Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Be?ikta? dusmani fatih terim seni de yenecegizz...

Yorum Yap

Adam izlandadan o kadar korkmuski forvetsiz cikariyor takimi

Yorum Yap

Adam yine forvetsiz ??kart?yor tak?m?n? ve bunu hi? bir spor yazar? ele?tiremiyor.?mparatorluk buymu? demek.Zaman?nda k?zd???m?z H?ncal Ulu? kadar y?re?i yok ?imdiki yazarlar?n...

Yorum Yap

Terim korktugundan degilde eldeki forvetlerin bu gorevi yapamayacigini dusundugunden boyle cikti bence.
          herseyi gectimde tore-cenk-oguzhan ucude ligin en formda yerlileri ama kadroya giremiyolar ozzy zor bela ancak.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Terim korktugundan degilde eldeki forvetlerin bu gorevi yapamayacigini dusundugunden boyle cikti bence.
            herseyi gectimde tore-cenk-oguzhan ucude ligin en formda yerlileri ama kadroya giremiyolar ozzy zor bela ancak.
            Iyide baska forvet yokki zaten burak cok iyi sanki

Yorum Yap

Ayn? anda sahada 3 Be?ikta?l? oynayacak diye akl? ??k?yor bu ?akma ?mparatorun. Volkan ?en kim Tore kim, yaz ile k?? kadar fark var aralar?nda ve adam gidip zayif halkay? oynat?yor.

Yorum Yap

Birisi bana bizim ???nc?l???m?zle Kazakistan-Letonya ma??n?n alakas? nedir anlatabilir mi?

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gunkordu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Birisi bana bizim ???nc?l???m?zle Kazakistan-Letonya ma??n?n alakas? nedir anlatabilir mi?
                  En iyi ucuncu olup direk cikabilmemiz icin onemli.
                  Kuralda grup sonuncusundan aldigin puanlari toplam puandan cikarip oyle kiyaslama yapiyorlar. Kazakistani 2 mactada yendigimiz icin 6 puanimizi silecekler , letonyadan 2 puan aldigimiz iicin 2 puan silinecek. O yuzden kazakistann letonyayi grup sonuncusu yapmasini bekliyoruzki avantajli olalim.

Yorum Yap

Forvet yok ve israrla kanatlardan orta yapiyoruz taktige gel

Yorum Yap

Cekler hollandayi dagitiyor 2-0

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ozgur Gunkordu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        En iyi ucuncu olup direk cikabilmemiz icin onemli.
                        Kuralda grup sonuncusundan aldigin puanlari toplam puandan cikarip oyle kiyaslama yapiyorlar. Kazakistani 2 mactada yendigimiz icin 6 puanimizi silecekler , letonyadan 2 puan aldigimiz iicin 2 puan silinecek. O yuzden kazakistann letonyayi grup sonuncusu yapmasini bekliyoruzki avantajli olalim.
                        Anl?yorum ?imdi, grup sonuncusundan al?nan puan?n silinerek hesapland???n? bilmiyordum. 5 tak?ml? gruplarla alakal? galiba. Te?ekk?rler a??klama i?in.

Yorum Yap

Hollanda bu sene nr kadar k?t? ya adamlar?n grup 1.ligini garant?ng?rm??t?m ben

Yorum Yap

Resmen forvetsizligin cilesini cekiyor suan takim

Yorum Yap

Benim moral s?f?r inan?n bo?asim geliyor bu terimi g?khan varken volkan hangi ?zelli?i iyide ilk 11 oynuyor adam s?rf 2 tane bizden oynatmiyim diye forvet siz oynuyor terim ilk kez b?yle ??kartm?? kariyerinde oda cenk e denk geldi var abi var bu adam?n kuyruk ac?s? var.

Yorum Yap

Kazakistan atti ya bu terim deli edicek beni forvet al be adam yuh ya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X