Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ntvspor ve Ligtv'nin Ba?l?klar?na k?l oldum yine.

Nani ve Alves'li Portekiz kazand?. Quaresma bir taraflar?na batt? herhalde.

Yorum Yap

Tosic acilen g?nderilsin. Hem isinamadik hem yapt??? affedilmez.

.

Yorum Yap

y?llarca kezman,djokovic,teodosic,vlade divac ?n yapt??? hareket ?etnik selam?.
        ?ok karars?z?m bu konuda.
        nefret ederim s?rplardan ama yinede
        tak?mda problem olu?turmaz umar?m.

Yorum Yap

Dini hareket diyenlerde var... E?er ha? ??karan bir oyuncunun yapt???ndan bir fark? yoksa problem yok demektir.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            tosic cetnik selami vermis, simdi bu adama bela okusak bjkli oyuncu diye ceza alicaz. boyle heriflerden kurtuluruz insallah
            Ne yapt??

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Dini hareket diyenlerde var... E?er ha? ??karan bir oyuncunun yapt???ndan bir fark? yoksa problem yok demektir.
              Dini nedenden yapm?? olsa bizim ma?larda da gol sevin?lerinde bi ?ok kez yapabilirdi.
              Adam direk tahrik i?in yapm?? Arnavutlar?n surat?na baka baka.

Yorum Yap

Volkan, ?ener, Serdar, Hakan, Caner; Ozan, Sel?uk, Hakan ?alhano?lu, O?uzhan, Arda, Cenk

Yorum Yap

Tosic ?rk??ysa son 13 y?ll?k ?lke geneline bak?ld???nda burada yabanc?l?k ?ekmez

Yorum Yap

Cenk hat-trick yapiyomu bide

Yorum Yap

adam gslisinin de fblisinin de hayranl?kla izledi?i formunun en ?st seviyesindeki t?re'yi 11 e koymam?? ?u turnuvaya T?rkiye'nin kat?lamamas? i?in gereken her ?eyi toto? yapt? ve yapmaya devam ediyor. ?u ma?ta ilk gol? yersen nas?l ?evireceksin say?n toto? ? geriye d??t?kten sonra m? alacaks?n t?re'yi ? ben her zamanki gibi rakibi destekliyorum. in?allah kaybederiz. ne zamanki toto? defolur gider milli tak?m? destekleyen +1 olurum.

Yorum Yap

Sel?uk'un torpilli oldu?u o kadar bariz ki. Adam ne olursa olsun kesmiyor. Hakan'? kanada hapsedece?ine Sel?uk'u kessene be adam. Ozzie-Ozan veya Topal yap orta sahay?, ?nlerine koy Hakan'?. Koy kanatlara T?re ile Arda'y?. ?ok mu zor?

Yorum Yap

Objektif olarak bi kadro yapsaydim su ?ekilde yapardim;

Volkan ?ener serdar balta caner topal o?uzhan tore calhanoglu arda cenk

Bu ?ekilde olurdu...

Yorum Yap

Tamam anladik ozan'i sen kesfettin be adam...iyi kotu hic farketmiyor,her mac oynuyor adam...

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

T?re oynard? bu macta ilginc.

Yorum Yap

T?re'nin oynamamas? sistemle alakal? anlad???m kadariyla.

Arda sol i?, Hakan da sa? i? oynayacak. T?re gibi kanat oynamayacaklar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X