis hatirliyorum? Sirf onun hatrina bile 5 de birakabilirdi bence...
                        Ersun Yanal'?n sorunsuz ayr?ld??? kul?p yok abi,bu y?zden tak?m? durduraca??na Sefa ve Yusuf gibi iki 11 oyuncusunu sokmu?tur 8'den sonra.

Yorum Yap

lazyodan o kadar gol yiyosan kapat kl?b? git zaten

Yorum Yap

Edit: Anormal ma?lar oynan?yor.
                            En son düzenleyen Sinan Öz; 26-12-2014, 04:43.

Yorum Yap

?imdi ilk gs oynayacak. Puan b?rak?r diyebilir misiniz?

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?imdi ilk gs oynayacak. Puan b?rak?r diyebilir misiniz?
                                melo iti cezal?, snayder de yok. ben bekliyorum puan kayb?, bu sene ?ampiyonluk baraj?n?n y?ksek olaca??n? d???nsem de bu ma?ta berabere kal?r ya da yenilirlerse ?a??rmam. ama bunu da ??k?p rahat rahat kazan?rlarsa anadolu ma?lar?nda 0 beklentiye kesin olarak ikna olurum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X