Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NFL 2014/15 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

NFL 2014/15 Sezonu

Amerikan futbolunda yeni sezona az kald?, preseason ma?lar? A?ustos'ta start alacak. S?ylenece ?ok ?ey var.

Futbol ?ubemizden haber yok bari ba?ka yere fokus olal?m.
    Forumda Amerikan futbolu tayfas? vard?.

Onur CEm Duvarc? vard? Can ??k vard? bir iki isim daha vard? ama can ?imdi Kas?m celbi ile asker olacak, onur Cem'de Viyana'da ya?am m?cadelesine d??m?? durumda

art?k yeni birilerini bulaca??z. Bakal?m...
    En son düzenleyen Onur Gunes; 22-08-2014, 20:19.

Gece 3te Dsmart Fox sports 79. Kanalda packers-raiders ma?? var. Packers'?n sezon ?ncesi evinde oynayaca?? ilk haz?rl?k ma??. Cumartesi g?n? tatil olupta Amerikan futbolunu merak edip bi ma??na bakabilirim diyen varsa hem ben yard?mc? olurum Hemde bu ma? ?ok ideal her ?ey a??s?ndan

bi kere, tarihin en k?kl? ve ba?ar?l? tak?m? ayr?ca bizim de g?n?l ba??m?z olan green bay packers, ?b?r tarafta bi o kadar k?kl? ve renkleri siyah-beyaz olan oakland raiders

Yorum Yap

Oncelikle bulundugum bolgenin takimi olan redskine basarilar dilerim,pek zannetmiyorum...

kendi tuttugum takim PATRIOTSa gelince ilk haftaki surprize ragmen normal sezonu en fazla 3 maximum 4 maglubiyetle tamamlayacagimizi dusunuyorum

Yorum Yap

Ba?l?k a?may? d???n?yordum ama gerek kalmad? varm?? zaten Say?m?z olduk?a az ama olsun zamanla artar belki diyelim

Bende bir Patriots taraftar? olarak sene ba??nda bir anl?k karams?rl??a d??semde gelinen noktada tak?mdan olduk?a umutluyum art?k. Final i?in iki tak?m?n ad? ?ne ??kmaya ba?lad?; Green Bay ve New England. Bence izlemeye de?er bir final olur, en az?ndan ge?en seneye g?re daha ?eki?meli ve heyecanl? olur.

Zaman bulduk?a bu ba?l??? aktif tutmaya ?al??aca??m, kat?l?mlar mutlu eder, ilgisi olan herkesi bekleriz!

Yorum Yap

Patriots i?in harika bir hafta sonu yine. Tak?m havaya girdi vites d???rm?yor. Bu arada Green Bay i?in de olduk?a s?rpriz bir haftay? geride b?rak?yoruz. Bu sporun g?zel taraflar?ndan birisi her tak?m?n her an her yerde birbirini yenebiliyor olmas?. bu sene playyoff olduk?a ?eki?meli ve zevkli ge?ecek gibi..

Yorum Yap

Playofflar ba?lad?, wild card ma?lar? tamamland?, bir ?eyler yazay?m diyorum ama i?imden gelmiyor. Yok mu arkada? ?u sporla ilgilenen aran?zda?

Yorum Yap

Aslı H?seyin Akbaba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Playofflar ba?lad?, wild card ma?lar? tamamland?, bir ?eyler yazay?m diyorum ama i?imden gelmiyor. Yok mu arkada? ?u sporla ilgilenen aran?zda?
              Var abi varda yurtta kald???m i?in anca highlights leri izleyebiliyorum. Olabildi?i kadar yazmaya ?al???r?m bende.

Yorum Yap

Ya ben Fox Sports'da izliyorum denk gelince.Ama anlayam?yorum kurallar? bir t?rl?.Yani h?cum yap?yorlar birisi topu al?yor sonra d???r?yorlar.Ard?ndan yeni h?cum d??t??? yerden mi ba?l?yor bir t?rl? ??zemedim.

Yorum Yap

Touch down ?nemli aga.
                  Touch down yapacan. Abd futbolunun olay? bu.

Yorum Yap

Aslı Murat Cemalo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Var abi varda yurtta kald???m i?in anca highlights leri izleyebiliyorum. Olabildi?i kadar yazmaya ?al???r?m bende.
                    Yuregimde bi ferahlama, yuzumde bi tebessum oldun Murat sagolasin (nasil yalniz hissettiysem artik kendimi?) [emoji2][emoji16][emoji1][emoji12][emoji13]

- Tapatalk -

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ya ben Fox Sports'da izliyorum denk gelince.Ama anlayam?yorum kurallar? bir t?rl?.Yani h?cum yap?yorlar birisi topu al?yor sonra d???r?yorlar.Ard?ndan yeni h?cum d??t??? yerden mi ba?l?yor bir t?rl? ??zemedim.
                      Nfltr isimli yerli bi site var dostum, tum kurallar orada var. Olmadi sen sor ben cevaplayayim, bu zamanda nfl meraklisi karaborsaya dusen yag, seker, un kadar degerli benim gozumde! [emoji1][emoji16][emoji6]

- Tapatalk -

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Nfltr isimli yerli bi site var dostum, tum kurallar orada var. Olmadi sen sor ben cevaplayayim, bu zamanda nfl meraklisi karaborsaya dusen yag, seker, un kadar degerli benim gozumde! [emoji1][emoji16][emoji6]

- Tapatalk -
                        Tamam abi bakay?m oraya.Anlamad???m bir?ey olursa sorar?m sana.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X