Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arsenal in maci icin sopcasti olan ozel mesaj atarsa cok sevinirim arkadaslar

Yorum Yap

Prandelli'nin 3'l? savunma ?srar?ndan vazge?ece?i ma? olacak bu ma?

Yorum Yap

Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Madrid'in ma?? var m? bug?n?
        var, Ludogorets deplasman?ndalar
        ?zleyebilece?imiz bi yer var m??
        D smart'ta abi ma?lar. ?ar?amba g?n?ne denk gelen t?m Uefa CL ve EL ma?lar? D smarttaym??. Sal? ve Per?embe g?n? oynanacak olan ma?lar? ulusal kanallar yay?nlayabiliyormu?(Ntv-NtvSpor-Star)

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu arada AZ Tv'de vermiyor mu ma?lar?? Bi ara?t?ray?m.

Edit: AZ Tv veriyormu?. AZ Tv'yi bulursan?z sorunsuz izlersiniz.
          bu kanallar hangi uyduda?
          Hepsinin uydusu farkl? genelde Hotbird de oluyor ama AZ Tv T?rksat uydusunda bulunuyordu. Bi g?z at?n derim. Bizim Tv babu?un elinde oldu?u i?in ben sopcast arayaca??m.

Yorum Yap

rustaviyi bekleyenler var g?rd???m kadar?yla. rustavi ?ifreye giriyor ma? ba?lay?nca haberiniz olsun.

sel??k kadro d??? kalm??. g?ya hocaya yorgunum yerime ba?kas?n? oynat demi?. sen tak?mla beraber futbolcular?n e?lerinin gelmesine de m?saade edersen yorgun olurlar tabi. ?ok sa?ma bir karar. ayn? ?eyi 2002 d?nya kupas? yar? finalde brezilya ma??ndan ?nce yapm??lard? her ma? on numara top oynayan tak?m o ma? d?k?lm??t?.

Yorum Yap

[MENTION=26360]Erdal Yikit[/MENTION]
              ??yle de bi ?ey var, adam tutturdu ?u rengini ...lerimin ma??n? izleyecek yabanc? kanal yok mu bi bul diye, u?ra?mayal?m dedim dinlemedi. Kumandayla ?b?r odaya ko?arak zor geldi arkamdan. G?z?n? seveyim eski haline getir ?ek ?unlar? ekrandan dedi Bilmem anlatabildim mi.
              hotbird uydusu T?rksat kadar sa?l?kl? de?il, pek emanet etmeyin kumanday? e?er uzman de?ilse elektronik e?yalar konusunda kendin bul kanal?.

Yorum Yap

Madrid'in ma?? var m? bug?n?
                var, Ludogorets deplasman?ndalar
                ?zleyebilece?imiz bi yer var m??
                D smart'ta abi ma?lar. ?ar?amba g?n?ne denk gelen t?m Uefa CL ve EL ma?lar? D smarttaym??. Sal? ve Per?embe g?n? oynanacak olan ma?lar? ulusal kanallar yay?nlayabiliyormu?(Ntv-NtvSpor-Star)
                Te?ekk?rler Sinan.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  rustaviyi bekleyenler var g?rd???m kadar?yla. rustavi ?ifreye giriyor ma? ba?lay?nca haberiniz olsun.

sel??k kadro d??? kalm??. g?ya hocaya yorgunum yerime ba?kas?n? oynat demi?. sen tak?mla beraber futbolcular?n e?lerinin gelmesine de m?saade edersen yorgun olurlar tabi. ?ok sa?ma bir karar. ayn? ?eyi 2002 d?nya kupas? yar? finalde brezilya ma??ndan ?nce yapm??lard? her ma? on numara top oynayan tak?m o ma? d?k?lm??t?.
                  o zaman s?z?mona futbolculara moral olsun diye yapt?lar bu sa?mal??? ama gel g?r ki b?t?n konsantrasyonlar? bozuldu futbolcular?n.

Yorum Yap

AZ Tv'den ben ge?en sene izliyordum. Oras? Azerbaycan kanal? ?ifreye girmiyor. Bu sene de girmez. ZDF diye bir kanal vard? oras? da veriyor ?L ma?lar?n?. Alman kanal? san?r?m.

Yorum Yap

@Erdal Yikit
                      ??yle de bi ?ey var, adam tutturdu ?u rengini ...lerimin ma??n? izleyecek yabanc? kanal yok mu bi bul diye, u?ra?mayal?m dedim dinlemedi. Kumandayla ?b?r odaya ko?arak zor geldi arkamdan. G?z?n? seveyim eski haline getir ?ek ?unlar? ekrandan dedi Bilmem anlatabildim mi.
                      hotbird uydusu T?rksat kadar sa?l?kl? de?il, pek emanet etmeyin kumanday? e?er uzman de?ilse elektronik e?yalar konusunda kendin bul kanal?.

Hotbird ?ok sak?ncal? bi uydu aga o uyduda kimseye emanet etmem kumanday?

Yorum Yap

Stoper Melo nedir ya

Yorum Yap

Arsenal ma?? i?in sopcast linki olan ula?t?rabilirse ?ok makbule ge?er.

Yorum Yap

Aslı Harun Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Arsenal in maci icin sopcasti olan ozel mesaj atarsa cok sevinirim arkadaslar
                            E?er varsa sa?lam link veya sopcast bana da g?nderir misiniz ?

Arteta ve Ramseyin olmay??? ?ok k?t? oldu. Sa? bekte de Chambers oynayacakm?? ?ok ?ansl? tak?m bunlar

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Arsenal ma??nda gs'ye basarlar dilerim.

ne ba?ar? dilemesi diyorum bende

Yorum Yap

smartt?rk web tv de s?k?nt? m? var yoksa bende mi s?k?nt? ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X