Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yeni hocayla her tak?m ??k??a ge?er bunlar?n ??k??? buysa bir yol olmaz, ben iki tak?m?n da daha rahat kazanaca??n? d???nm??t?m

Yorum Yap

Aslı Veli Ozbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      telles topu kapt?r?nca arkadan ?ekip faul yapt? ama sar? vermedi. Bu hakem de?il miydi Olcay'?n omuzdan tutup hemen elini ?ekti?i pozisyonda sar?y? veren. Ne de?i?ti arkada? anlam?yorum. Bir de tesad?fen gol olur diye Gekas'?n kafas?na vuruyorlar frikik veremiyor.
      Pozisyonun videosu var m? merak ettim.

Yorum Yap

Aslı Arda Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ak?n Yalan?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ma? 2-1 e geldikten sonra Akhisar kaleye yakla?amad?. Futbolsuz 5 dk ge?ti. Biz olsak heralde kalemizde 2 pozisyon s??d?rm??t?k bu s?reye.
        en ?nemli sebep tecr?be olasa da, bize verilmeyen net faul lerin ve renklilere faul olmadan ?al?nan d?d?klerin de etkisi var.Bu nedenle bundan sonra yap?lacak transferler sosa demba ba ayar?nda tecr?beli isimler olmal?, ?ok ?aylak var tak?mda.
        Fauller acisindan haklisiniz; fakat GS bugun baska bir sey daha yapti: butun takim onde basti, Akhisar'a top yapma imkani vermediler. Bize gelince, onde baski kurmak yerine ceza sahasina gomuluyoruz, topu rakibe birakip savunmaya geciyoruz. Anadolu kuluplerinin hic biri onde baski yiyince rahat top yapamaz. Bilic keske bu konuyu goz ardi etmese.

Yorum Yap

Son bir ka? haftad?r renklilere kar?? oynayan kaleciler midemi buland?r?yor ...

Yorum Yap

Aslı Veli Ozbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            telles topu kapt?r?nca arkadan ?ekip faul yapt? ama sar? vermedi. Bu hakem de?il miydi Olcay'?n omuzdan tutup hemen elini ?ekti?i pozisyonda sar?y? veren. Ne de?i?ti arkada? anlam?yorum. Bir de tesad?fen gol olur diye Gekas'?n kafas?na vuruyorlar frikik veremiyor.
            .
            En son düzenleyen Mehmet Ali Bulut; 07-12-2014, 12:38.

Yorum Yap

ben art?k ciddi ciddi ??phelenmeye ba?lad?m. bu fb kalecileri sat?n al?yor galiba.b?yle gol yenir mi. bir de?il iki de?il bir s?r? ?rnekleri var bu i?in...

Yorum Yap

Ma?? 90 dk izledim organize bi atak g?rmedim. ?yi futbol yoktu , d?n Akhisar ilk 10 dakika bask?s? alt?nda ezildi.

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ben art?k ciddi ciddi ??phelenmeye ba?lad?m. bu fb kalecileri sat?n al?yor galiba.b?yle gol yenir mi. bir de?il iki de?il bir s?r? ?rnekleri var bu i?in...
                  Aliskinlar zaten.

Yorum Yap

y?r? be hamzan?n aslanlar?

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Zaten en kritik mevki kale kaleciyi satin al di?er oyuncular d?nya karmasi olsun gene kazanirsin ...

bende katiliyorum hep mi bunlara denk geliyor abi kalecilerin yaptigi hatalar ben hic dumadim son zamanlarda fener macindan sonra rakip kaleci kalesinde devlesti fener puan birakti lafini ...

aksine kalecilerin fenerle oynuyoruz diyip iyi motive olup iyi mac cikarmalari lazim bize oldu?u gibi mesela...

Yorum Yap

?u bursada ki ?ener gibi bir bek'imiz orta yapamad? ya ona yanar?m

Yorum Yap

Bu seneri alip yabanci hakkimizi defans ve ?ift y?nl? orta sahadan yana kullansak ?ok mantikli bi is yapariz...

Yorum Yap

Bursa 3 ledi kas?mpa?ay?. ?ota'y? g?nderecekler bence yak?nda

Yorum Yap

?ener ofansi iyi yapabilen bir bek ama tak?m savunmas? nas?l ona pek dikkat etmedim. topla ili?kisinin iyi oldu?u ?ok net.
                              as?l ?nemli olan bug?n Bursaspor 11 inde 3 tane 18 de ise 7 tane alt yap?s?ndan ??km?? futbolcu olmasi. Ve hepside yerli standard?n?n ?st?nde futbolcular.
                              Ertu?rul var mesela yemeklerde G?lc?kl? kendisi 3 sene ?nce ald?lar G?lc?kspordan ?ocuk suan ya? kategorisinde avrupanin iyileri aras?nda g?steriliyor.

Yorum Yap

Kas?mpa?a'dan al?n?p tak diye kadroma isteyece?im bir dolu adam var. Ba'n?n yan?na Adem mesela veya sola Babel, orta g?be?e Castro sa?a Viudez 10 numaraya Scarione defans g?be?ine Bar??. Tabi yabanc? s?n?rlamas? a??s?ndan k?t? olur ama hepsi ?ok kaliteli oyuncular.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X