Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ma?? d??ar?da izledim. Evdeki gibi dikkatli olamad?m bu nedenle.
    Penalt? penalt?yd? da, ikinci yar?n?n ba??nda Emenike'nin ?ift dalmas? bana k?rm?z? gibi geldi.
    Yorumlar neler o pozisyonla ilgili ?

Yorum Yap

Abiler tepki al?cam muhtemelen ama ben bunun penalt? oldu?unu d???n?yorum. ?ncesinde faul varsa penalt? de?ildir tabiki fakat "d??erken eline ?arp?yor" mant?kl? bir a??klama de?il bana g?re. E?er herkes "ittirdiler, o y?zden eline ?arpt?" diyorsa eyvallah, ama adam hava topuna ??k?p d??erken eline ?arpt?ysa penalt? verilmeli.

Rakip tak?m i?in nas?l oldu?u ?nemli de?il sonu?ta, hava topuna ??k?p yere d??erken eline istemeden​ ?arpsa ve gol ?nlense penalt? verilmeyecek mi?

Dedi?im gibi ?ncesinde faul vs. varsa hakl?s?n?z, yoksa s?rf "d??erken elini neresine saklasayd?" diye penalt? de?il deniyorsa bence yanl??.

Yorum Yap

bele?bah?e ye yine penalt?..hedef bir milyon penalt?..

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ma?? d??ar?da izledim. Evdeki gibi dikkatli olamad?m bu nedenle.
          Penalt? penalt?yd? da, ikinci yar?n?n ba??nda Emenike'nin ?ift dalmas? bana k?rm?z? gibi geldi.
          Yorumlar neler o pozisyonla ilgili ?
          ?aka m?.. top ele ?arp?yor. .. el topa ?arpmiyor. .. yapmay?n allah a?k?na
          Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Abiler tepki al?cam muhtemelen ama ben bunun penalt? oldu?unu d???n?yorum. ?ncesinde faul varsa penalt? de?ildir tabiki fakat "d??erken eline ?arp?yor" mant?kl? bir a??klama de?il bana g?re. E?er herkes "ittirdiler, o y?zden eline ?arpt?" diyorsa eyvallah, ama adam hava topuna ??k?p d??erken eline ?arpt?ysa penalt? verilmeli.

Rakip tak?m i?in nas?l oldu?u ?nemli de?il sonu?ta, hava topuna ??k?p yere d??erken eline istemeden​ ?arpsa ve gol ?nlense penalt? verilmeyecek mi?

Dedi?im gibi ?ncesinde faul vs. varsa hakl?s?n?z, yoksa s?rf "d??erken elini neresine saklasayd?" diye penalt? de?il deniyorsa bence yanl??.

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

2003-2004 sezonunda bizi do?ray?p fb ye ?al??an Gen?erler hala ?al???yor fb ye..valla helal olsun..bu ?lkede Zekerye gidip Namo?lu gelse ne yazar tezgah kurulmu? bi kere..

Yorum Yap

Top ele ?arpm?? olabilir;ama 2 metre a??lm?? o el. Bize verilmese yeri g??? inletirdim ?ahsen.
              Benim tak?ld???m nokta emenikenin pozisyonu. Bana k?rm?z? gibi geldi

Yorum Yap

Her zaman ki gibi k?t? oynay?p uydurma Penalt?larla bu sene bu sahneyi g?rmekten b?kt?k art?k
                En son düzenleyen Caner Sever; 20-12-2014, 14:32.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  3. hafta FB 1 Antepdk.. 81 pen
                  7. haf FB 2 G.Birli?i 1 dk. 86 pen
                  11. haf FB 2 E.?ehir 2 dk 92 pen
                  14. haf Erciyes 0 FB 1 dk. 84 pen

Olay bundan ibaret..

Yorum Yap

ermanla sergen T?re-Pektemek konusunu 1 saat konu?mu?lard? ge?en, bu hafta emenike'ye 5 dakika de?inecekler mi acaba?

Yorum Yap

Kusura bakmay?n da ?una penalt? diyen futboldan anlam?yordur bu kadar net s?yl?yorum isteyen istedi?i tepkiyi de verebilir bari siz yapmay?n ya. Adam? ittirmi?ler dengesini kaybetmi? do?al olarak yere d??erken gayri ihtiyari kollar?n? a??yor o an o adam topu bile d???nm?yor b?rak?n topu engellemesini. Nap?cakt? yani kollar?n? v?cuduna yap??t?rs?n y?z ?st? d??s?n yere aman top eline de?mesin b?rak?n Allah a?k?na ya. ?u pozisyon erciyese olsa hakem d???nmezdi bile devam ettirirdi daha neyi tart???yoruzki bu kadar komik bi taraftan uydurma bi penalt? olamaz

Yorum Yap

Emenike nin yapt??? o hareketi pektemek yapt? 3 ma? ceza ald?, nerde o ibne yorumcular? Hepsi dilini yutmu?.

K?f?r i?in kusura bakmay?n.

Yorum Yap

ay?b a. !

Yorum Yap

Allah bunlar?n belas?n? verecek mi?
                            Verece?i g?n? merakla bekleyenlerdenim
                            B?yle penalt?m? olur ?erefsizler

Yorum Yap

penalti pozisyonunu izledim, guldum sadece.

Yorum Yap

Aslı Akif Kosar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?smail Kartal: ?imdi biz bu penalt?y? niye att?k? Ni?in att?k? Nas?l att?k? Dakika olmu? 85 bunu izaha gerek yok. G?rd?n?z nizami vurduk att?k. Atmam?? da olabiliriz. Hakem verdiyse penalt?d?r, vermediyse de?ildir. G?r?nen penalt? uzakta hi? de?ildir. Penalt?y? att?k da sonradan atmad?k m? dedik? Bunlar bir tak?m uydurma laflard?r. Sahi kim att?rd? ulan bize bu kadar penalt?y??
                                Gece gece g?ld?rd?n abi Ka? dakikad?r da orjinal repli?ini ar?yodum tam s?zleri gelmedi akl?ma bir anda ancak bulabildim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X