Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Diego ?ok k???mseniyo

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sosa var gokay. 1 tane daha lazim. Oda velinin yerine bi adam

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
      Sosa ile sneijder aras?nda biraz fark var abi
      Orasi oyle. Illa sneider sart degil. Ama bizim yonetim biraz futbolcuyu adam etmeyi bilseydi.
      Atiba ferdi onlerinde sosa ozzy olca(tore). Ilerde de ba idik.
      Duran top- sut- ara pas hepsi vardi. Komple kompak bi hucumun vardi.

Veliyi yuzunden denge bozuluyor bence. Nacizane fikrimdir.

Tv ?nlerinde oyuncular?n amortisman giderlerin bahsedip oyunculara gider yapmasalard? belki uygun fiyata tak?mda 1-2 kaliteli isim daha olurdu ve tak?m?n kalitesi 1-2 seviye yukar?da olurdu.

Sorsak oyuncular?n futbol hayatlar?n? bitirmeye ?al??mak , maa?lar?n? ?deyip trib?nde ,yedek kulubesinde veya nevzat demir tesislerinde falan tutmak daha iyi oldu derler.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu arada Diego i?in k?yametler koptuydu burada. Adam piyasada yok.

Dedik bu adam s?k?nt?l? diye. Hey gidi
        Oynatm?yorlarsa adam ne yaps?n

Tak?mlar?n?n ba??nda hoca yok. Ben uzun s?redir deplasmanda bu kadar korkak oynayan 3 b?y?k kulup g?rmedim ( carvalhal hari? ) .

Oynatmas?n? bilirsen diego'da sneijder gibi faydal? olur abi futbol yetenekli oyuncular ile g?zel. Diego gs'de olsa bugun sahada olur yine sneijder gibi olabilirdi.

Bizde ?u ma?? ?evirecek ??yle oyuncu yok ne olcay ne t?re ne ba?kas? .
        Diego, Sneijder'in malzemelerini ta??r ancak G?kay. Aralar?nda teknik taktik mental kariyer her anlamda ciddi fark var.

Ayr?ca sezon ba??ndan beri oynad??? ma?lar oldu Diego'nun. 10 metre top s?remiyor. Sel?uk ?ahin gibi sa?a sola top atmaktan ba?ka bir ?eyini g?rmedim fenere geldi?inden beri.

Kariyeri boyunca da zaman zaman saman alevi gibi parlayan bir oyuncu olmu?tur. Diego Simone'nin bir bildi?i vard? o adam?n yerine Arda'y? oynat?rken.,

Ben yetenekli ama istikrar? olmayan top?uya b?y?k top?u g?z?yle bakm?yorum. G?venmiyorumda.

ve emin ol Diego'nun oynayacak hali olsa ismail kartal bile oynat?rd? onu.

Yorum Yap

GS ma??nda dikkat etmemiz laz?m bu ?inaydere, Veli'yi musallat edecen, ?ut att?rmas?n

Yorum Yap

Aslı R?dvan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Diego ?ok k???mseniyo
            Diego, fb'nin sistemine uygun bir futbolcu de?il. Onu oynatacaksan tek forvet ??kacaks?n sahaya, arkas?na da Diego'yu koyacaks?n. Alexli fb gibi yani k?saca. ?u an kontenjan s?k?nt?s? da var, o y?zden Diego ?ok gereksiz bir futbolcu fb i?in. Salih U?an kalsayd? onlar i?in daha iyi olabilirdi.

Yorum Yap

Valla bizde diego'nun malzemesini ta??yacak bir s?r? oyuncu var abi.

Hem kariyer anlam?nda hem mental hem yetenek anlam?nda bizim tak?mda diego gibi oyuncu yok ?uanda. Ama biz ko?an oyuncular? seviyoruz o ayr?.

Yorum Yap

Hem kariyer anlam?nda hem mental hem yetenek anlam?nda bizim tak?mda diego gibi oyuncu yok ?uanda. Ama biz ko?an oyuncular? seviyoruz o ayr?.
                Bana futbolcunun sezon boyu verdi?i katk?larla gel G?kay'?m

Alex mi Diego mu diye soray?m sana o zaman.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  GS ma??nda dikkat etmemiz laz?m bu ?inaydere, Veli'yi musallat edecen, ?ut att?rmas?n
                  Veli artetaya yaptigi gibi bi esnetmesi lazim onu

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bana futbolcunun sezon boyu verdi?i katk?larla gel G?kay'?m

Alex mi Diego mu diye soray?m sana o zaman.
                    Avrupa'ya bakarsan alex diego kadar bile olamam??t?r.

Ligimizde diego'yu g?remedi?imiz i?in bir?ey diyemeyiz.

Diego'yu oynatabilseler 3 a??a?? 5 yukar? alex gibi oynar fenerde pek fark yaratmaz ama 4-3-3 gibi oynayan tak?mda diego'dan alex gibi oynamas?n? beklemek bence yanl?? olur.

Diego bizim ?uanki sistemimizde ?at?r ?at?r oynar bence

Yorum Yap

Valla ben diego yerine sosa dan cok memnunum. Totnim macinda ta...ga aldi rakip orta sahayi resmen. Bursa macinda 3 puani getirdi. Balkes macinda da cizgiddn dondu.

Yorum Yap

G?kay bence m?mk?n de?il Alex derecesine ula?abilmesi. Son 10 y?l i?indeki her ?ampiyonlukta do?rudan pay? var adam?n.

Ben Diego'nun bir tak?m? al?p s?rtlayabilece?ini d???nm?yorum. Hi? bir zaman da yapamad? bunu. Ne Almanya'da ne ?spanya'da.

Mevzu biraz karakteriyle ilgili bence. Sallam?yor abicim adamlar. Yetenek olsa da iplemiyor seni.

Diego'nun derdi son bir vurgun yapmakt? onu da fenerle yapt?.

Yorum Yap

Veli yerine yetenekli birisini koyabilsedik su an acik ara gotururuz derdim

velinin yeteneksizligi dis attiriyor

Yorum Yap

Sosa hert?rl? diegodan faydal? bi adam.

Yorum Yap

Bu iki tak?mdan fb daha iyi olan taraft? ancak alves feneri ekme?ine kan do?rad?. Bu skor bizim i?in iyi bir sonu? lakin ke?ke beraberlik ??ksayd? daha iyi olurdu.
                              Bu sonuca fbnin hocas?da katk?da bulundu bana g?re hasan ali de?i?ikli?i gereksiz iken on ki?i iken topa basabilen diegoyu hi? oynatmamas? b?y?k hatalar idi. Rakibin y?ld?z? ma?a imzas?n? atarken fbnin ayn? pozisyonda oynayan y?ld?z? s?re bile alamad?

Yorum Yap

Fenerbah?e'nin acemi teknik direkt?r?ne ra?men daha ciddi bir rakip oldu?unu d???n?yorum. Beraberlik daha iyiydi ama k?t?n?n iyisi bir skor Fenerbah?e'nin yenilmesi. Bence Galatasaray'da gelecek yok Ge?en sene Fenerbah?e'nin uzak ara ?ampiyon olaca??n? d???n?yordum. Bu sene kap???rsak bizim Fenerbah?e ile ?ampiyonluk i?in yar??aca??m?z? tahmin ediyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X