Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fb ye b?yle RAHAT?A kaybeden tak?mlar?n d??mesini umuyorum.

Yorum Yap

Bu nedir? Harbiden nedir? Yeminle yaz?k oluyor Be?ikta?'?ma bu pislik ligde.

Yorum Yap

ortada pozisyon yokken gitti arkadan ittirdi faul yapt? sivas duran toptan gol geldi.. ne gerek var pozisyon yok kaleye s?rt? d?n?k kaleye uzak faul yapman?n ne anlam? var

Yorum Yap

Allaha a?k?na o ?mit kurt ne diye arkas? d?n?k adama ?yle giriyor. . Resmen i?rendim.. kapatt?m ma??

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Sivas d???p gidin lan bu ligden her sene fenere 6 puan veriyoruz bize ac k?pekler gibi saldiriyonuz ....

Yorum Yap

Sonu? normal

Sivas ligin ba??ndan beri ligin en k?t? savunma yapan (yapamayan) tak?m?. Kalecileri de kova olunca oynad?klar? her ma?ta gol yediler. Bu ma?ta yedikleri 3 tane de bir ?ey de?il normal kar??lamak laz?m.

Yorum Yap

Fenerin kumas?, metresi, s?rt?k sevgilisi Sivasspor her zamanki gibi kalesini sonuna kadar a?t? gene Fenere.. En ufak umudum yoktu bu ma? i?in..

Yorum Yap

emre ?erefsizini k?f?rden atan Ekrem Kan 2 haftad?r dinlendirilirken!
                  bakal?m 4 ki?i kabak gibi ofsayt? g?remeyen! yan hakem Ali Sayg?n ?gel'in ak?beti ne olacak. Takibe ald?m.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sivas d???p gidin lan bu ligden her sene fenere 6 puan veriyoruz bize ac k?pekler gibi saldiriyonuz ....
                    ge?en sivasta yendiler her sene fenerden puan al?rlar a??k oynuyor adamlar bu fenerede b?yle be?ikta?ada galatasarayada b?yle ben sivas? takdir ediyorum a??k oynarsan fark yeme ihtimalin var fenerbah?e gibi bir tak?mdan

Yorum Yap

sivas gitgide geriye gitmi? k?me d??menin 1 numaral? aday? ?u futbolla

Yorum Yap

??? yiyince rahatlad?lar harbiden, art?k gol atsalar bile puan alamayacaklar

Yorum Yap

Bakalim haftaya erciyeste kimler olmayacak...

Yorum Yap

hakem mehmet topalla dertle?mekten kart g?steremiyor .

Yorum Yap

Sivas'?n savunmas? k?t? de o kadar bariz ofsayt nas?l g?r?lmez hala akl?m orada.

Yorum Yap

Sivas ne kadar atarsa 2 kat?n? yiyecek potansiyele sahip, bu tak?m?n s?perligde oynamas? bile kabahat. full defansif kadroyla h?cum futbolu oynamaya cal?s?yo arkas? kevgir gibi
                                gol ofsayt ama att?lar 1 1 yapt?lar, sivas?n yedi?i 2. gol? g?rd?n?zm?? 1 1 lik ma?ta b?yle ilerde oyun oynan?rm? ?aka gibiler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X