Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bunlarin dogrulacagina inanmiyorum ben. Rakip fener bizim net bir sekilde. Suda bir gercek; cok sansisiz. Insallah sans ibresi bize doner artik

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Ya Tolga'ya kizmayim diyorum ama deminki ma?ta bi pozisyon soylicem size.

Dakika 92 falan, kasimpasa doldur bo?alt yapiyor. Top ceza sahas?nin en uzak kenar?na d???yor. Ama muslera topu takip ediyor ve ko?a ko?a oraya gidip topa hakim oluyor. Yani herhangi bir hava topu m?cadelesine bile f?rsat tan?m?yor.

Hani son dakikalarda baski yiyoruz ya bazen duran topta falan, ya da doldur bo?altta. Asl?nda tehlike b?y?meden Tolga'nin bunlari almas? gerekiyor.

Yorum Yap

Ka? hafta dalga ge?ti?imiz adamlar ?uan liderler ?ok basit puanlar kaybettik

Yorum Yap

Adamlar ofsaytten gol at?p ma? kazan?yor kimse konu?muyor

Yorum Yap

Ben bu gs kadar ?ansl? tak?m g?rmedi..ge?en sezonda bu sezonda k?t? oynarlar berabere kal?rlar biz ayn? tak?ma tek kale yapar?z bizde berabere kal?r?z...k?t? oynay?p kazand???m?z ma? Bursa ma?? san?r?m onunda ilk yar?s? k?t?yd?k..Erciyes ma??nda gs bi?ey oynamadan 2-1 ald?..biz bi taraf?m?z? y?rtt?k yenildik..Birde hakem fakt?r? var tabiihakemler bilerek veya bilmeyerek genillikle gs yi kollarlar..Bu sezon Bursa ma??nda Bursa n?n verilmeyen penalt?s?...Sivas ma??nda bedeva penalt?..Erciyes ma??nda Bura'?n ilk gol ofsayt..Fb ma??ndda penalt? k?rm?z? var..bu ma?ta ilk gol ofsayt ikinci gol ?edju topa vurduktan sonra adam ?edjunun aya?a vuruyor yano korner yok..Bu kadar lehine hata varken Rok ve ?akar utanmadan Be?ikta? ?ampiyon yap?lacak diyor..

Yorum Yap

Liderlik koltu?unu yar?n Akhisar al?r.Pazar saat 20.45 sular?nda da ger?ek sahibi.
              Sent from my Lumia using Tapatalk

Yorum Yap

Duygun Yarsuvat'?n TFF ziyareti i?e yarad?! El ile enfes bir asist! Ofsaytten gol Allah belas?n? versin bu li?in https://vine.co/v/OO7aZZizbg9

Yorum Yap

ilk gol ofsayt, ikinci gol kolla at?lm??.
                  Bize yap?lsa Be?ikta?'? ?ampiyon yap?lma operasyonu derler..
                  ?imdi spor kamaoyu ne diyecek ?ok merak ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Golde ofsayt yok karde?im.

Yorum Yap

Pieroya g?re de 20 cm ofsaytm?? beyler Sayd?r?n..

Yorum Yap

ilk gol ofsayt. kamera acisi sizi yaniltiyor

Yorum Yap

Muazzam ?zg?ven eksikli?i var taraftarda
                          Daha do?rusu g?ven tamamen skorlara g?re y?n de?i?tiriyor
                          Umar?m futbolcular bu kafada de?ildir
                          Hayret do?rusu

Yorum Yap

?yle i?ler oluyor, ?yle ma?lar oynan?yor ki, umudun k?r?lmamas? imkans?z...

Ne kadar u?ra??rsak u?ra?al?m bo? geliyor insana...

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Golde ofsayt yok karde?im.
                              20 cm ofsayt

Yorum Yap

Hakem aciklandiktan 10 dk sonra fener maci topigine aynen ??yle yazdim simdi bulamam gs bitkisel hayatta bu hafta h?seyin kocekle kazanip beynine kan pompalanmaya baslanir yazmistim aynen dedi?im gibi oldu...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X