Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Burak bunlar?n yan?nda melek gibi, bir ?ampiyonluk i?in ?u yapt?klar?na bakar m?s?n?z ? ?stemiyorum arkada? ?ampiyon felan olmayal?m. B?rak?n dengesizler ?ampiyon olsun, s?rf kendi menfaatleri i?in ?lke futboluna yapt?klar?na bak, kimsede ?u dengesizlere dur demiyor. Muz Cumhuriyeti olduk resmen, Aziz bu ligin resmen i?ine etti. Milli tak?m 4. nc? torbaya d???yor kimse ses etmiyor. Varsa yoksa fenerleri, ne fenermi? arkada?. Stadlar passolig y?z?nden bo? diyordum. Yok arkada? millet bu dengesizleri mi izleyecek. Kendi dengelerini bozmu?lar birde garibim hakemleri de bozuyorlar. Resmen bunlar adam?n psikolojisini bozar. Soruyorum size, sa?lam bir adam d?n ak?am ki penalt?y? verir mi ya da G?khan G?n?l'?n penalt?s?n? verir mi ? Tabi bunlar?n yan?nda art niyetli olan hakemlerde var. B?lent Y?ld?r?m gibi, 4. nc? hakem H?seyin Sabanc? gibi. Yine diyorum; Stadlar?n bo? olmas?n?n yegane sebebi fenerli tayfad?r. D???nsenize ailenizle ma?a gideceksiniz ve Emre'nin salya s?m?klerini, k?f?rlerini izleyeceksiniz. ?ocu?unuz ''Baba bu adam ne yap?yor'' diye sorsa verecek cevab?n?z yok. Allah bu tipleri ?slah etsin...
    En son düzenleyen Fatih Kose; 01-12-2014, 15:10.

Yorum Yap

http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...den-gol-vurusu

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Burak bunlar?n yan?nda melek gibi, bir ?ampiyonluk i?in ?u yapt?klar?na bakar m?s?n?z ? ?stemiyorum arkada? ?ampiyon felan olmayal?m. B?rak?n dengesizler ?ampiyon olsun, s?rf kendi menfaatleri i?in ?lke futboluna yapt?klar?na bak, kimsede ?u dengesizlere dur demiyor. Muz Cumhuriyeti olduk resmen, Aziz bu ligin resmen i?ine etti. Milli tak?m 4. nc? torbaya d???yor kimse ses etmiyor. Varsa yoksa fenerleri, ne fenermi? arkada?. Stadlar passolig y?z?nden bo? diyordum. Yok arkada? millet bu dengesizleri mi izleyecek. Kendi dengelerini bozmu?lar birde garibim hakemleri de bozuyorlar. Resmen bunlar adam?n psikolojisini bozar. Soruyorum size, sa?lam bir adam d?n ak?am ki penalt?y? verir mi ya da G?khan G?n?l'?n penalt?s?n? verir mi ? Tabi bunlar?n yan?nda art niyetli olan hakemlerde var. B?lent Y?ld?r?m gibi, 4. nc? hakem H?seyin Sabanc? gibi. Yine diyorum; Stadlar?n bo? olmas?n?n yegane sebebi fenerli tayfad?r. D???nsenize ailenizle ma?a gideceksiniz ve Emre'nin salya s?m?klerini, k?f?rlerini izleyeceksiniz. ?ocu?unuz ''Baba bu adam ne yap?yor'' diye sorsa verecek cevab?n?z yok. Allah bu tipleri ?slah etsin...

10 numara yaz? hislerime terc?man olmu?.

Yorum Yap

Emreye 1 mac ceza gelecemis haberler.comda yaziyor

Yorum Yap

Aslı Osman Basaran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            yuh anas?n?nki! G?khan neden ?? ma? derler adama? Ger?i demezler ne de olsa buras? T?rkiye

Yorum Yap

Gs akhisar maci cmtsi 21:45 e alindi galiba. Ve akhisarda bilal kart cezalisi. Hey yavrum hey

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gs akhisar maci cmtsi 21:45 e alindi galiba. Ve akhisarda bilal kart cezalisi. Hey yavrum hey

u?ur demirokunda devre aras?nda gs ye transfer olabilece?i s?yleniyor. o da cezal? duruma d??t? bu hafta.
                ayr?ca bilal k?san?n gs hakk?nda s?yledikleri var ki tam facia.

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Osman Basaran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  yuh anas?n?nki! G?khan neden ?? ma? derler adama? Ger?i demezler ne de olsa buras? T?rkiye
                  SPORX.COM@sporx 15 dk.15 dakika ?nce
                  SON DAK?KA! SPORX ?ZEL | TFF, EMRE BELEZ??LU ???N M?N?MUM 3 MA? ?STED?! http://bit.ly/1AbEqcH

Yorum Yap

Iyi ki Baba var. Hugo olsayd? Cardozoyu izleyip ??ld?r?rd?k.

Yorum Yap

T?rk Futbolu Tek ?ekilde ??z?l?r Ne zaman Ortada TFF diye bi?ey kalmaz MHK PFDK TAHK?M UEFA Y?netir T?rk futbolunu Ve UEFA n?n belirledigi yabanc? Hakemler y?netir ma?lar? o zaman d?zelir ??nk? UEFA senin Lig tv para kazancakm?? filan dinlemez Yabanc? hakemler Hata yap?yor bizim Hakemler eyyam yap?yor

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

u?ur demirokunda devre aras?nda gs ye transfer olabilece?i s?yleniyor. o da cezal? duruma d??t? bu hafta.
                        ayr?ca bilal k?san?n gs hakk?nda s?yledikleri var ki tam facia.
                        O gole giden adami indirdi. Pdfk ya da sev edilmemedi lazim. 1 mac yani cezasi. Kupa macinda cezasini cekip, ligde oynayacak. Ben ole saniyordum.
                        O bilalin karti ayarli degilse bende neyim afedersin.

Yorum Yap

Bugun mac yok cunku gs nin maci cmts iye alindi galiba. Sessiz sedasiz.
                          Sizi dogurani !!!!
                          Biz olduk mu , ciksinlar oynasinlar dimi tff.

Yorum Yap

Gaysenin ma?? niye o kadar ge? oynan?yor. . ?ampiyonlar ligi havas? m? yaratacak TFF. . ?n?allah 4 yerler de g?r?rler 21:45 ?

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

bug?n gs kazan?r ama fb ilgin? ?ekilde puan kaybedebilir.

Yorum Yap

bu futbol f. emre?ip nas?l oynuyor bug?n, eski?ehir ma??nda 4. sar?s?n? g?rd?, ard?ndan k?rm?z? g?rd?, kupada 1 ma?l?k cezas?n? ?ekti 4 sar?dan bal?kesir ma??nda oynamamas? laz?m, oynas?n da h?kmen yenilsinler.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X