Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R?dvan daki alg? y?netimine bakarm?s?n?z..Ge?en sezon bu fb b?yle oynarsa rakiplerine fark atar rakiplerin onu yakalamas? imkans?z olur diyen R?dvan..

Be?ikta? b?yle oynarsa Fb ve Gs yakalayamaz demiyorda fb ve gs d?zelirde bu Be?ikta? ne yapar diyor..G?ya Be?ikta?'? bask? alt?na alacak bak?n rakipleriniz k?t? iyi olurlarsa vay halinize demeye getiriyor..

Halbu ki fb ve gs taraftarlar? bile inanm?yor tak?mlar?n?n d?zelece?inden inansalard? biri 10 bin di?eri 16 bine oynamazd?..Bu iki tak?m?nda kaosa girmesi iki ma?a bakar..Fb bursa ve eses ma??ndan sonra ligin en k?t? iki tak?m?yla oynad? Bal?kesir'i nas?l yendiklerini g?rd?k..Bu ma.?ta ilk gol ofsayt..Sivas'?n iki penalt?s? var..Gs ve fb ?ans ve hakem fakt?r? olmasa zaten ?uanda en az 8 puan geridelerdi...

Ridvan efendi; gs ve fb ?unu s?yle siz bu oyunu oynarsan?z nah Be?ikta?'? yakalars?n?z de....

Yorum Yap

Neyse biz kanal?m gs de puan kaybetsin fark arts?n haftaya fb erciyese kaybedicek zaten.

Yorum Yap

Ofsayt kismini konusmuyorum gerek yok tam bir facia ama ;
        -bu mac sabaha kadar oynansa
        Ya da fener 2-0 geriden baslasa
        Yada 10 kisi baslasa da
        sivas bu mactan beraberlik dahi alamazdi.
        Bu kadar kotu bi takim olur.
        Batuhan denen adam hala futboldan ekmek yiyor ya su forumda da eminim futboldan ekmek yiyecek 250 adam cikar.

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bu ne lan

-Ne veriyim abime??
          -Alt dudak...

Yorum Yap

R?dvan Dilmen: "Real Madrid 15 haftada 53 gol att?, fena tak?m de?il"

Yorum Yap

Oha ?zeti izledim Sivas'?n 2 penalt?s? yenmi?, FB'nin 2 gol? ofsayt bu ne ya? B?yle hakem facias? uzun s?redir g?rmedim.

Yorum Yap

Liginize sokayim ...!

Yorum Yap

Volkan'?n d??ar?da elle m?dahalesini k?l?f?na uydurdularsa ?imdi bu ofsayt gol?n? nas?l k?l?f?na uyduracaklar acaba ? Ailecek ofsayt kavram?n? T?rk futbolunun literat?r?ne soktular resmen...

Yorum Yap

Fenerin ?n?m?zdeki hafta oynayaca?? Kayseri Erciyes yand? bu hafta, s?rf haftaya fener ile ma?? var diye 10 ya da 9 ki?i kalacak. Adamlar?nda ne yaz?k ki en kritik oyuncusu olacakt?r. Tahminimce Edinho'yu oynatmazlar o ma?ta,

Yorum Yap

T?m yorumlar? okudum, ?nemli bir noktay? atlam??s?n?z. Mecnun Odyakmaz, fblidir ve hatta kongre ?yesidir. R.Carlos da, fbde g?rev yapt? 3 sene kadar. Bu sonu? ve hakem hatalar? ?a??rtmamal? asl?nda bizi.

Yorum Yap

Konya al?r bu ma??. G?n?ller 4 istese de 1 0 olsun cimboma koysun

Yorum Yap

Fener son 3-4 sezonda Sivas'? ?ok rahat ge?iyor ge?en y?lda 5 atm??lard? galiba .

Yorum Yap

?zetleri ?imdi izledimde...O ofsaytlar? nas?l g?rmez hakem?:/

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Ama fener en son Kad?k?yde Sivas'a yenildi diye biliyorum

Yorum Yap

Bu Ak?am Katakulleylede olsa ama Hakemle ama Konyan?n salakl?g? y?z?nden yener

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X