Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bayern-barca yar? finalinde ribery ve robben oynamazsa ?zellikle robben barca turu ge?er oynarsa da ma? ?ok ortada ??nk? barca n?n ileri 3 l?s? bayernin savunmay? halla? pamu?u gibi att?r?r ?zellikle neymar ?ok formda ?imdi suarezde eklendi messi zaten apayr? bir oyuncu ilk ma? barcan?n sahas?nda 2-0 3-1 gibi skor yapabilirse barca turu her t?rl? ge?er

real-juve yar? finalinde ilk ma??n deplasman olmas? realin avantaj?na ama juve ?le bi tak?m ki zor yiyor ama ?ok fazla gol de atam?yor. g?nl?m juveden yana ama %51 real turu ge?er gibi

Yorum Yap

bayernde d?n oynanan dortmund ma??nda lewandowski ve robben sakatland?lar ve sezonu kapatt?lar.
      lewandowskinin ?st ?ene ve burnu k?r?lm?? , robben de sol bald?r?ndan sakatlanm??.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bayernde d?n oynanan dortmund ma??nda lewandowski ve robben sakatland?lar ve sezonu kapatt?lar.
        lewandowskinin ?st ?ene ve burnu k?r?lm?? , robben de sol bald?r?ndan sakatlanm??.
        gece 90dk ?zeti izliyordum saat 04:30 felan 119.dkda uyuya kalm???m en son o dakikay? hat?rl?yorum

Yorum Yap

bayerne iddiaya girdim hemde b?y?k iddia, ak?am?nda robben ve lewandowski sakatland?.

bu hafta fener ve gs ye y?kl? bas?yorum yapacak bir?ey yok

Yorum Yap

Zor, biliyorum ama Buffon'un ?l'yi kazanmas?n? istiyorum.

Yorum Yap

Ma? ba?l?yor. HALA MADRID!

Yorum Yap

?u realdeki iskoyu be?ikta?ta g?rmeyi ?ok isterim la vodafone arenaya yak???r. Tolgay isko ozy orta sahas? m?ti? pas yapar.

Yorum Yap

Madrid formas?na bak ya . Tek kelime m?thi? ...

Yorum Yap

bizim yap?lan stad bu juvenin stad? gibi mi oluyor ?imdi

Yorum Yap

Yedik.. Juve 1-0

Yorum Yap

Real. Juve ma??nda Hangisi yense ?z?lmem
                        Bar?a. M?nih ma??nda hangisi yrnse sevinmem o derece bi e?le?me

Yorum Yap

Juveee, bu biiiirrrr...

Yorum Yap

Juve sapladi 😎 sahadaki futbolda bizim ligde oynanan nedir

Yorum Yap

Ronaldo

Yorum Yap

Tam real bask?y? artt?rd? diyecekken gol geldi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X