Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Talha Ulusanver tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aziz guzel konusuyor tribunler hakkinda dediklerine katiliyorum

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi
    Aziz alg? operasyonu yap?yor. Herkes su?lu bir tek y?neticiler temiz.

T?rkiye'den gidip avrupay? kar??t?r?yorlar diyor. Gurbet?ilerin me?ale atma hastal???n? hepimiz biliyoruz.

A??k ve net bu adam ego hastas?.
    Kendisi ruh hastasi o konuda katiliyorum da gecmis yillarda bu passolig gelmeden tribunde insan varken alinan cezalar vs hersey ortadaydi. Kufur etmeyin diyor aile gelsin diyor. Hepsini dinleyemedim gerci 2 dk dinledim onlari duydum

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aziz guzel konusuyor tribunler hakkinda dediklerine katiliyorum

Aziz alg? operasyonu yap?yor. Herkes su?lu bir tek y?neticiler temiz.

T?rkiye'den gidip avrupay? kar??t?r?yorlar diyor. Gurbet?ilerin me?ale atma hastal???n? hepimiz biliyoruz.

A??k ve net bu adam ego hastas?.
      Kendisi ruh hastasi o konuda katiliyorum da gecmis yillarda bu passolig gelmeden tribunde insan varken alinan cezalar vs hersey ortadaydi. Kufur etmeyin diyor aile gelsin diyor. Hepsini dinleyemedim gerci 2 dk dinledim onlari duydum

?imdi de hakem hatalar? diye sunum yapt?r?yor. Nas?l utanmaz arlanmaz bir adamd?r bu.

Bu adam gitmeden bu ?lkenin futbolu temizlenmez.

Yorum Yap

Bu aziz yildirim nasil bi utanmaz adamis ya hakem hatalarini gosteriyor simdide neyin kafasindasin be bos adamm!!

Yorum Yap

Aslı Volkan Alpaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu aziz yildirim nasil bi utanmaz adamis ya hakem hatalarini gosteriyor simdide neyin kafasindasin be bos adamm!!
          azize kendi lehlerine verilen hakem kararlar?n?da g?stersin sonra kamuoyunun takdirine b?raks?n

Yorum Yap

Bak?n bu adam ?ok b?y?k ?erefsiz ?akal bir adam.

Ba?tan y?ld?r?m demir?reni ele?tirmek yanl?? o naps?n dedi.

Sonra da milli tak?m? kurtars?n gelenden gidenden 3-4 yiyor dedi.

Kendi i?inde bile ?eli?iyor. ?ok b?y?k oynuyor haysiyetsiz.

Yorum Yap

aziz gibileri T?rk futbolundan uzakla?t?rmak laz?m...

Yorum Yap

Laf sokmad??? kalmad? 1 saattir, T?rk futbolunun sahibi gibi konu?uyor

Yorum Yap

?u an cezaevinde incik boncuk tesbih falan yapmas? gereken adam alm?? mikrofonu ter?r estiriyor m?stahak bu ?lkeye

Yorum Yap

bu adam son 4 senedir hep ayn? ?eyleri s?yl?yor ya
                    de?i?en bir ?ey yok ?imdi neden ??k?p tekrar ayn? ?eyleri s?ral?yor bu ama? ne yani neden d?zenliyor ?imdi bu toplant?y?

Yorum Yap

Aslı Vecihi Serkan Cabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      bu adam son 4 senedir hep ayn? ?eyleri s?yl?yor ya
                      de?i?en bir ?ey yok ?imdi neden ??k?p tekrar ayn? ?eyleri s?ral?yor bu ama? ne yani neden d?zenliyor ?imdi bu toplant?y?
                      Aziz y?ld?r?mda fark?nda bu sene ne yap?p ne edip ?ampiyon olmak zorunda.
                      ??nk? ?ampiyon hocay? yollad? ve yollar iken ersun yanal?n pay? yok hatta hi? bir hocan?n pay? yok tarz? gibi bir a??klama yapt?.
                      ?imdi bu sene ?ampiyon olamaz ise sorarlar adama madem ersunun pay? yoktu bu sene niye olamad?k diye.
                      K?sacas? her zamanki ayak oyunlar? g?ndem belirleme, g?ndem de?i?tirme ?abalar? ama biri de ??k?p dur diyemiyor malesef bu adama.

Yorum Yap

federasyon kad?k?ye hakemleri ?zel g?venlikle g?ndermeli bence.bu adam kural hukuk dinlemiyor.hakemler ?ok korkuyor bundan.b?t?n kararlar?n? aziz y?ld?r?m korkusundan veremiyorlar.bir dahaki hafta ma? alamay?z korkusu ya??yorlar(adam tehdit ediyor ma? y?nettirmem size diye).bu i?in ?eyi ??kt? art?k.haks?zl???n oldu?u terde ne taraftar olur nede iyi futbol olur.

Yorum Yap

aziz y?ld?r?m c?neyt cakiri begenmiyorumus bak sen su ise!!!

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?u an cezaevinde incik boncuk tesbih falan yapmas? gereken adam alm?? mikrofonu ter?r estiriyor m?stahak bu ?lkeye
                            ..

Yorum Yap

Ee t?p?? bey . Hapisten kurtarmak i?in 40 takla att???n adam sana atar yap?yor . Buyur ?imdi g?c?n yetiyorsa geri hapse sok bakal?m ..

Yorum Yap

3 temmuz sayesinde y?k?lmak ?zere olan iktidar?n? peki?tirdi , cezaevinden ??kt???ndan beri hep a??klayaca??m deyip hi?bir?ey a??klayamayan biri , zaten T?rkiye'de i?eri girip ??kanlar?n durumlar? baya de?i?iyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X