Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ferhat Kavas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?lker meral Erciyes ma??nda bize kar?? veriken g?revi yerine getirdi bu hafta aziz amcas? hemen ?d?lendirmi? Kad?k?y'de ma?a ??kt?.
    sorun fenerin yenmesi de?il. Bug?n gs ma??n?da izledim, ge?en hafta Olcay ?n at?ld??? pozisyonun ayn?s?ndan hatta daha sertlerinden en az 4 pozisyon vard? gslilerin yapt??? ama ne hikmet faulu veren hakem sar? kartlar? veremiyor. Bug?n sen e?er 9. Dkda Rize'nin ?n liberosuna sar?y? ??k?yorsan ben senin niyetini anlar?m ilker efendi.
    arkada?lar bu i?ler b?yle y?r?yor. ?lk 7-8 hafta ?l? feneri gsyi ittire ittire form tutturuyorlar sonras?nda haliyle bu tak?mlarda bo? de?il tabiki lige as?lmaya ba?l?yorlar,haa buna da inan?n eyvallah diyorum lanet olsun ?ampiyonluk sizlerin olsun diyorum ama art?k allah a?k?na bizimle Be?ikta?'?m?zla u?ra?may?n. Bizi bize b?rak?n gelmeyin ?st?m?ze a.na koydu?umun Federasyonu hakemleri azizi sinan? sel?u?u bura?? alay?n?z?n taaa anas?n? avrad?n? s....

Yeter yeter yeter

Be?ikta?'?n arkas?n?n bo? olmad???n? g?stermemiz i?in bu taraftar?n federasyon binas?n? m? yakmas? gerekiyor?

Ne kadar Be?ikta? d??man? varsa 7 ceddini s....

biraz a??r konu?tum hepinizden ?z?r dilerim
    Katiliyorum.

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Haftada tek ma? yap?yorlar.
      Bunlar 3 g?ne bir ma? yaps?n g?r?r?z o zaman ''bask?l?'' futbollar?ndan eser kal?r m? !!!
      Biz iki sezon haftada tek ma? yapt?k, bask? kurmak kafada biter, bunu da hoca yapar bence, ?rne?in ?ift forvet kurarsa kadroyu oyuncu kazanmak i?in ??k?yoruz der sahaya, veya ma?tan ?nce bas?n falan der, h?cum pres der falan, Bili? i?te bunlar? yapsa 10 puan fark atar?z ?ampiyonluk yolunda ama yok yani, hep ka?ak d?v???yoruz ligde
      Tak?mlar? kar??la?t?rmak yanl?? olur bence. Bu tarz ?eyler s?rf taktikle alakal? de?ildir.
      Ya? ortalamas? y?kselen bir fb nin seneye 3 g?nde bir ma? yapacak temposu olaca??n? d???nm?yorum.
      gs gibi her ma? 4er tane yerler gelirler avrupadan

Yorum Yap

Yar?n bakal?m Bursa'dan kim ya da kimler k?rm?z? kart g?recek

Yorum Yap

fenerin oyuncular? s?rf hakeme oynuyor abi hakemlerin i?i ?ok zor
          emenikenin pozisyonunda adam kendini zorla takt?r?yor
          topal?n penalt?s?nda topal zorla kafas?n? sokuyor
          oyuncular art niyetli
          bunlar?n her ma??nda ?aibe olay olur gerginlik olur ??nk? adamlar g?c?n? kaostan al?yor

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Emenike gibi p?rp?r ve g??l? bir adama ihtiyac?m?z var. O y?zden penalt? kazanam?yoruz.
            Penalti kazaniyoruz ama verecek cesarette hakem yok. Avrupa maclarinda nasil veriyorlar lehimize penaltilari

Yorum Yap

Bunlar?n Bursa ma?? ?ok de?i?ik ge?er biz yendik gs yendi ama ?imdi ?ok farkl? top oynuyorlar.

Yorum Yap

Fb bu gece hak etti..Hakemlere ve penalt?lara gelince..bana g?rede penalt?lar penalt?yd? .Mesele o de?il ki mesele ayn? penalt?lar?n sana verilmemesi..Rize ma??nda 3 penalt?m?z vard? bir tane dahi verilmedi..ge?en hafta demba ba yine verilmedi..bizim isyan?m?z ?ifte standartl??a yoksa fb hakl?ysa her haftada penalt? atabilir..ama sen birine cart diye verip di?erine vermezsen o zaman eyyam olur ve yanl? olursun i?te..

Yorum Yap

Adamlar d?ve d?ve 3 puan? almas?n? biliyor. Futbolcusu, taraftar?, ba?kan? bir hakem nas?l etki alt?na al?n?r, kar?? tak?m nas?l sindirilir ??zm??. Futbol sadece futbol de?ildir.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Cal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Adamlar d?ve d?ve 3 puan? almas?n? biliyor. Futbolcusu, taraftar?, ba?kan? bir hakem nas?l etki alt?na al?n?r, kar?? tak?m nas?l sindirilir ??zm??. Futbol sadece futbol de?ildir.
                    Iste bu bizim oyuncularda yok 4 kisi velinin ustune gidiyor hic kimse gelip yardim etmiyor malesef bu konuda cok pasif kaliyoruz

Yorum Yap

Bu aksam penaltilari bilerek vermedi diye d???n?yorum ben

Yorum Yap

Aslı Volkan Alpaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ahmet Cal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Iste bu bizim oyuncularda yok 4 kisi velinin ustune gidiyor hic kimse gelip yardim etmiyor malesef bu konuda cok pasif kaliyoruz
                        ?lhanl?, zagolu, ronaldolu zamanlar?m?zdan beri her derbide dayak yemeye al??t?k. Tecr?be bu boktan ligde ?ok ?ey demek.

Yorum Yap

Trtsporda sergenle erman feneri yalaya yalaya bil hal oldular hatta feneri magdur yaptilar adamlar medyadada guclu heryerde sozleri geciyo anlamadim bu isi

Yorum Yap

Bu pozisyonlar bursa deplasman? veya i?erde trabzon ma??nda olsa penalt? olmasada yarat?rlar penaltilari..rakip Rize kaleye gidemiyo 10 ki?i kalm?? ?utu yok kaleye her turlu aticak kazanicak bundan iyi eyyam yap?cak alg? olu?turucak ma? mi olur..varsa penalt? 4 tanede olsa ?al ama sen ge?en haftay? katlet bug?n yorumcular fenerin penaltilari verilmedi diye ortal??? aya?a kaldirsin

Yorum Yap

biz bu rizeyi yenemedik dimi vallahi adama g?lerler

Yorum Yap

Fb ma??ndan ?nce ?lker Meral bizim ma?a..Fb ma??ndan sonra ?lker Meral Fb ma??na...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X