Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Basaksehir puan almal? k?r?klardan

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Aslı Can Onur Cotuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ke?ke berabere bitseydi ma?.bizm i?imize gelirdi ama olsun gsden bi cac?k olmaz.rakibimiz fb'dir.gs elbet t?kezler ?ok k?t?ler...
      Ben de boyle dusunuyorum.. gs'nin kazanmasi iyi oldu.. eninde sonunda karisacaklar.. fenerin yaristan erken kopmasini umuyorum.

Yorum Yap

Aziz yav?ak yav?ak s?r?tarak yine biz ?ampiyon olaca??z diyor. Uzun y?llar spor yazarl??? yapanlar b?raks?n diyor. Bu adam bu g?c? nereden al?yor anlamak zor. ?ok kirli bir adam.

Yorum Yap

Aziz sa?malamaya ba?lad? iyice. Bize de laf ?ak?yor.

Tr de stad? kendi kaynaklar?yla yapan tek kul?p kendileriymi?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aziz sa?malamaya ba?lad? iyice. Bize de laf ?ak?yor.

Tr de stad? kendi kaynaklar?yla yapan tek kul?p kendileriymi?
            Mal oglu mal sponsor destegi yokmus bankadan kredi cektik kendimiz yaptik diyor. Yani stadin sponsoru olursa kendin yapmis olmuyorsun

Yorum Yap

yine ruhum darald?. k.pa?a konya ma??n? a?ay?m izleyeyeyim belki bu kez zevkli bir ma? olur diyorum yine t?k yok.
              stad yine bombo? futbol yok tempo yok pozisyon yok hakem her boka oyunu durduruyor. t?rk futbolu ?lm?? umutsuz vaka.

Yorum Yap

Basaksehirde eksik var mi ?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Basaksehirde eksik var mi ?

Abi eksige gerek yok Abdullah Avc? var yetmez mi

Yorum Yap

caner bug?n kart g?r?rse bizim ma?ta cezal?. ama kart? haketse de g?rmeyecek tabi oras? ayr?

Yorum Yap

fener evinde iyi bu sezon.ama gen?lerbirli?inden s?rpriz bekliyorum.G.Kocer,Stancu falan B.Alvessiz fener defans?na gol atabilir.
                      yar?nki ba?ak?ehir gs ma??nda beraberlik olablir.Perbet var orada da.?ampiyonlar liginden moralsiz gs galip gelse bile ?ok zorlan?r.beraberlik ihtimali kuvvetli bence.

Yorum Yap

Gese y?netici aday? vazge?emice?imiz yegane ?ey ?ampiyonluklardir dedi.O y?zden ?ampiyonluk i?in ?eref satars?niz.

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

canerin k?rm?z? g?rmesi fener ma??nda ibreyi tamamen bize d?nd?r?r, sebebi sadece canerin oynamayacak olmas? de?il bunun yan? s?ra alvesin cezal? olmas? ve egemenin de sakat olmas?ndan dolay? topal? stopere kadleci de canerin yoklu?undan sol beke ?ekicek ve 3 b?lgeleri birden yara alm?? olucak, bug?n verilecek tek bir sar? ligin gidi?at?n? bile tamamen de?i?tirebilir...

Yorum Yap

su basaksehiri anlamiyorum.

baskanlari koyu fenerli, hocalari gsli. fenere kok sokturuyorlar gse yatiyorlar

bakalim yarin napacaklar.. tahminim handikap yiyip gse moral verirler

Yorum Yap

Fenerbah?e XI: Volkan, G?khan G?n?l, Mehmet Topal, Kadlec, Hasan Ali, Meireles, Emre, Alper, Kuyt, Sow, Webo.

Caneri oynatm?yor ?akal arap

Yorum Yap

cicinho bir hafta sonra at?ld?, demek illa u?an tekme atmal?ym?? at?lmas? i?in.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X