Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hayir tav oldugum nokta;
    Bu herifler sampiyon olunca birde seviniyor.
    Yeminle adil bi ligde, bu sene ilk bese giremez bunlar..

Yorum Yap

Herkez bir hususu kaciriyor..fener maclarinda yasanilan pozisyonlarda hakem d?d?k calmadigi zaman hemen 5 6 futbolcu hakeme ko?uyor itirazla d?d?k caliniyor..bu olay d?nyanim hic bir yerinde yok olimpiyatta oynadigimiz fener macinda olcayin kirmizisini bile itirazla gosterdi hakem 2. Sariyi...dun aksamda ?izgi hakemine saldirdilar vede zorla duduk calindi...biz bosuna mucadele ediyoruz..b?yle maclari gorumce umutsuzluga kapiliyorum..calinan cogu penalti penalti degil hepsindede puan kaybedilicek maclardi..

Yorum Yap

Derhal TFF ba?vurup s?leyman Seba sezonu ismini iptal edilmesini istesinler. . Ulan yaz?klar olsun hala d???nd?k?e sinir oluyorum. .1 de?il 2 de?il. . G?z g?re g?re puan ve puanlar al?yorlar. . ?uan 10 puan ?ndeydik asl?nda .. sen git birde bu itlere yenil...

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Arif Erdem Sezonu: Hedef 1 Milyon Penalt? !

Yorum Yap

Penalt?yla uzaktan yak?ndan alakas? yok tamam ama erciyesin bu ma?taki futboluyla bizim ma?taki futbolunu d???n?nce arada da?lar denizler var sinir oluyorum b?yle i?e bizim ma?taki oyunlar?ndan eser yoktu fenere g?c? yetmedi her ma? ayn? oynayamazlar diyeceksiniz onada eyvallah ama o h?rs istek onuda g?remedim ben bizimle oynarken sanki yunan tak?m?yla oynar kadar h?rs yap?yorlar neyse sinirleniyorum k?f?r edece?im gereksiz yere ban yiyece?im.

Yorum Yap

Aslı Bilal Bodur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hayir tav oldugum nokta;
              Bu herifler sampiyon olunca birde seviniyor.
              Yeminle adil bi ligde, bu sene ilk bese giremez bunlar..
              bizde haksiz verilen bir pozisyonda uzuluyor,tadimiz kaciyor,kimse boyle bir galibiyet istemiyor .ama bu renkli takimlarin taraftarina bakiyorum hersey m?bah havalarindalar ,hakikaten biz topluluk olarak ?ok farkliyiz Sukurler olsun Be?ikta?liyiz.

Yorum Yap

Edit
                En son düzenleyen Mehmet Ali Bulut; 20-12-2014, 11:29.

Yorum Yap

?smail Kartal i?ren? bir herif,

Ma? i?indeki hareketleri konu?malar? falan tam babas?n?n o?lu.

Yorum Yap

O degilde fb bu kadroyla avrupaya cikarsa fena madara olur..

Yorum Yap

13 Haftada 7 penalt? biz atsak ??karlar bide S?leyman Seba sezonu Be?ikta?? ?ampiyon yap?cak derler

Yorum Yap

Kayseri Erciyesspor kalecisi G?khan De?irmenci, Fenerbah?e ma?? sonras?nda ?arp?c? a??klamalar yapt? ve penalt? pozisyonu ?ncesinde ya?anan ta? at??? i?in ?ok konu?ulacak bir iddiada bulundu."Hakemi duydum"Ta? at???n?n kendilerine verilmesi gerekti?ini kaydeden kaleci G?khan, "Pozisyon ?ncesindeki ta? at???nda, ben 6. hakemin, ?ok net bir ?ekilde 'Beyaz (Erciyesspor) kulan?yor' dedi?ini duydum. Sonra Fenerbah?e ba?lad? ve orta hakem '?abuk ba?lad?lar ne yapay?m' dedi. Sonras?nda ise top ceza sahas?nda arkada??m?z?n eline ?arp?p penalt? oldu

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          2003-2004 sezonunda bizi do?ray?p fb ye ?al??an Gen?erler hala ?al???yor fb ye..valla helal olsun..bu ?lkede Zekerye gidip Namo?lu gelse ne yazar tezgah kurulmu? bi kere..
                          O?uz sarvan gibi bir karaktersiz mhk'nin i?inde oldu?u s?rece ne bu hakemler d?zelir nede t?rk futbolu.Bu hakemlerin y?neti?i ligde eksi bilmem ka? averajla bir tak?m lider oldu bunun izah? yok

Yorum Yap

r?dvan efendi ne dedi d?n izleyemedim ge?en hafta a?l?yorudu T?renin k?rm?z? kart g?rmedi?i i?in.

Yorum Yap

Aslı Harun.Yenileyen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              2003-2004 sezonunda bizi do?ray?p fb ye ?al??an Gen?erler hala ?al???yor fb ye..valla helal olsun..bu ?lkede Zekerye gidip Namo?lu gelse ne yazar tezgah kurulmu? bi kere..
                              O?uz sarvan gibi bir karaktersiz mhk'nin i?inde oldu?u s?rece ne bu hakemler d?zelir nede t?rk futbolu.Bu hakemlerin y?neti?i ligde eksi bilmem ka? averajla bir tak?m lider oldu bunun izah? yok
                              T?rkiye Ligini UEFA Y?netse Federasyonun yerine MHK PFDK Tahkim hepsi UEFA ya bagl? olsa Ma?lara Uefa'n?n belirledigi yabanc? hakemler y?netse inan?n bu ligde ve Anadoludan ?ampiyonluklar ??kar o adamlar Lick Tv para kazancakm?? filan dinlemez

Yorum Yap

Valla penalt? diyenlere futboldan anlam?yor damgas? vurulmu? birka? defa izledim fakat o pozisyonda M. Akg?n'e faul yok. Yani en az?ndan dandik ?zette ?ok ayr?nt?l? g?stermemi? ben g?remedim.
                                Faul yoksa bir itme ?ekme vs. o el pozisyonu NET PENALTI... Kayarken, d??erken vs istemsiz dahi olsa HAKSIZ AVANTAJ olarak de?erlendirilir ve penalt? olur pozisyon.

Varsa farkl? g?r??? olan ger?ekten dinlemek isterim ??nk? ?ok enteresan pozisyon yani

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X