Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ludogorets'i ge?en hafta hakem yakm??t? son dakikadaki pozisyon kesinlikle penalt? de?ildi. Bu hafta da Ronaldo'nun pozisyonu penalt? de?il, Benzema'da att??? golden ?nce faul yap?yor bence. ?ki tane kritik karar y?z?nden yenilmi?ler.

Yorum Yap

Akl?ma direkt ?u film ba?l???nda ?nerdi?im The Damned United geldi buradan da ?nerelim
      Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Her ?ey bir tarafa Ludogorets'in peri masal? olanca h?z?yla devam ediyor.
      5 sene i?inde 3.lig, 2.lig ve 3 kez de 1.lig ?ampiyonlu?u ve 6. sezonda ?ampiyonlar liginde yollar?na devam ediyorlar.
      ilk hafta 90'da at?p e?itli?i yakalad?lar liverpool'a kar?? 90+3te penalt?dan yediler.
      bu gece'de real kar??s?nda ?ne ge?tiler ama penalt?yla e?itli?i verip ikinci yar?da 2yi yediler.

FM'de b?yle bir kariyere giri?sen,yapamazs?n. Yollar? a??k olsun.
      Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş
      The Damned United

Topu s?rekli ?i?irerek oynayanlar i?in ?u c?mleyi sarfetmi?tir.
      "Tanr? futbolu bulutlarda oynamam?z? istese, ?imleri yukar? yerle?tirirdi."
      Bu s?z?n sahibi muazzam, gelmi? ge?mi? en iyi teknik direkt?r Brian Clough'a aittir.
      Brian Clough, anca FM'de ba?arabilece?imiz bir ba?ar?ya imza atm??t?r. (2. lig tak?m? Nottingham Forest'in ba??nda Preimer lig ?ampiyonlu?u ve 2 kez ?st?ste CL ?ampiyonlu?u)
      ??te b?ylesine bir teknik adam?n Derby County'de ge?en h?rsl? sezonunu ve Leeds United'da ge?irdi?i 44 g?n? beyaz perdeye aktarm??lar.
      S?kmadan gayet g?zel ve ak?c? olarak i?lenmi?.
      ?ahsen b?ylesine bir teknik adam ?u an hayatta olsa ve Be?ikta?'?n ba??nda olsa neler ba?ar?rd? sorusunu kendime sormadan edemiyorum. (Harcard?k ger?i ya neyse)
      Forzadaki deli futbolseverlerin e?er hen?z izlemediyse kesinlikle ka??rmamas? gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Yanl?z Ospina ne kaleciymi? ya, zaman?nda alsayd?k ?ok iyi olurdu..

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

@Erdal Filmin kapa??ndaki adam? birine benzetece?im benzetemedim daha. Bu arada arsenal forumunu geziyorum da orda bile bizi ?v?yorlar hala.
          "Be?ikta? iki ma?ta da bize kar?? ?ok heyecan verici oyunlar oynad?, ?ok ?st d?zey m?cadele ediyorlard?. Ama bu ak?am ki ?ok kolay bir ma?t?"
          "Galatasaray'?n aptal taraftarlar?ndan utan?yorum, holiganlar" yazm?? bi tanesi. Bir di?eri de alt?na
          "T?rk taraftarlar? aras?nda holigan ?ok ama biz holigan ve iyi taraftar aras?ndaki fark? g?rmeliyiz" yaz?p alt?na Arsenal ma?? ?ncesi ?ekilen Sen benim her gece efkar?m videosunu koymu?. G?zel ?eyler bunlar.

Edit: Hat?rlad?m erdal bu adam Recep ?vedik'in ilk filmindeki dal?? hocas? de?il mi

Yorum Yap

@Sinan sana ya?l? day?larla tak?lmak yaramam?? bence sen bu filmi izlemelisin

Yorum Yap

Bu filmi izlemem ?u an ki ortam?ma ters ama onlardan gizli izlerim yar?n.
              Ortam da tosun pa?a izledim derim hangisi bilecek?
              Neyse topici fazla sabote etmeden ka??yorum ben

Yorum Yap

?lkemizde ?ampiyonlar liginde oynamay? kimin hak etti?inin en g?zel ?rne?ini ya?ad?k ?ok ??k?r bu sene.

Yorum Yap

Sahtekar yine yapt? yapaca??n?

Yorum Yap

eli aya?? d?zg?n tak?m?z ne yapacag?m?z belli. tek s?k?nt? yapamayacag?m?z ?eylerin de olmas?.
                    o k?sm? biraz zorlasak, zorlayabilsek ke?ke

Yorum Yap

O de?ilde Olcan efendi, Arsenal'i yeneriz demi?, Be?ikta? ma?lar?nda g?rd?k Arsenal'i demi? Olcan nerdesin olm, ger?ek kafana ula?abildin mi

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        dortmund arenada seyirci olsayd? bile en az 3 atacakt? ?imdi kesin seyircisiz cezas? gelecek gol say?s? 5 e ??kt?
                        birde k?pek yok oda b?y?k s?k?nt? .
                        Neden yok ? Cezal? san?yorsan cezal? de?il...

Yorum Yap

Aslı Gokhan Ozdes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sahtekar yine yapt? yapaca??n?
                          Abi ben penalt? pozisyonunu izleyemedim h?rs?z ne yapt? yine

Yorum Yap

?zledi?im kadar?yla penalt? karar? do?ruydu

Yorum Yap

penalti penaltinin babasi, daha ne olacakti penalti verilmesi i?in?

Yorum Yap

Ben kalecinin Burak'a herhangi bir m?dahalesini g?remedim. Penalt? oldu?unu d???nm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X