Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Atilla Acar
    yanıtladı
    rize tak?m? ve hikmet karaman ak-saraya ziyarete gitmi?ler . d?nde r?dvanla orhan ak ordaym??.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    bu ismail kartala maglubiyet yetse yine sampiyon olamaz.

butun yaz su serefsiz fransiz sikecilerin 4. yildiz muhabbetini dinleyecegiz artik

Bir yorum yaz:

• Serkan Guven
    yanıtladı
    Y?ld?r?m demir?ren ile 1 ?ampiyonluk 1 defa 2.lik belkide 2.?ampiyonlu?u elde edecekler.. Federasyon diyen gs li ?arp?l?r...

Bir yorum yaz:

• Furkan Erdem Persembe
    yanıtladı
    Bu gs liler kadar y?zs?z insanlar yok d?nyada. Facebook'ta sinirim bozuldu.Yok stancu be?ikta? ma??nda gol ka??rm?? , yok g?nay hatal? gol yemi?. durmuyolar bir de s?rekli bir sald?r? halindeler her yere.

Koyal?m ?unlara fener olsun. Sesleri kesilir en az?ndan. Son olarak ?ampiyon olan?n ....

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    gs y?neticisi cikmis federasyona teppki g?steriyor ben b?yle birsey g?rmedim daha ne yapsinlar sizin icin ya

Bir yorum yaz:

• Gokhan Ereli
    yanıtladı
    Bu fenerle di?er h?rs?zlar?n ma?lar?na 1-0 1-0 oynay?n iddada skor direk garanti belli. 10 haftad?r b?yle. Hatta gol dakikasida verebiliriz fener i?in 90+ di?eri i?in 80-90aras?.

Bir yorum yaz:

• Aycan Kaya
    yanıtladı
    Kaleciyim amat?rde oynam??l???m var.A.g?c?n?n?n kap?s?ndan d?nd?m.Bir kaleci ?yle uzan?pta topa yeti?emem diye elini ?ekmez.Resmen Ferhat?n ki annesi topa dokunma o c?s demi? gibi bir hareket

Bir yorum yaz:

• Murat H?seyin Dikmen
    yanıtladı
    Kimseye su? yuklemeyin.. Bizi mahveden bizim maclarimiz.. Haketmedik ne yazikki

Bir yorum yaz:

• Samet Demir
    yanıtladı
    Adamlarda ki pi?kinlik hat safhada. ?yle bir gol ve o gol ile gelmek ?zere olan bir sampiyonluk. Tiyatro b?y?k. Bizler ise en masumlar?y?z. Ak?am ma??m?z var. Gram heyecan yok. Izlesem mi bilmiyorum.....

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Fatma Keskin
    yanıtladı
    sindiremiyorum ya bu kadar aleni ?ekilde yap?lan? sindiremiyorum!!!

Bir yorum yaz:

• Ozan Kerman
    yanıtladı
    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...sition-5716792

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bug?n ki rize-akhisar ma??na rizenin galibiyetine evinizi araban?z? bas?n, akhisar gerekeni yapacakt?r.
    Ma? sonu Rize mar?? da ?almay? unutmas?nlar.....

Bir yorum yaz:

• Omer Cubuk
    yanıtladı
    Bug?n ki rize-akhisar ma??na rizenin galibiyetine evinizi araban?z? bas?n, akhisar gerekeni yapacakt?r.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Bi?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bence kalecinin pozisyonunda bir art niyet yok. yanl?? karar veriyor. o anda topa uzanmas? imkans?z hale geliyor. top ge?tikten sonrada elini ?ekiyor.
    bazen iyi topa vuran futbolculara kar?? kaleciler kendini haz?rlar ama futbolcu yanl?? ve k?t? vurunca terste kal?rlar. b?yle bir pozisyon olmu?.
    elini uzatip golu yese kimse bisey demez, topa dogru atladiktan refleks mefleks ters ayak kontrpiye hikaye o topa atladiysan ya yetisip tutarsin yada yetisemeyip yersin. uzatilmaya giden el geri cekilmez cekilemez, cekilirse bilincli olur refleks degil.

mac oncesi cavcavin aciklamalari, uyguladiklari ofsayt taktigi, yenilen gol ve stancu'nun vurmayisindan sonra olaya iyimser bakilmasi beni sasirtiyor..
    bahsi gecen takim galatasaray, galatasaray!

Bir yorum yaz:

• Samet Demir
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Bi?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bence kalecinin pozisyonunda bir art niyet yok. yanl?? karar veriyor. o anda topa uzanmas? imkans?z hale geliyor. top ge?tikten sonrada elini ?ekiyor.
    bazen iyi topa vuran futbolculara kar?? kaleciler kendini haz?rlar ama futbolcu yanl?? ve k?t? vurunca terste kal?rlar. b?yle bir pozisyon olmu?.
    Refleks diye bir ?ey var kalecilerde ad?m kadar eminim o gol? ben yemezdim.

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X