Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?a?r? Tosun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    fb gs kopar art?k.4 hafta zor ma?lar?m?z var.1 galibiyet karab?k olabilir bizim sadece.havlu zaman?m?z geldi galiba bu sene de.
    b?y?k ihtimal gecen sezon gibi olacak sonumuz 5-6 hafta s?per performans sonra tas gibi cakiliyoruz yere

Yorum Yap

gs yerine biz olsayd?k e?er bilici tan?d?ysam az ?ok 2-1 olduktan sonra son 10 dk orta sahadan birini c?kar?p defans al?rd? ve futbolculara zaman ge?irip topu kenarlar atmas?n? s?ylerdi . ve ma?? kaybederdik . malesef k?t? denilen gs kas?mpa?a ve karab?kden 6 puanla d?nd? . biz ne yapar?z soru i?areti .

Yorum Yap

abi bu kadar karamsar olmay?n daha 9.haftaday?z, biz kendi i?imize bak?p bu kadar eksikle ?eytan?n bacag?n? yar?n k?rmal?y?z. Bence sezonun en zor ma??na c?k?yoruz, 3 tane direk ilk 11 oyuncumuz yok.

Yorum Yap

Aslı Tolga Duranoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          gs yerine biz olsayd?k e?er bilici tan?d?ysam az ?ok 2-1 olduktan sonra son 10 dk orta sahadan birini c?kar?p defans al?rd? ve futbolculara zaman ge?irip topu kenarlar atmas?n? s?ylerdi . ve ma?? kaybederdik . malesef k?t? denilen gs kas?mpa?a ve karab?kden 6 puanla d?nd? . biz ne yapar?z soru i?areti .
          fb dende 3 puan aldilar otesi var mi ?

biz daha pasa, karabuk, ibb, ts, gs ile oyniyacagiz. cok net yarin puan kaybinda ilk yari bitmeden havlu atariz!

Yorum Yap

Ulan 2 hafta ?nce liderken ?imdi 5 puan gerideyiz:/ Var bu i?te bir yanl??l?k...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Gs cok sansli bu kesin..adamlar 6 galibiyetin 5 i 2-1 ile bitmis..gs de bisey yok .ben rakibin hala fb oldugunu dusunuyorum..birde anadolu takimlarinin gs ye yattiklarini dusunuyorum..adamlar aziz e tepki olsun dliye bile gs maclarinda kasmiyorlar..gorecem ben tolunayi bizim macta..Erciyes gs ye nasil oynadi bize nasil oynadilar...

Yorum Yap

b?yle pis i?lerin d?nd??? bir ortamda bo?una m?cadele ediyoruz! Bariz bir ?ekilde fb gs yi tepede yaln?z b?rakmak istiyorlar.
                fb-rize ma??ndan gram beklentim yok, iteleye kakalaya kazanacaklar muhtemelen.
                ''Endustriyel Futbol'' ad?na yap?lan her ?irkeflik bunlara para olarak geri d?n??? var nas?lsa!!!

Yorum Yap

adamlar 2 hafta once tesisleri basiyordu takimi yuhaliyordu simdi liderler

Yorum Yap

Gs abd?l albayrak gaz?n? ald? gidiyor. Rakip 1 di 2 oldu

Yorum Yap

Gs'nin oynad??? futbolu biz oynasayd?k ?u anda b?y?k ihtimalle k?me d??me hatt?na girmi?tik. Biz iyi oynarken bile zor kan?yoruz k?t? oynarsak durumu d???nemiyorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        b?yle pis i?lerin d?nd??? bir ortamda bo?una m?cadele ediyoruz! Bariz bir ?ekilde fb gs yi tepede yaln?z b?rakmak istiyorlar.
                        fb-rize ma??ndan gram beklentim yok, iteleye kakalaya kazanacaklar muhtemelen.
                        ''Endustriyel Futbol'' ad?na yap?lan her ?irkeflik bunlara para olarak geri d?n??? var nas?lsa!!!
                        aynen ?yle olacak ilk 2 olarak son haftaya kadar kafa kafaya getirip tiraj reyting her neyse i?te dibine vurmaya ?al??acaklar. benim g?z?m avrupada. bu sene bi yar? final yapabilsek ad?m?z? iyi bi duyursak harika olur

Yorum Yap

Holosko'nun gol? var

Yorum Yap

kadlec kendi kalesine yazd?

Yorum Yap

Rize att?.

Yorum Yap

Aha Kadlec yine kendi att? yeni Edu bak?n ?u ma?? Fener ?imdi ?ifo'nun da sa?mal?klar?yla hakem sayesinde nas?l kazanacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X